Şimdi Ara

AB'nin bug'ını buldum. Ahan da SSler de geldi. Biletlerinizi alın!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
41
Favori
6.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yetkili Bi Abi

Arkadaş gelene kadar ben açıklayayım beyler. Şimdi siz pasaportu alıyorsunuz uçağa biniyorsunuz(Vize inince kontrol ediliyor). Diyelim Fransaya gideceksiniz. İngiltere uçağına bilet alıyorsunuz(eğer vize binmeden kontrol ediliyorsa özel uçak kiralayın). Uçağa binip İngiltereye doğru yola koyuluyorsunuz.Uçak Fransa'nın üstünden geçtiği sırada takıyorsunuz paraşütü sırtınıza atlıyorsunuz aşağı. Paris semalarında uçarken gözünüze boş bir araziyi kestirip oraya iniş yapıyorsunuz. İşte size vizesiz avrupa seyahati.

ahhahahahha bu ne lan fransaya çıkarma yapmıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

quote:

Arkadaş gelene kadar ben açıklayayım beyler. Şimdi siz pasaportu alıyorsunuz uçağa biniyorsunuz(Vize inince kontrol ediliyor). Diyelim Fransaya gideceksiniz. İngiltere uçağına bilet alıyorsunuz(eğer vize binmeden kontrol ediliyorsa özel uçak kiralayın). Uçağa binip İngiltereye doğru yola koyuluyorsunuz.Uçak Fransa'nın üstünden geçtiği sırada takıyorsunuz paraşütü sırtınıza atlıyorsunuz aşağı. Paris semalarında uçarken gözünüze boş bir araziyi kestirip oraya iniş yapıyorsunuz. İşte size vizesiz avrupa seyahati.

ahhahahahha bu ne lan fransaya çıkarma yapmıyoruz

Aklıma bu geldi direk

• Bunun gibi mi ? :D

AB'nin bug'ını buldum. Ahan da SSler de geldi. Biletlerinizi alın!!
  • Çok merak ettim.Alayım ben yerimi
  • pasaport bende var kırmızı olurmu mu ?
  • buyruğn efenim

polonyaya ulaşırsanız pm atın buluşuruk
  • quote:

Yalnız İngiltere'ye vize almak Fransa'ya vize almaktan daha zor

• fake bulunsun
  • Bulunsun
  • rezörvid
  • hll knk
  • vize alsak daha kolay değilmi,ne maceraya girişiyorsunuz.vize alın oraya ama yine rotayı takip edin
  • Alman vatandaş ıyım ama yinede gelirim macera olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam uğraşmış beyler emeğe saygı
  • ben varım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

quote:

Yalnız İngiltere'ye vize almak Fransa'ya vize almaktan daha zor

hocam bize inince kontrol ediliyor o yüzden ingiltereye inmeyeceğimiz için vize almamıza gerek yok

• teşekkürler kardeşim bu bug sayesinde bütün kaliningradı gezdim sağol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.