Şimdi Ara

A4 X7 Mouse Kullanan Varmı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
43.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XL750 BF Eli terletiyor mu ? O fiyata alınacak başka güzel mouse var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frick! -- 3 Haziran 2008; 16:37:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umur!

XL750 BF Eli terletiyor mu ? O fiyata alınacak başka güzel mouse var mı ?

Oyun için bu fiyata alınacak daha iyi bir gamer mouse yok bence... Dpi olarakta baya yükselebiliyor (XL750 BF Max-2500 DPI - 32.84 YTL)

*Microsoft Habu Gaming Mouse Max-2000DPI - 85.08 YTL

*Revoltec FightMouse Advanced Max-2400DPI -97.03 YTL

*Logitech G9 Lazer Max-3200DPI - 152.26 YTL

*Microsoft Side Winder Lazer Max-2000DPI - 97.03 YTL

Başkada gamer mouse yok zaten kararı sen ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: Umur!

XL750 BF Eli terletiyor mu ? O fiyata alınacak başka güzel mouse var mı ?

Az da olsa terletiyo ama bu fiyat f/p başka mouse bulamazsın.Tavsiye ederim.
  • Yaklaşık 5 ay önce A4 TECH X755FS fare aldım. İlk aldığımda gayet iyidi fakat kutudan çıakrdığımda faremin bozuk olduğunu anladım. Ertesi gün garantiye yolladım değiştiler değişmesinede adamlar bana resman bu fare fırlatılmış dediler :) Daha sonra ortadaki dpi tuşu basmaz oldu ve tekrar verdim. daha daha sonra yandaki tuşlar basmadı.(Ne işse) Şİmdi ise sağ tuşta bir problem var (hapşursam kendi kendine tuş tıklıyor). ve ben sıkıldım artık. Alcamada pişman oldum. İşçilik kalitesi kötü deniyordu ne kadar kötü olur deyip almıştım. Şansımamıdır nedir... Ben tecrübelerimi paylaştım. Gerisi size kalmış arkadaşlar.
  • iyi bir mouse ama beyenmediğim 2 yönü
    1.si bendekinde üstündeki desenleri sağlamak için boya değilde yapışkanlı kağıt kullanılmış yırtılabilir dikkatli olmak lazım zenne gibi duruyor Allahtan benimki daha yırtılmadı ama yırtıldı yırtılacak
    2.si ise bazen dpi ı 1600 - 2000 - 2500 kademelerinde kendi kendine küçük minicik bi oynama yapabilio film izlerken anlaşılıyor pat die menü çıkıyo sinir bozucu

bunların dışında eli kavrama dizayn rahatlık konusunda iyi bir seçim mousepadsiz de kullanıla biliyor yalnız pek fazla 3x fire özelliğini kullandığım söylenemez
    model:X-750BF tavsiye ediyorum

• bn x7 nin 2500 dpı full speed olanını kullanıorum ve ısrarla tavsiye ederim süper bişey ya bide terletiyor diosunuz ama bnde terleme olmuo bi tane arkadaş kendinizi kasarsanız eliniz terler dior bnce doru bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eklem89 -- 2 Temmuz 2008; 0:12:59 >

• Bende X-750 BF Yılan derisi desenli mouse kullanıyom.6 kademelidir.
    -600 Dpi
    -800 Dpi
    -1200 Dpi
    -1600 Dpi
    -2000 Dpi
    -2500 Dpi

Her dpi da farklı ışık yanıyor.
    Tavsiye ederim Fazla terleme yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 2 Temmuz 2008; 9:02:01 >
  • aynen öle ama bn xl-750bf ateş desenli kullanıorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eklem89 -- 2 Temmuz 2008; 23:18:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eklem89

aynen öle ama bn xl-750bf ateş desenli kullanıorum

bende aynısından kullanıyorum.çok süper bir maus.ışıklarım sürekli sarı yeşil yanıyor
    herkese tavsiye ediyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @rd@

bende aynısından kullanıyorum.çok süper bir maus.ışıklarım sürekli sarı yeşil yanıyor

sarı yeşil yanan ışık 2500dpi kullandığını gösterir, bana 800dpi bile fazla geliyor bazen sen nasıl 2500dpi kullanıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

quote:

Orjinalden alıntı: @rd@

sarı yeşil yanan ışık 2500dpi kullandığını gösterir, bana 800dpi bile fazla geliyor bazen sen nasıl 2500dpi kullanıyorsun

biliyorum o anlama geldiğini.sürekli en yüksekte diye belirtmek istemiştim.
    bence gayet iyi oluyor böyle.özellikle oyunlarda...
  • x-750BF mouse almayı düşünüyorum ama call of daty de bana bi faydası dokunurmu?Ve arkadaşlardan biri 3x tuşunun çok yavaş vurduğunusölemişti gerçekten öle mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: santos leite

x-750BF mouse almayı düşünüyorum ama call of daty de bana bi faydası dokunurmu?Ve arkadaşlardan biri 3x tuşunun çok yavaş vurduğunusölemişti gerçekten öle mi?

Bana 3x özelliği ilk başta garip gelmişti.Yavaş vuruyordu ama neden böyle olduğunu anladım.3' er kez hızlı atarsa seker.Ama 3 kez yavaş yavaş atarsa sekmiyor.
  • oha bu muose 2006da varmıydı yaa bide bunun şimdi en ucuz fiyatı nedir
  • artık x-750bf modeli çok fazla bulunmuyor, ona çok benzeyen bir üst modeli var
    yaklaşık 30ytl fiyatı var
    http://www.teknofiyat.com/?search=xl-750f&altlimit=&ustlimit=
  • ya bu mouse almayı düşünüyorum ama resimlerden biraz büyük gibi duruyo. benem ellerim küçük biraz. logitech mx 310 kullanıyorum. tam oturuyo elime. acaba bu iki mouse u kullanıp da büyüklüklerini kıyaslama yapabilecek var mı ?
  • Şuan mouse alacak arkadaşlara XL-740K yı öneririm bende XL-750BF var oda sağlam memnunum eli terletmiyor bende XL-740K almayı düşünüyorum ağırlık değiştirme falan var hemde 3600 DPI

http://www.sanalmarketim.com/urun/1f9055d53e606f432d839103ff79cc2f/A4-TECH-XL-740K-LASER-GAME-MOUSE-YILAN-DESENLI

• ya bana x7 olsunda bf mf fark etmez en ucuz olanı kaça onu söyleyebilirmisiniz
  • şu zımbırtı sanal marketimden başka bir yerde yokmu bileniniz var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: adnn

ya bana x7 olsunda bf mf fark etmez en ucuz olanı kaça onu söyleyebilirmisiniz

Aralarında uçurum fark yok alacaksan bunu al

http://www.x7.cn/en/product.asp?id=30

quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

şu zımbırtı sanal marketimden başka bir yerde yokmu bileniniz var mı?

TeknoSA,Vatan ve Bimeks'ede bakmak lazım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.