Şimdi Ara

A7 2018 vs P Smart 2019 Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefonu düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla iki telefonda da OİS yok. Hangisi alınmalı ve nedenlerini söyler misiniz

• Biri amoled digeri ips senin karar vermen gerekir ekran kalitesi olarak a7 bir adim onde p smartta guzel bir cihaz bende bende p smart var ilk model olan
  • Bysnbad B kullanıcısına yanıt
    Amoled ekranı seviyorum fakat ois fotoğraflarda net çıkmasını sağlıyor iki cihazda da yok. Ois yerine başka teknoloji kullanılıyor mu onu merak ediyorum
  • Ben olsam a7 2018 alırdım bu ikisi arasından. Hem ekran amoled dendiği gibi hem biri 3 gb biri 6 gb ram arada büyük fark var. Ama işlemciye gelince iş bilmiyorum hangisi daha iyi. Sanırım kirin daha iyi gibi.
  • Hangisi 6 gb ram ikiside 3 gb ram var hatirlatirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Hangisi 6 gb ram ikiside 3 gb ram var hatirlatirim
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a7_(2018)-9340.php bundan bahsetmiyor musun hocam?
  • ois takıntılıysan htc 10 alabilirsin ön kamerada bile ois var

illa bu ikisi diyorsan samsung diğerinin rami 3gb
  • A7 4 gb ramli olanı bizde. P smart dediğiniz gibi 3 gb. J7 primedan geçiş yapıcam ois eksikliğini çok hissettim.
  • Sen o siteden bakiyorsun o cihazin versiyonu turkiyede satiyormu bak bakalim baska platformlara birindede 4 gb ram var diyor iyi arastiralim ona gore tavsiyede bulunalim
  • A7 aslında iyi ama elime alınca hiç hoşuma gitmedi. P smartı da çok sevdiğim söylenemez. Çerçeveleri küçülmüş gibi görünse de yanları eskilerden daha kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bysnbad

Sen o siteden bakiyorsun o cihazin versiyonu turkiyede satiyormu bak bakalim baska platformlara birindede 4 gb ram var diyor iyi arastiralim ona gore tavsiyede bulunalim
    Tek farkı birinde 6 diğerinde 4 olması sanırım yanlış bir şey söylemiş sayılmam aslında. Sonuçta P smartta 3 a7'de 4 gb ram var işlemciler falan aynı zaten attığım linktekiyle de. Yani yanlış bir şey söylemiş sayılmam araştırmalık bir şey yok. Her halükarda 4 gb 3'ten iyidir. İşlemci farkına bakıp alabilir ama ben olsam a7 alırdım tabi.
  • Ben sana yanlis yaptin demedim adam telefon alacaksa yanlis yonlendirmeyelim orda 6 yazar onemli olan turkiyede 4 gb olani satilmasi katiliyorum a7 bir adim onde tabi ama su gunumizde hizli sarjda ihtiyac duyuluyor her ikisindede gizli sarj yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.