Şimdi Ara

AA'nın seçim sonuçları 'yanlışlıkla' seçimden 4 gün önce yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
4
Favori
4.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1245 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu açıklayacak yetkili yok mu? Sonuç belliyse oy kullanmaya gitmeyelim !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawk1903 -- 21 Haziran 2018; 13:53:47 >
  • Cumhuriyet bunlar kadar yalancı, manipülasyoncu bir iktidar görmedi. Küsüratlı oy kullanımı ile test mi yapılıyormuş?. Adam gibi çıkın kaybediyorsanız kaybedin. Bu kadar da düzenbaz olunmaz ki. Onun bile bir sınırı var arkadaş. Oylarınıza sahip çıkın sandıkların başında olun diye boşuna söylemiyormuş İnce. Geçen referandum gibi oy hırsızlarına kaybetmek istemiyorsanız sandıklara sahip çıkın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 21 Haziran 2018; 14:1:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Bunu açıklayacak yetkili yok mu? Sonuç belliyse oy kullanmaya gitmeyelim !!
    Sonuç nasıl önceden belli olabilir ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Bunu açıklayacak yetkili yok mu? Sonuç belliyse oy kullanmaya gitmeyelim !!
    İşte bunu yapmamamız gerekiyor. Ne olursa olsun oy kullanmalı, sonra da sandıkların başında beklemeliyiz. Yoksa seçimi kendi ellerimizle veririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnbackus

Sonuç nasıl önceden belli olabilir ki?

Alıntıları Göster
    bunu o resmi yayınlayan kanala sorsana.
  • Öne çıkaralım. Rezillik, kepazelik. Başka bir şey değil. Bunu savunan varsa da Allah sizi ıslah etsin. Nasıl bir pis zihniyetiniz var sizin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

İşte bunu yapmamamız gerekiyor. Ne olursa olsun oy kullanmalı, sonra da sandıkların başında beklemeliyiz. Yoksa seçimi kendi ellerimizle veririz.

Alıntıları Göster
    oy kullanacağım. ama bu skandala da açıklama getirsin bir yetkili!
  • Aa açıklama yapacak mı?

• 2014 cb seçimlerinde rakibi olmadığı halde bile 53 olmadı. Karşısında ince ve meral akşener varken 53 mü alacakmış
  • daha seçmen sandığa gitmeden görüntüler hazırlanmış desenize
  • Kırıkkale %101

ne ayak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 21 Haziran 2018; 16:7:17 >
  • bunların hepsinin hesabı sorulur elbet
  • Muhalefet nasılsa kazanamaz diye sandığa gitmesin algısı yaratmak istenmiş . Ama buna yakın bir sonuç bekliyorum ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Muhalefet nasılsa kazanamaz diye sandığa gitmesin algısı yaratmak istenmiş . Ama buna yakın bir sonuç bekliyorum ben.
    Suana kadar sinir bozmak adina her ne yapiyorlarsa ters tepiyor muhalefet daha kitleniyor daha bir oluyor.

• Upluyorum daha fazla yalaka görsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saat kaçta çıkmış ?
  • Valla bu tarz şeyleri fetöcülerinde planlamış olması bir olasılık,adamların kurtuluşu ülkenin yok olmasına bağlı,ülkede iç savaş çıkması için alttan ateşi harlıyorlar gibi geldi...Ama akp yapmışsa bunu orası da ayrı bi iğrençlik,buna hemen soruşturma açmaz ise hükümet kabullenmiş olur,ne olacaksa olsun artık,hep beraber bıktık usandık!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Daha çok kişi görmeli uplayın ve öne çıkarın, gerçekten bu hafife alınmamalı
    Ben size ne diyordum bir kişi ete oy vermese yine o kazanacak diyordum herkes beni taşladı.

Ama sonucu görüyorsunuz.

• Algı operasyonları başladı
  • 1 haftadır burada 2 konusu vardı, sandikgucu.com sitesi mmuhalefetin müşahitleri sayıların az veya olmadığı yerlere müşahit olunmasını istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskiab -- 26 Haziran 2018; 12:3:4 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.