Şimdi Ara

A6500 & A7II (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Burada full frame dövüştürmüyoruz sanırım ama genel olarak söylnen şu
    Büyük baskılar alacaksanız kimse crop düşünmez zaten, ama işiniz bu değilse ve mesela üst düzey hobi olarak uğraşıyor ya da kendi çapınızda takılıyorsanız özellikle sony crop gövdelerin ff den bir farkı yok ve fiyat avantajı nedeniyle önplana çıkıyor, hatta aynasız ve daha kompakt yapıları domine etmiş durumda

Bilmemkaç af noktası,bilmemkaç fps gibi özellikleri üst düzey olarak kabul edersek çok çok tatminkar rakamlara ulaşmış crop gövdeler, 1000-1500 liralık makinalar 6+ fps fotoğraf çekiyor

Tabiki ffnin olayı ayrı,ama eskiden iyi foto çekmek isteyen 10 kişinin 7si ff alıyorsa artık 4ü ff alıyor çünkü aynı işi yapıyor, ha bu işten para kazanıyorsanız zaten polemiğe gerek yok verin parasını ff alın geçin, ama bu işe yatıracağınız para tamamen keyfi olunca böyle hesaplamalar oluyor işte
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    kesinlikle yazdıklarınıza katılıyorum özellikle ''ff dövüştürmüyoruz''

a6500 özelliklerinde bir ff sony gövde 12-13k fiyatlara çıkıyor. (a7r2)

bende, fiyatları aynı olması bakımından yüksek özellikli a6500 mü yoksa
    a6500 den özellik olarak düşük ama ff olan sony a7m2 almalıyım diye sordum.

ihtiyaçlarımı yazdım arkadaşlarda sağolsun benim yazdıklarıma göre yorumda bulunmuşlar.
  • Ne alırsnız alın, gövde de titreşim önleyici olsun bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da tartışmalı bir mevzu aslında a7 serisi kullananlar genelde titreşim önlemeyi sevmiyor ve kapatıyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.