Şimdi Ara

A4 X7 Mouse Kullanan Varmı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
43.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zaten kablolu oyun mause lerinda bu mause varken niye 100-150 ytl vererek logitech,razer gibi mauseler alırlar anlamıyorum bu mause onlarla kapışabilecek cinsten bir mause bu arada bende kablosuz G7 var oyun mause si!
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL1Ty_Salih

quote:

Orjinalden alıntı: adnn

ya bana x7 olsunda bf mf fark etmez en ucuz olanı kaça onu söyleyebilirmisiniz

Aralarında uçurum fark yok alacaksan bunu al

http://www.x7.cn/en/product.asp?id=30

quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

şu zımbırtı sanal marketimden başka bir yerde yokmu bileniniz var mı?

TeknoSA,Vatan ve Bimeks'ede bakmak lazım

kardeş güzelmiş aa ben sadece en ucuz fiyatını merak ediyorum model beğenmek için sormadım zaten şu an için alamam da sadece minimum fiyatı merak ettim

• valla bu a4techin modelleri hem hoş hem ucuz almayı düşünüyorum..

kullanan varsa tavsiyelerini beklerim
  • XL-750BF kullanıyorum Alev Desenli çok memnunum 23 ytl ye almıştım çok güzel bir mouse zaten A4 Techlerin fiyatı maksimum 30-35 ytl anca.XL-750BF yi öneririm alacak olan arkadaşlara ama 3600 DPI`lık XL-740K modeli en son çıkan olduğu için onu önerdim
  • Dun cizim yaparken logitech kablosuz mouse umu pilinin bitmesi(ki sömürüyor pili,nefret ettim)üzerine duvarda parçaladım.Bugun de hiç aklımda yokken Mavi Bilgisayardan 39 TL ye XL-750BF aldım.Ancak içerisinden çıkan kurulum cd sini kuramıyorum.Ben Vista Ultimate 64 Bit kullanıyorum.Driverini kuramadan tuş ataması yapamıyor muyuz?Arkadaşlar bana önerisi olan varsa sevinirim,yoksa iade etmeyi düşünüyorum.
  • YARIN BENDE X750 bf ALCAM hAYILRLISI
  • Konu hortlamış

insider3

Ne zaman aldın mouse u 50 tl ye ben bir hafta önce 750BF yi 40 tl ye aldım.
  • Ben aldım hepsiburada.com dan fiyatı çok uygun seviyelerde 33 tl ye aldım. Bu fiyata bundan daha iyi mause yok. Hem lazer hem malzeme kalitesi ele oturuşu çok iyi hemde hassasiyetliği tek tuşla değiştirebilmek mükemmel bir özellik. Kesinlikle tavsiye edeirm
  • Bak Biz İnternet Cafe İşletiyouz x7 Maouse x7 Klawye 70 tl Aldık 66 Tane 4 Senedir Hiç bir Soun Yaşmadım Ayruca
  • quote:

Orijinalden alıntı: pQslerTT

Bak Biz İnternet Cafe İşletiyouz x7 Maouse x7 Klawye 70 tl Aldık 66 Tane 4 Senedir Hiç bir Soun Yaşmadım Ayruca

hocam nerden buldun topiqide hortlattın yahuuu
  •  A4 X7 Mouse Kullanan Varmı

bende şu maustan var
    + Ele tam oturuyor epey iyi o yönden ergonomik
    + lazer olması her yüzeyde sorunsuz kullanım
    +sol tarafında lastikli taraf başparmağı koymak için iyi yapmışlar
    +üstündeki dpi ayarı tuşuyla oyunda optionsa girmeden hassiyeti ayarlayabiliyorsunuz
    +mausun kendi yazılımı var böylece her tuşa program atabiliyorsunuz.soldaki 2 tuşu copy paste yaptım ctrl+v yapmaktan kurtuldum
    - Mausun solundaki başparmak koyacağım yer zamanla yapışkanı çıkmaya başladı japonla tekrar yapıştırdım
    - mausun ayakları tam orantılı değildi oynuyordu biraz birkaç kat bant yapıştırararak düzelttim.

Kısacası x7 mause yerine daha iyi olan A4 TECH XL-740K veya 760-H almanızı tavsiye ederim.

• x7 şu modelini nasıl bulabilirim.En sade ve en güzel modeli budur bence.
     A4 X7 Mouse Kullanan Varmı
  • ------------YARDIM LUTFEN -----

SA arkadaslar ben A4'ün XL-750BH modelinden aldım ancak kurulum cd si hata veriyor kuramadım.O olmadanda normal 1 maus dan farkı kalmıyor dimi.Vista 86x yazıyor ustunde benimki home basic 36bit ne yapmam gerek sizce bit farkından dolayımı acmıyor.Yoksa cd m, bozuk .Bit farkındansa nasıl yükseltebilirim .Orjinal mıkrosoft yazılımımı almam gerekıyor .Yardım
  • xl-747h kullanıyorum memnunum. pc koltuğundan bakılınca pek bir şık gözükmüyor ama üstten bakıldığında örümcek deseni falan kanımı kaynatıyor :D elin büyükse bu mouseden al derim aam normal bir x7 mouse istersen bu mouseyi öneririm 7 tuş var bilseydim bunu alırdım ama yinede pişman değilim :)
  • pardon yanlış kopyalamışım XL-755K yanlız şunada değineyim xl-740 alacağınıza xl-747h ı almanızı tavsiye ederim anti vibrate özelliği ayrı bir görünüm katıyor tek farkı bu olabilir ama ergonomiklik açısından xl-747h elime daha iyi oturdu
  • ben xl-760h aldım 3600 dpi de kollanıyorum güzel bir mause tabi 3600 dpide büyük bir özelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilekbons -- 3 Eylül 2011; 23:08:00 >
  • Vay arkadas bana onerulen mouse bak 10 yillikmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.