Şimdi Ara

a4 kablosuz klavye+fare oyunlarda sorunlu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldım ama sanki sorunlu gibi geliyor. tepkiler geç oluyor gerçekten öyle mi ???

• Pili zayıf olmasın?
    Alıcı klavyeye uzakmı?
    Sadece fare mi ağır?
  • evet gerçekten sorunlu. eğer kablosuz fare ve klavye ile oyun oynayacaksan logitech alacaksın. çünkü sadece logitech bilgisayarla saniyede 125 kere bağlantı kurabiliyor ki bu değer normal kablolu usb farelerin iletişim hızlya aynı. mx700 cordless set veya mx900 cordless set (bluetooth) alabilirsin.
  • mouseun değil ywa klavyenin hızı yavaş kalıyor sürekli diit diit diye ses çıkar hani çöok tuşa basınca öyle oluyor.
  • bende kullanıyorum a4tech i bende bir sorun çıkmadı ama bu tamamen şanş işi arkadaş 3 tane aldı ve 3 ü de bozuktu sonunda parasını geri alıp microsoft almıştı tabi logitech ii seçim olabilir tabi a4 ün 2 katı fiyatı o ayrı
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by serdar1soz</i>
    <br />arkadaş 3 tane aldı ve 3 ü de bozuktu sonunda parasını geri alıp microsoft almıştı
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Oha o kadar mı a4 ün kalitesi.Çoğu bozuk o zaman onların.Bende 2350 almayı düşünüyordum. Sendeki hangi set?
  • hiç kullanmadım zaten sevmiyorum a4techi oyuncuya yakışmaz..
  • *real_jackals* ben burdan aldımhttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=337&productid=bd15610
    arkadaşın bilgisayrı biraz eskiydi bu yüzden sorun çıkarmış olabilir birde o numaratik klavyenin sol tarafta olanından almıştı bu modele dikkat edin derim çünkü başka bir arkadaşımda benikinden aldı ondada sorun çıkarmadı

*pcpratik_editor* hiç kullanmamış birinin yorum yapması ilginç doğrusu benim ilk mouse um www-11 di bundan öncekilere mouse bile demem çünki kesinlikle verdiğin paranın her kuruşunu hakediyodu bu yüzden a4 e ne olursa olsun bir sempatim

*ytsejam* kullandığım klavyede de kendi kendine basma sorunu oldu ama channel ları değiştirince sorunsuz çalıştı alalı neredeyse 5-6 ay oluyor ilk aldığımda beni baya korkutan bu sorundan başka sorunuda olmadı dene bakalım belki olur

• kardeş oyunda tam performans vermiyo bu kablosuzlar
  • valla ben microsoft un da gördüm obda bile sapıtmalar oluyo ama ben böyle mouse filan konusunda biraz şanslıyım herhal(birde CD okuyucularda böyle olsam) neyse ben kablolu mouse dan hiç bir fark göremiyorum açıkçası hatta test içim sağ sola 1 dakika boyunca hızla sallamıştım ilk aldığımda hiç sapıtma olmadı oyunlarda da süper tabi pil bitme derdi kötü tam oyunun ortasında biterse ve save olayı yoksa sonucu kötü olabilir birde ben alıcıyı monitörün yanında tutuyorum bazen kablolar ağır gelip arkaya kayıyor zaman zaman alıcı gücünü kaybediyor özellikle pil zayıfken
  • serdar1soz,
    cd okuyucların hepsi sorun yaratıyorsa sorunun asıl kaynağı psu'nun voltaj çıkışındaki dalgalanmanın yüksek olması olabilir. eğer kaliteli psu kullanan arkadaşın varsa onun bilgisayarında dene.
  • bende logitech set var vallaha çok duyarlı özelliklede klavyesi
  • https://youtu.be/m2_TNt74obI video fikir verecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.