Şimdi Ara

A4tech G3-200n Kablosuz Mouse 19,95 (A101 14 Aralık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
4.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 7 Ricardo Quaresma

quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

Orijinalden alıntı: 7 Ricardo Quaresma

https://www.yukko.com/logitech-m560-kablosuz-mouse-v-50018296?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

şu mouseyi aldım 44.90 tl + 7 tlde kargo istiyor. 3 gün önce 250 300 tane stok vardı 20 tane kalmış. Yeni elime ulaştı süper mouse gerekli ayarları yapınca klavyeyi kullanmadan herşeyi mouse la yapabiliyorsunuz. Normal fiyatı 80-100 tl arası. Saçma sapan mouse lara 20 30 tl vereceğinize bu mouse u tavsiye ederim

saçma sapan mouse dediğin a4 tech mi , kaç yaşındasın kardeş sen ?

klavyeyi kullandırmayacak mouse demişsin bilmediğimiz 85 tane tuş mu var üzerinde , napıyor bu mouse . birde gitmişsin 50 küsür liraya mouse almışsın 20 liralık mouse ile kıyaslıyorsun o başka bir dram zaten

6 tane tuşu var basit bir programı ile istediğin özelliği atayabiliyorsun tuşlar için. Her 2 3 ayda bir mouse değiştiren biri olarak her seferinde bu tip 20 30 tllik mouse ları alıyorum, hep bir sorun çıkıyor. Logitech marka piyasa değeri 80-100tl olan bir mouse u 50tlye alma fırsatı varken o mouse u tercih edeceklere alternatif sundum. Yine alacak olan gider o mouse u alır zaten, a101 avukatı mısın anlamadım neden bu kadar zoruna gitti

opel konusuna gelip mercedes çok iyi ya demekten başka bir şey değil söylediğin. birde gereksiz abartıya girmişsin kendi çapında, arada 30 küsür lira fark var aynı mouse 20 liraya düşerse haber ver onu alırız bizde.

ayrıca s...... a101 e sana birşey olmasın. biz fırsat paylaşıyoruz insanların işine yararsa diye, gelip salça olmadan önce şu söylediklerini yazsan kimse sana hikaye okuma demez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz a4 Techi marka olarak satıyorduk eskiler iyi bilir. Bence bu fiyata mouse ihtiyacı olan veya yedek almayı düşünen varsa hiç düşünmesin koşsun alsın.
    Bende 1 tane yedek alacağım normalde 1 kablosuz set logitech 1 set a4tech var gerçi kablolu klavye ve mouse kullanıyorum ama olsun fareden zarar gelmez
  • konu önceden açıldığı için her gerilerde kalmış biraz, görmeyenler için upluyorum fırsat devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bhazer

şarjlı piller klavye ve fare de çalışmıyor malesef.
    (çalışmıyor dediysem bir en fazla 2 haftada bitiyor. sanırım amperi yüksek olmasına rağmen voltajı düşüyormuş yada ona benzer bişey)

Hem klavye hem de mause setlerimde yıllardır şarjlı pil kullanırım.Pilleriniz şarjını uzun süre kaybetmeyen pillerden olması yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım ben öyle çok sağlam birşeye benzemiyor bayağı hafif ve çin malı olduğunu hissettiriyor.

Tuş sesi biraz çok çıkıyor ve açma kapama tuşu yok. Yinede m185 den iyi.

20 tl ye ne olacaktı işte yedekte dursun.
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Bozulmaya yakın m185 e yedek olarak aldım ben de.

Bence gayet iyi zemine daha iyi oturuyor m185ten. M185 şuan 50 lirayken harika oldu bu.

• nasıl gidiyor ölücü kardeşler. vuruyor muyuz indirimin dibine ?
    var mı şöyle güzel indirimler mesaj atın da iki sebeplenelim.
    güzel mousemuş.
  • Nasıl alabiliyorsunuz arkadaşlar oglene doğru 3 mağaza gezdim üçünde de kalmadı dediler. Açılış anında falan mı gitmek gerekiyor bu tarz ürünleri almak için?
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Saat 9 gibi gittim ben. 6 tane vardı stokta.

2 tane kaptım bana kardeşime.

Direkt açıldığı an gitmek gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Saat 9 gibi gittim ben. 6 tane vardı stokta.

2 tane kaptım bana kardeşime.

Direkt açıldığı an gitmek gerek.

hocam ben daha gidip almadım sordum mağazada varmış yarın akşam üzeri gitmeyi düşünüyorum. siz denediniz mi ? ergonomisi, farklı zeminlerde çalışma performansı nasıl, F/P diyebilir miyiz?

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Farklı zemin olayı m185 den güzel.

Tıklatma m185 den daha sesli. Bir tık daha sert.

Ama kalite olarak 20 liraya gayet iyi. M185 olmuş 50 lira, onu göz önüne alırsak mouse işini kapattım diyebilirim masraflı olurdu yoksa.

• Evdeki 3 laptop ve 3 masaustu pclerdeki mouseleri bunlarla tazeledim 3u eski ama kasa kalitesi azdaha iyi olan versiyon önceden aldiydim.bunlarinda diğerlerinden aşağı kalır yanı yok diyebilirim ben beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün aldım 12,95 e inmişti, iyi oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maystro_18

Ben bugün aldım 12,95 e inmişti, iyi oldu :)

nasıl inmişti o fiyata, başka mouse vermişlerdir sana

• şuan kullanıyorum canavar gibi, başka model vs değil. tek kalmıştı, başka bulursam daha da alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maystro_18

şuan kullanıyorum canavar gibi, başka model vs değil. tek kalmıştı, başka bulursam daha da alacağım

mağazaya özel vs... olmasın, baktın mı diğer a101 lere

• Konya, Bosna'daki A101'de Yeni gördüm. Almak isteyen varsa baksın.

Yav öğrenci kaynıyo mahallede, bim a101deki katalog ürünlerinin yüzüne bakan yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.