Şimdi Ara

A4 tech g3-200n v-track kablosuz mouse a101 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
5.584
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu mause u daha önce kullandınız mı daha iyi diyorsunuz ? ona göre alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Bu mause u daha önce kullandınız mı daha iyi diyorsunuz ? ona göre alıcam
    bahsettiğim maus mini ufak elim büyük olmasına rağmen aldım, ancak satıcı 2 yerine bir yollayınca teslim almadım bu gün oldu, gördüğümde güzeldi, logitech m187 boyutundaydı satıcı aradı pazartesi yollarım dedi peki dedik,

sen bayan isen bu maus büyük gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Eylül 2018; 16:2:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Link atar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: azimhan51

Link atar mısın?
    TRUST 21509

budur, daha önce 2 yıla yakın mini logitech m187 kullandım ve bozuldu, fatura bulamadım diye garantiden göndermedi fabrikası,

TRUST 21509 bahsettiğimi ben kullanmadım ama kullanmış olanlar çok var, 5 yıldız vermişler şikayet yok pilde iyi gidiyomuş, mini ufak olması dar alanlarda hareket kabiliyetini artırıyor , çözünürlükde iyi, fazladan para vermenin gereği yok diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 22 Eylül 2018; 17:17:11 >
  • Haftaya gelecek olan A4tech 4100 model kablosuz klavye mouse set nasıl acaba 55 tl fiyat iyi gibi??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim burada bir insan evladı hepsini toplamış vardı aslında marketlerde bilgisayarcidir büyük ihtimalle

• Tecrübesi olan bilenler bu fareyi mi yoksa bir üst model olan A4 Tech G3-280A modelini mi tavsiye edersiniz uzun süre kullanımda sağlamlık, pil ömrü, hassasiyet ve tepkimeleri olsun neler söylersiniz
    Arada illa fark vardır fakat bu 2 kat fiyata değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 23 Eylül 2018; 1:51:33 >
  • 20 TL şu zamanda bedava diyebilirim marka olarakta güvenilir ihtiyacı olan kaçırmasın.

Bana göre tek dezavantajı mouse aç / kapa olayı olmaması pil ömrü konusunda pek iyimser bakamıyorum.

• geçen ay 32 liraya n11den aldım. tavsiye ederim bu fiyata kaçmaz. ben yan odadaki bilgisayarı kontrol ediyorum sinyal gücü gayet iyi.
  • okadar çok maus aldımki, bu arada logitech m187 bozuk mausum düzelmiş, 2013 samsung notebookdada sorun yapmıştı sonra aslında 2018 model bilgisayara direk takınca sorun yaparken, 2.0 USB çoklama vardı ucuzundan ona taktım şimdi maus düzeldi harika çalışıyor, derken, kopi paste sol seçme ve yazdığım konuyu gönderme tuşuna bastığımda almıyor, mini ufak elim büyük ama daha güzel kullanılıyor battaniye üstünde otururken başka hiç bişey kullanmadan devam ediyorum, siparişlerimde gelecek gelsin sıkıntı yok ,

alana hayırlı olsun

• 280A'nın alıcısını kaybettim. Bunun alıcısına hem bunu hem de 280A'yı bağlayabilir miyim acaba?
  • TRUST 21509 mauslarım kargo ile geldi, kullamaya başladım hepsinide denedim test ettim sorunsuz çalıştılar, logitech M185 ayarında bir maus hem ebat hem tasarım olarak bire bir aynı, kullanımda aynı, battaniye gibi her yüzeyde sorunsuz çalışıyor sağ ve solak kullanılabiliyor, harika TRUST 21509

5 yıldızı hak ediyor herkes öyle yapmış. yanında gelen pilleri var bazısı tek AA bazısı çift AAA ince yani. kapama açma düğmesi var uyku moduna geçmesi var, yanında pili var.
    fiyat kargosuz 14 TL + kargo bulunabiliyor, 5 TL gibi kargo ücretine çok sayıda maus ekleyebilir getirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 25 Eylül 2018; 13:59:6 >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Bu ürünle trust Ivy modelinin boyutları arasında fark var mı hangisi büyük. Evde Ivy modeli var geçen sene bimden 15 TL ye almıştım fakat elime biraz küçük geliyor ve bu yüzden ağrıtıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Bu ürünle trust Ivy modelinin boyutları arasında fark var mı hangisi büyük. Evde Ivy modeli var geçen sene bimden 15 TL ye almıştım fakat elime biraz küçük geliyor ve bu yüzden ağrıtıyor.
    logitech M185 ayarında bir maus hem ebat hem tasarım olarak bire bir aynı, kullanımda aynı, battaniye gibi her yüzeyde sorunsuz çalışıyor sağ ve solak kullanılabiliyor, harika TRUST 21509

pahalı ancak sorunsuzluğuyla tek meşhur logitech M185 5 ve 6 yıllık iki adet daha vardı kullanmaktaydım elimde, hiç bir arıza çıkarmadı, hiç sorun yoktu, tuşları biraz boşluk yapmaya başlamıştı okadar, yedekde her zaman bir kaç tane daha durmalı prensibi ile bu yenileri aldım ama hemen kullanmaya başadım daha güzel, kadife siyah elde kaydırmayan renk, tuş bölgesinden iki parmakla kaldırdığında kalkacak kadar bir yukarı kıvrım vermişler mausu kolay kaldırmaya yarıyor, birebir aynı logitech M185 ile dediğin modeli ben bilmiyorum, bu mininin bir üstü oluyor orta boyut yani.

ayrıca 3 yıl önce Kipadan aldığım TRUST yüksek ses kolon sistemlerini kullanmaya devam ediyorum sorun çıkarmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 25 Eylül 2018; 13:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Haftaya gelecek olan A4tech 4100 model kablosuz klavye mouse set nasıl acaba 55 tl fiyat iyi gibi??
    A4 Tech in mini siyah kablolu klavyesini kullanmakdan çok memmunum bunun tuş boyutları standart klavyelerle aynı sadece fazladan konulmuş sağdaki numaralar bölümü kesilmiş bu sayede klavye küçülmüş, rakamlar zaten üst kenar F tuşlarının altında sıralanıyor, fazla rakama gerek yok, dar yerlerde masada önemli oluyor, bahsettiğinizi gördüm standart büyük klavye bana uymaz sevmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: MotunBinTuman

280A'nın alıcısını kaybettim. Bunun alıcısına hem bunu hem de 280A'yı bağlayabilir miyim acaba?
    bendeki eski mauslarım ve bu gün gelen yeni mauslarda denedim aynı mal olmalarına rağmen alıcılar diğer mausda anlaşmıyor, her mausu ayrı şifrelemişler diyebiliriz, istisnası varmıdır deneyin.

• 2 gün önce baktım bitmişti civarda keşke daha önce haberim olsa idi güzel fiyatmı?, lazımdı da.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.