Şimdi Ara

a5 2016 kasa açıklığı. Artık çok sıkıldım be abi!..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet her telefonumda olduğu gibi bundada bir sorun çıktı :) Cihazda ekranla metal kasanın birleştiği yerler üstten ve yanlardan ara ara açık. 10 gündür falan kullanıyorum ilk defa dikkatli bakim dedim ve aralara kağıt bile sokup gezdiricek kadar açık olduğunu farkettim.
    Geriye doğru gittiğimde sırasıyla ;iphone 4; kendi kendine kapanma sorunu, iphone 5; pil sorunu, iphone 6; wifi sorunu, değişen iphone 6; kasa açıklığı sorunu, samsung e5; ahize ve hoparlör arızası sorunu.

Bu cihazların hepsi üretim hatası olduğu için yenisiyle değişti veya para iadesi oldu.

Ama artık cidden çok sıkıldım bu işten. Bu şekilde kullansam sorun olur mu? Normal insanlar gibi fotolarım, bilgilerim, rehberim, özel şeylerim falan adam gibi bi tane telefonda kalsın artık bi kaç sene istiyorum. 2 ayda bir telefon yenilemekten bunaldım.

Demekki hiç bir telefon hatasız, arızasız vs. değil ama insanlar pek anlamadığı ya da farkedemediği için kullanmaya devam ediyor diye düşünmeye başladım. Çünkü en pahalısına kadar aldığım her cihazda bi sıkıntı çıkması heralde benim aşırı inceleyip dikkat etmemden kaynaklanıyor.

• EMREEYMN E kullanıcısına yanıt
    Kardeş yanlış anlamada bu kadar nusubet normal diyil bi abtez al mevlaya dua et bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları yapıyorum zaten kardeşim, hatırlattığın için sağol yinede.
  • arkadaşımda 6 plus var,geçen bi elime aldım sağ alt köşede ekran oynuyor,sol tarafta kasa açıklığı,home butonu çıt çıt ses yapıyor,iki adette ölü pixel gördüm, hatta birazda eğiklik var kasada ama adam hiç farkında değil mutlu mesut geçinip gidiyorsöylemedim bende morali bozulmasın diye,söylesem bile takmaz hatta garantiye bile yollamaz,kendi telefonumda bunların birini görsem kullanamazdım o telefonu
  • Üzülme kardeş benim aldığım telefonlarda hep öyle çıkıyor.Aslında bir çok kişiye öyle çıkıyor fakat çoğu umursamıyor ya da bakmıyor.

note 5 den önce iphone 6 vardı bende, ekranda ölü piksel, kasa açıklığı, ekran oynaması gibi sorunları vardı.Apple store dan değiştirdim, bu sefer yeni değişen telefondada ekran oynaması vardı.Neyse onu sattım galaxy note 5 aldım. Şimdiki aldığım note 5 inde kasa açıklığı var. Garantiye göndericem ama telefonsuz kalıcam gönderesim hiç gelmiyor ama rahatsızda ediyor kullanasım gelmiyor bu seferde telefonu.
  • Çok fazla evhamlı olma nasip kısmet işi bir telefon da sıkıntı var diye tüm telefonlar öyle olacak değil.

• EMREEYMN E kullanıcısına yanıt
    hocam bende sizinle birlikte A5 2106 aldım siyah renk benim telefonunda sol üst köşesinde açıklık var.Biraz araştırma yaptım metal çerçeveli telefonlarda güvenlik için yani metalin esneme payı bırakıldığı için kasayla ekran arasında mesafe bırakılıyormuş yani tam sarmıyor çerçeveyi her telefonda var sanırım bu kasa açıklığı ama kimse dikkat etmiyor bizim gibi size tavsiyem kullanın herhangi bir sorun teşkil etmez zaten max. 2 yıl kullanacaksınız
  • aynen :)
  • A3 sol ustte cok dikkatli bakinca kasa acikligi hafif var takilma bence isiga tutup yakından dikkatli bakınca belli oluyor takilma kardesim bende cok cins bir adamim ama birakmaliyiz bu isleri yoksa alacak cihaz bulamayacaz memlekette

• quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

A3 sol ustte cok dikkatli bakinca kasa acikligi hafif var takilma bence isiga tutup yakından dikkatli bakınca belli oluyor takilma kardesim bende cok cins bir adamim ama birakmaliyiz bu isleri yoksa alacak cihaz bulamayacaz memlekette

Şuan m5 hala bende duruyor kapalı bir şekilde ama hiç bilmiyorum ya 2016dayiz 1.5gb ram ?? Çok arada kaldım kasmasın 3-4 ay sonra. Asıl soru şu ki şimdi 1.5 gb ramli telefon alınır mi

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleMonster

quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

A3 sol ustte cok dikkatli bakinca kasa acikligi hafif var takilma bence isiga tutup yakından dikkatli bakınca belli oluyor takilma kardesim bende cok cins bir adamim ama birakmaliyiz bu isleri yoksa alacak cihaz bulamayacaz memlekette

Şuan m5 hala bende duruyor kapalı bir şekilde ama hiç bilmiyorum ya 2016dayiz 1.5gb ram ?? Çok arada kaldım kasmasın 3-4 ay sonra. Asıl soru şu ki şimdi 1.5 gb ramli telefon alınır mi

Onemli olan isletim sisteminin stabilitesidir ne kadar ram kullandigidir bu cihaz ram kullaniminda başarılı kardesim sikinti yasamazsin casper m1 e bak 3gb ram 2.4 gb bosta yani bunada gerek yok :) a3de 500 mb ram hep bosta gonul rahatligiyla alabilirsin 2.5 aydir tekledigini gormedim samsung fani falan degilim ama bu cihaz olmus kardesim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.