Şimdi Ara

A4 Tech' ten kalosuz optik ve pil gerektirmeyen fare - NB-30 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
10.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bu kadar abartmaya da gerek yok bence ne yapacan ki hersey bitti de farenin pilsiz olmasına kadar düşmüşler mi yaw
  • bencede ne bu ya her tarafımız elektronik oldu yeter be kardeşim bu işin bide nostaljisi var dimi eskiden ne güzel toplu mouse larımız vardı nerde şimdi onlar yaw
  • ŞU AN İÇİN KABLOSUZ OPTİK MOUSELAR İŞİMİ GÖRÜYOR.ARADA BİR PİL DEĞİŞTİRMEKTE PEK ZORUMA GİTMİYOR.

BU SEFERDE MOUSEPADE KABLO TAKTILAR .. ODA İİ.
  • bence pil deiştirmektense padin kablolu olması daha iyi. usb kablosu sizi nasıl rahatsız etcekki. bence güzel bi fare.
  • bende toplu mouse var. pil gerektirmiyor. radyo dalgaları yaymıyor. tavsiye ederim.
  • benim pek hoşuma gitmedi
    kablosuz demişler ama gene padin kablosuyla seni kısıtlamışlar
  • arkadaşlar alan varmı bilmem ama şiddetle tavsiye ETMİYORUM bilginize!!!!!
  • Dostum peki Bu A4 Tech in NB-50 modeli nerede bulabililiz biliyormusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yashar

bende toplu mouse var. pil gerektirmiyor. radyo dalgaları yaymıyor. tavsiye ederim.

dostum sen hangi zamandan kaldin boyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: cekenski

benim pek hoşuma gitmedi
    kablosuz demişler ama gene padin kablosuyla seni kısıtlamışlar

dostum peki pilsiz olsun diyorsun ve manyetik petsiz diyorsun peki mous enerjiyi havadaki atomdanmi toplicak acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: adoreco

arkadaşlar alan varmı bilmem ama şiddetle tavsiye ETMİYORUM bilginize!!!!!

Peki dostum niye tavsiye etmedini aciklada millet ogrensin yoksa tipini beyenmedin ondanmi tavsiye etmiyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cembo

Bu alet kablosuz değil
    Padi kablolu yani yine kablo karmaşası var,

• Bende hem kablosuz toplu mouse (pilli) hem de kablolu optik (topsuz) mouse var. Daha önceden toplu ve kablolu mouse da kullandım. Bunları denemiş birisi olarak söyleyebilirim ki laptopta en iyisi kablolu optik, masaüstünde de kablosuz pilli ve toplu mouse. Hem pilli hem optik olursa pil yetiştiremezsin Masaüstülerde kablo büyük problem, laptopta ise zaten laptopla mouse arası en fazla 20 cm olduğundan kablo sorun olmaz, mobilite yüzünden mouse'u orada unutup kaybetme tehlikesi kabloyla ortadan kalkar Topu çıkarıp ikide bir temizleme derdi de yok.

Bu haberdeki farede de mouse pad kablolu yani pek fazla bir şey değişmiyor. Yine kablo problemi var. Üstüne bir de radyasyon tehlikesi...

• oyuncular için hala eski mouselar en iyisi. bu mouse benim işimi görmez. ama arge emeği olarak takdir edilir bir ürün.
  • yok ya tavsiye etmem şöyle mousenin kablosu takılıcak bi yerlere kardeşim başka türlü zevki olmuyo

• kablolu mousedan şaşmam ötekler deli eder adamı a4 optik mouseum vardı olmaz olaydı bütün hastalıkları geçirdim onun yüzünden Microsoft İntelli Explorer aldım kablolu dünya varmış ya
  • Teknoloji gelistikce sagligimiz her turlu tehlikeye giriyor.. bu mouse'da bunlardan birisi :(
  • tenolojinin gelişmesi güzel birşey ama insanlara her yönüyle anlatılmış olsa bunların daha iyi olur insanların faydasına rahatına kavuşması uğruna birşaylar yaparken diğer yandanda başka sakıncalarını dile getirseler daha iyi olur bence...
  • Ben dün akşam bu mouse tan aldım.
    Klavye+Mouse set şeklinde. Ama bu şekilde bir mouse dün gördüm. Yani daha önce bu teknolojiden haberim yoktu.

Bana sorarsanız denemiş biri olarak çok güzel diyebilirim. Çünkü tam benim istediğim gibi. Kablosuz mouse lardan pil muhabbetinden dolayı nefret ediyorum. Hem ağır hem hatal geliyo bana göre. Hemde pil bitti falan filan. Fakat bu öyle değil. Hem kablosuz hem pilsiz hem optik tan benlik yani :)

Bazı arkadaşlar bu kablosuz değil falan filan demişler. Hareket etmeyen sabit duran kablonun sna ne zararı var ki. Benim için sorunu yok. Mouse pad üserinde yağda kayar gibi kayıyor. Şekli falan çok iyi.

Tek sorunum şu. Benim pc masasının klavye bölümü dar olduğu için mouse u masanın üstünde kullanırdım. Bu mouse manyetik olduğu için monitöre parazit yapıyor. Klavyenin yanına koyunca fena olmuyor ama sıkışık bir şekilde kullanma taraftarı değilim. Yeni masa almayı düşünüyodum bakalım ne olacak :) Bi çaresini buluruz onunda...

Kısada mouse güzel öneririm.

Klavye de mic+kulaklık girişleri var. Bunun yanında bir adette USB girişi var. Alttaki sayfada küçük resimlerin üserine gelince önizlemedini görebilirsiniz...
    http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=2&SCID=14&MNO=KB(S)-2830

Mouse için biraz daha detay görmek içinde buraya bakabilirsiniz...
    http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=90&SCID=92&MNO=NB-30&ovmkt=23G00LDM1H7ECL769S263G78OO

Bu klavye ve mouse u Teknosa'dan 50 YTL ye aldım.(5x10 taksit :D)

• Doğru galiba
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.