Şimdi Ara

Aamir khan Filmleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

a) Talaash

Aamir khan Filmleri

b) 3 Idiots

Aamir khan Filmleri

Birbirinden güzel aamir khan filmleri için tıklayın :aamir khan filmleri
     Aamir khan Filmleri Aamir khan Filmleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedkrmn -- 31 Temmuz 2015; 19:08:28 >

• peki fanaa o güzel değil mi ? indirmeye aldımda sonra izlemek için
  • Şu sıradan aktoru unlu yaptınız ya helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu adamın kendisini ve oynadığı filmleri bir tek ben sevmiyorum herhalde.
  • bu adamı niye bu kadar abartılıyorlar cidden anlamıyorum. google'da aranma sayısı türkiye'de leonardo dicaprio, robert de niro, jack nicholson gibi ünlülerden bile fazla. her 5 kişiden birine aamir khan'ı tanıyor musun desen 3'ü tanır. morgan freeman desen anca 1 tanesi.
  • 3 idiots'u izlemeyenler toplanmiş herifi eleştiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 2 Ağustos 2015; 8:23:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

3 idiots'u izlemeyenler toplanmiş herifi eleştiriyor

Çok doğru
  • filmlerini izledin mi?

• Bana göre gereksiz ara sahneler hariç hani filmde ara ara klip çekiyorlar ya saçma bir şey yani yoksa filmleri kaliteli ve duyguyu insana hissettiriyor gerçekten. O yönlerden hollywood filmlerinden eksiği yok fazlası var.

3 idiots
    Talaash
    Ghajini
    Taare Zameen Par

vb...
  • Her ne kadar bazı filmleri çakma olsada(Ghajini) yine de on numara oyuncudur.

PK
    3 Aptal
    Her Çocuk Özeldir
    Sarıya Boya en sevdiğim filmleridir.

• İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde ben de sevmiyorum o klipli müzikal olan kısımlarını. Hint filmlerinde genel olarak olan bir şey sanırım, o yüzden Hint filmlerini sevemedim gitti bir türlü.
    Onun haricinde benim izlediklerime haz mıdır bilmiyorum ama hep bir ders verme havası var, onu da sevmiyorum.
  • her filmin sonunda şarkı söylemese filmlerini izleyebilriim.
  • güncel
  • Filmlerinde toplumdaki geri kalmışlık ve genel sorunları mizahi bir yapıda işliyor. Sempatik bir yapıya da sahip tabi kimisine itici de gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

3 idiots'u izlemeyenler toplanmiş herifi eleştiriyor

İzledim, vasatın üzerinde bir film.

• bu filmini çok sevdim. arada bir sevdiğim sahnelerini açar izlerim.

• Muhteşem oyuncudur. Sinemadan anlamayan hint düşmanları toplanmış adamı elestiriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de pek sevmem herkesin ölüp bittiği 3 idiots da yarısına zor gelip kapadım.Espiri anlayışı çok kötüydü,ders verme işini çocuğa anlatır gibi anlatmışlar hani artık abartı derecesi.Onun dışında dans ve aksan zaten aşırı itici

• Kappa Face kullanıcısına yanıt
    işte filmin güzel yanı da bu işte. her yaşıttan insan filmi anlayabiliyor ve bir şeyler katabiliyor. kahkaha atmak için yapılmış bir film değil. sana basit gelebilir ama her kesimin duygularına tercüman olabilecek ve herkesin izleyebileceği ders konulu güzel bir film.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Muhteşem oyuncudur. Sinemadan anlamayan hint düşmanları toplanmış adamı elestiriyor

eleştirmek değilde fazla overrated bir oyuncu. ülkemizde imzandaki leonardo dicaprio'dan bile fazla tanınıyor. google kelime anahtarı + facebook + forumlar ayağında aç bak. aamir fan club diye forum açmışlar binlerce kişi orada hergün muhabbet ediyor.

3 idiots'un yönetmenini övün. oyuncu olarak istediği kadar öne çıksın benim için leonardo dicaprio'nun tırnağı bile olamaz mesela.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.