Şimdi Ara

a5 değer kaybı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eskiden çok iyi şürücüyüm reflekslerim çok iyidir derdim babama oda kaza bir saniye de olur biter derdi inanmazdım taki başıma gelene kadar 5-6 gün önce e5 de göztepede akşam üzeri eve dönerken sol şeritten giden accent orda seride aniden geçip 10-20 ile önümde durdu hızımda yaklaşık olarak 110-120 km tek suçum bu duramayarak arkadan sert şekilde vurdum emniyet kemerim takılı değildi cama kafamı vurdum geri sektim 6 tane airbag patlamış araba hala gidiyordu kapıyı açıp yere bakımda durdum indiğimde hemen zar zor çıktım diğer arabanın arkadan vurduğum için bariyere de girip geri atmıştı 5 kişi vardı ya onlara birşey olsa korkusu yedi bitirdi beni.neyse ki çok şükür mala geldi takip mesafesi hız sınırları önemli a5 dışında başka bir araba olsa paramparça olurdum bende onlarda şimdi sormak istediğim sorular?

nın 6 airbag açıldı toplam hasar 62 bın tl olucakmış tam sınırda 6 airbag aracın tavanı komple değişecekmiş kaskoda perte çıkarıp çıkarmama konusunda ağzımızın içine kredili araba olduğu için pertte çıktığında zarar da etmiş olucaz bu haliyle ne kadar değer kaybı olur aracı tanıdık aracılğı ile emsallerine göre 25-30 bın tl ucuza aldık sizce yaptırılıp binilir mi ?

a5 değer kaybı
    1https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/394145/1caee358-8c7b-459d-8175-95fc98e08179.jpg a5 değer kaybı
    - a5 değer kaybı
    a a5 değer kaybı
    r a5 değer kaybı
    a a5 değer kaybı
    b a5 değer kaybı
    a a5 değer kaybı

a5 değer kaybı a5 değer kaybı a5 değer kaybı a5 değer kaybı a5 değer kaybı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savyola133 -- 5 Haziran 2016; 13:36:42 >

• Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyuce35 -- 5 Haziran 2016; 13:08:28 >
  • Geçmiş olsun kemer tokası mı takılıydı ki airbaglar açıldı? Kemer takmamanızdan dolayı airbagler sizi ciddi şekilde yaralayabilirdi, emniyet kemeri takmaya özen gösterin. Kemer takılı olsa kafanızı da vurmazdınız cama. Bundan sonra kemer takmayı ihmal etmezsiniz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 5 Haziran 2016; 15:27:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

Geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim en büyük maliyet tavanda airbag tarzı bi perde olduğu için üzerime düştü bu yüzden en maliyetli yeri orası imiş yaklaşık olarak 15 bin tl tavanı dediler her bi airbag de 3-4 bin tl az değil kemer takılı olsa iki adet airbag patlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Geçmiş olsun kemer tokası mı takılıydı airbaglar açıldı? Kemer takmamanızdan dolayı airbagler sizi ciddi şekilde yaralayabilirdi, emniyet kemeri takmaya özen gösterin. Kemer takılı olsa kafanızı da vurmazdınız cama. Bundan sonra kemer takmayı ihmal etmezsiniz diye düşünüyorum.

gideceğim yer yakın diye takmamıştım sürekli kemer takan bi insanım gecenin bu saatinde ne olucak sanki diye takmadım toka da takılı değildi önden sert ve hızlı vurduğum için araba beni korumak adına patlatmış kemerlerı
  • Öncelikle geçmiş olsun, muhtemelen aracınız pert edilecektir diye düşünüyorum. Ancak; Güvenlik adına her türlü donanıma sahip premium bir araca binlerce tl öde ve en basit güvenlik donanımını kullanma... işte bunu anlayamıyorum... Klasınız sarsılmaz ya da kimse size acemi demez arkadaş, takın şu zıkkımı yaa...

• savyola133 S kullanıcısına yanıt
    Cana birsey olmamıs , mal rüzgar gibidir gelir gecer.

• Gecmis olsun.Mutlaka kisa messfede olsa jemer takin.Arabamla 5 takla attim.Kemer takili oldugu icin burnum bile kanamadi benim ve arabadakilerin.Kemer onemli.

• Allah korumuş diyelim yine. Geçmiş olsun. Kemeri bazen bende ihmal ediyorum ne olacak İst trafiği zaten yavaş diye ancak takmak her zaman önemli.

• savyola133 S kullanıcısına yanıt
    Kazanın ne zaman nerede olacağı belli olmaz hocam, tedbirli olmakta fayda var. Ben 100 metre gidecek olsam da takıyorum kemer, sokak arasında bile birden bir araç fırlayabiliyor önünüze.

Kemer takmadan yola çıkınca çıplak gibi hissederim kendimi.

• Valla siz ne düşünüyorsunuz bilmem ama ben bu halinden sonra bu arabaya binmek. Ne kadar tamir de görse hava yastıkları benim içime sinmez

• Motorda, yururde bir sikinti yoksa yaptirilir binilir. Fakat ikini el degeri de dusecektir. Satmaniz epey zor olacaktir yapilmis olsa sahi. Bence 3-5 zarara bakmadan perte ayirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam binmem gari ona
  • Oncelikle gecmis olsun.
    Perte ayrilmasi aracin gelecekte size cikartacagi sikintilar (satma problemi guven problemi vb) acisindan daha mantikli bir karar olacaktir. Su anda 3-5 bin lira zarar etseniz bile bu arabayi yaptirip satmaya kalktiginizda 10-20 bin lira zarar edeceksiniz.

• Takili olmadan nasil yolculuk ediyorsunuz ki aklim almior insan kendini guvensiz hissediyor

• Sizin araç bu kadar hasar aldıysa accenttekileri Allah korumuş. Çok geçmiş olsun her iki tarafa da

• quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Accent'in foto var mı?

[ a5 değer kaybı
     a5 değer kaybı
     a5 değer kaybı
     a5 değer kaybı

• quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Kazanın ne zaman nerede olacağı belli olmaz hocam, tedbirli olmakta fayda var. Ben 100 metre gidecek olsam da takıyorum kemer, sokak arasında bile birden bir araç fırlayabiliyor önünüze.

Kemer takmadan yola çıkınca çıplak gibi hissederim kendimi.

hiç belli olmuyor hala o küt diye vurma sesim kulaklarımda kemer normalde takarım takmadan binmem o gün üşendim zaten çıktım eve gidiyordum yakın diye
  • Şunu tipindeki araçlar kadar iğrenci yok fransılar arba çiziminnden anlamıyor geçmiş olsun size sigortanız yoksa polise ifade doldurup anlık kayıp değer ölçtürün karşı tarafta hasar yok ise siz ödemek mecburiyetin desiniz aracı bursadanmı aldınız

• Geçmiş olsun Allah korumuş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.