Şimdi Ara

AB Türkiye'nin yeni eğitim-öğretim yılını Arapça kutladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79
Cevap
1
Favori
10.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bi konu açıyosun takip et güncel tut link ölmüş haberin yok
  • Petegrus kullanıcısına yanıt
    Tweet yayından kaldırıldı. Uyarın için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net diplomatik krizdir, bayrağı yakmakla eşdeğerdir benim gözümde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • #suriyelileravrupaya bu hashtag trend olmalı başka türlü sesimizi duymayacaklar. Oy zamanı Türk milleti bunun hesabını sorarcak bu sefer inanıyorum.
  • Ülkenin gelişmişlik seviyesi tebrik ediyorum. Bizi yönetenleri ülkeyi çok geliştirdiniz çook.
    1900 lere geldik resmen gurur duyun

• Olayın aslı burada yazıyor.
    https://www.olayneyseo.com/avrupa-birliginden-arapca-turkiye-paylasimi.html

Mesele, Türkiye'yi Din devletine ve halifelik ülkesine çevirmek. AB, bunun için az mı destek veriyor islamcı teröristlere Suriye'de?
  • İster resmi dil arapça olsun isterse olmasın. Diğer ülkeler maalesef bizi arap olarak görüyorlar. Türkiye’ye ilk defa gelenler de şaşırıyor. Siz deveye binmiyor musunuz diyorlar yada kadınlarınız neden açık diyorlar. Bizzat yaşadım bunu ama 8-9 sene önce düşünün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizi hala fes takıyor bilen AB bu ha.Şaşırmadım pek.Inadına da yapıyor olabilirler,gıcıklığına da.
  • Tuzları kuru istedikleri oldu çünkü kendileri Türk göçmenlerden yaralı zaten bir de suriyelileri bizim kadar alsalar mahvolmaları çok sürmezdi hele ufak nüfuslu ülkelerin. Herkes düşündü dediki bu Türkiyede göçmen yok fazla zaten popüler Bi ülke değil bu sefer oraya kitlesinler herkes bunu istedi yani hazır komisyon almaya dünden razı halkının çıkarını zerre düşünmeyen bu mafya iktidarı varken herkesin işine geldi çünkü bu fırsat başka zaman ele geçmezdi. Bir an önce alayı vatandaş yapılıp ev sahibi ettirilip (ki bugün onu tartışıyorlar sebebi de belli) bu ülkeye sonsuza dek kitlenmeye çalışıyorlar yarın bürgün başka iktidar gelirse bile dokunamayacak hiçbirine hepsinin elinde pasaportu evi varken görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 11 Eylül 2019; 1:40:30 >
  • Suriyeliler gönderilmeye kalksa iç savaş çıkartırlar soysuz köpekler.

Daha bir kaç gün önce sınırda Askeri bi s..kmedikleri kalmıştı, 100k ya yakın yeni suri girdi sınırdan zorla.

En iyi taktik mahalle mahalle tespit edip, hadi avrupaya gidiyorsunuz diyip çaktırmadan gaz odasında hak ettiğini vermek..!

Kendi ülkesini s..kip atan başkasının ülkesine ne yapmaz?!

Bırakın normal işlerinde suri çalıştırmak, Bu surilerin karılarını bile genel evde çalıştırmak vatana ihanettir.

Senin vatandaşın varken aç açıktayken, taze oy için ithal tecavüzcü alanda ne bileyim yani.

Suudicikler alsın kabede birbirlerini s..kip s..kip dönerler.

• E kitlediler 5 milyon çapulcuyu. Üstüne dalga geçer gibi şunu yapıyorlar. Bir şey de diyemiyorum. Ben olsam, ben de bunları uyuz bir devlete kitlerdim. Parasını da verir, sustururdum. Aynen şimdi yaptıkları gibi... Hayırlı işler.
  • AB'nin açısından bakınca oldukça komik. Adamlar bir takım maddi vaatlerle milyonlarca sefili bize kitledi. Arapça yazması da son derece ironik.
  • Bunda hata yok, kasıtlı olarak yapılmıştır. Yapan da ya aşırı sağcı avrupalilardan ya ada Türkiye'nin malum kesimindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Statistik -- 11 Eylül 2019; 17:29:4 >
  • Avrupa Birliği dünyanın en gelişmiş medeniyetine sahip. Halkı da buna paralel. Ama siyasetçileri, yöneticileri çok kötü insanlar. Tek dertleri diğer ülkeleri sömürmek ve gelişmelerine engel olmak. Bir Afgan'ın yüzünün güldüğünü görseler, orada savaş çıkartırlar. Türkiye'nin en büyük düşmanı AB siyasetçileridir. Türkiye'ye zarar veren her türlü yapıyı bunlar ya kurmuştur ya destekliyorlardır.

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Günaydın hocam bu yorumu yapmak için biraz geciktin

• Arapca kutlamasin araplari alsin bu serefsizlerin websitei uzerinden email yollayip multecileri almasi gerektigi turkiye vatandaslarina vizeyi derhal kaldirilmasini talep ettim efendim biz bakamiyoruz istediginiz illgi birme yonlendirdik geri donus yapmadilar. Ozgurlukcu avrupa isine gelen cikarci avrupaya donusmus

• "Suriyeli öğrencilere ulaşmak amacıyla" yazmışlar. lan bu kadar iyi kalpliseyniz 3 er 5 er alın nüfusunuza...
  • Avrupa Birligi anlasilan sempatik gorunuyor o halde salalim Araplari kabul etsinler ...

AKP gibi acemi ama yillarin partisi devlet olmus Suriye meselesinde her detayda batiyorlar! Pardon batan kendileri degil fatura ettirilen vatandaslar hatta harcama yapan herkes malum dolayli vergiler ve artan reel enflasyonlar ile ! ...

12 Eylul ile baslanan bu sozde vs Islami destek tohumlari hizlanmistir. En son malum Turban Siyasilestirilmesidir! Mazlum oldular diye pozitif ayrimcilik gordu turbanli BACILAR! Karacarsaflilar pek on planda degillerdi ama . Turban neymis modern Musluman kaidn kiyafeti imis filan falan ! Yerseniz ama yemeyenler de var yine de dayatildi! MAgdurlardi ya! ...

Muslumanlarin magduriyeti ile habire pozitif ayrimcilik ile buyuk plani goremeyenler bu surecleri de yasamak zorundadir :/ ...

Turkiye once kendisi icin Arap olmayanlar icin dogru duzgun temel egitim orta ve yuksel ogretim sil bastan ceki duzen verilmesi sartken ortlama her 3 yilda bir sistem degisikligi ile rezalette dunya birincisi olmaktayiz ! ...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.