Şimdi Ara

A3 Sedan (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
264.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konfor paket olmadan araç getirmedikleri için manuel klimalı bulmak zor. Evvelki donanim isimlendirmesinde de Advance Pack ile geliyordu otomatik klima ve Advanve Pack en alt donanim araçlarda bile geliyordu. 

Euro'nun bu seyrinde en baştan araç oluşturup beklemek risk olduğu için başka bayilerde de hazirda led far / led stop araç bulamıyorsanız far ve stop mevzusuna da çok takılmamak lazım. Belki 2018 modellerde standart yapilabilir ancak fiyata da ekleneceginden şüpheniz olmasın.

Ek olarak Sport donanım haricinde Design araç da bulabilirseniz belki Led ekli olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofdgn O kullanıcısına yanıt
    Diğer konuda arkadaşlar yenigelecek olan prestige paket araçların led paketli olduğunu yazdılar. Öyleyse bence beklenmeli. Çünkü sonradan pişmanlık verebilir özellikle arka farlar. Hatta bence başka bir renk seçilmeli tabi kişisel tercih. Zam korkusu da ayrı bir dert tabi. Zor karar.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim. İki farklı daha araç var:

Biri metalik kırmızı, full led ve direksiyon altı kesikli teklif: 167.700 Araç hazır bayide

İkincisi muson gri, full led teklif: 166.900, Araç gemideymiş, 20 gün sonra teslim.

Bu iki araca bu son kur farkı olan 3-4 bin yansıtılmış. Tabi bu işin sonu yok rengi şöyle olsun led olsun o olsun bu olsun diyince fiyatlar da artıyor. Bu iki araç için görüşleriniz nedir, üsstekiyle kıyaslayınca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofdgn -- 7 Kasım 2017; 10:39:52 >
  • ofdgn O kullanıcısına yanıt
    Yaşınız çok büyük değilse kırmızıyı tercih ederdim ben. Muson gri de o metalik fark yok gibi geliyor. Üstelik 20 gün var.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Yaşı 30 hocam, yeni uzman oldu göz doktoru
  • Motor Soğutma Suyu (AntiFreeze) olarak ne almamı önerirsiniz? Geçenlerde arabayı çalıştırınca uyarı verdi, motoru durdurup seviyeyi kontrol edin, diye.

O an hemen içme suyu ekledik fakat benim için rahat etmedi, hangı marka vs. koymam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofdgn

Cevaplarınız için teşekkür ederim. İki farklı daha araç var:

Biri metalik kırmızı, full led ve direksiyon altı kesikli teklif: 167.700 Araç hazır bayide

İkincisi muson gri, full led teklif: 166.900, Araç gemideymiş, 20 gün sonra teslim.

Bu iki araca bu son kur farkı olan 3-4 bin yansıtılmış. Tabi bu işin sonu yok rengi şöyle olsun led olsun o olsun bu olsun diyince fiyatlar da artıyor. Bu iki araç için görüşleriniz nedir, üsstekiyle kıyaslayınca?

Teklif kağıdında 200 küsür yazan araçları bu fiyatlara mı bırakıyorlar? Dizel?

Düzeltme:Arada kaynamış zaten 159 demişsiniz, pardon.

Yorumumu ekliyorum:) Benim şu anki aracım siyah, bu bilerek ve isteyerek aldığım son siyah araba:)
    Gri kir ve çizikleri göstermemede mükemmel. Ama aradaki fark baya çok heralde arka ledler de işin içine giriyo bi de kur farkı. Gri aracın kur farkı uygulanmamış olanını bulsanız keşke veya onda biraz daha inseler iyi olacak gibi.

Ama kırmızı da yanıyor, siyah da özellikle Audiye bir ağırlık veriyor. Onlar da olmaz değil. Aradığınız aracı bulursunuz İnşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 7 Kasım 2017; 12:2:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

Motor Soğutma Suyu (AntiFreeze) olarak ne almamı önerirsiniz? Geçenlerde arabayı çalıştırınca uyarı verdi, motoru durdurup seviyeyi kontrol edin, diye.

O an hemen içme suyu ekledik fakat benim için rahat etmedi, hangı marka vs. koymam gerekir?

Hangi renkse o renk koymak öneriliyor. Ben de almıştım yanlış bilgi vermeyeyim ama pembe idi galiba. Bi bakın motor soğukken kapağı açıp ışık tutup.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

quote:

Orijinalden alıntı: ofdgn

Cevaplarınız için teşekkür ederim. İki farklı daha araç var:

Teklif kağıdında 200 küsür yazan araçları bu fiyatlara mı bırakıyorlar? Dizel?

Düzeltme:Arada kaynamış zaten 159 demişsiniz, pardon.

Yorumumu ekliyorum:) Benim şu anki aracım siyah, bu bilerek ve isteyerek aldığım son siyah araba:)
    Gri kir ve çizikleri göstermemede mükemmel. Ama aradaki fark baya çok heralde arka ledler de işin içine giriyo bi de kur farkı. Gri aracın kur farkı uygulanmamış olanını bulsanız keşke veya onda biraz daha inseler iyi olacak gibi.

Ama kırmızı da yanıyor, siyah da özellikle Audiye bir ağırlık veriyor. Onlar da olmaz değil. Aradığınız aracı bulursunuz İnşallah.

Teşekkür ederim hocam İnşallah. Teklif edilen fiyatlar yazdığım gibi, liste fiyatları uygulanmıyor. Kardeşim kırmızıyı seçecek gibi görünüyor. Araç gümrükteymiş. Muson gri olanı için 20 gün beklemek gerekiyor ve satış temsilcisi kur 4.52'yi geçerse bu sürede fiyata yansır demiş. Bu nedenle tango kırmızı 1.6 TDI sport + ful led + prestij paket + altı kesik direksiyonlu araç
  • Almayı düşündüğümüz kırmızı 1.6 TDI sport:

A3 Sedan A3 Sedan A3 Sedan
  • Herkese merhaba,

Doğru değer hakkında üstadların yardımına ihtiyacım var. Ben aracımı 2016/eylül ayında almıştım. Geçen yaz maalesef üzücü şekilde resimdeki gibi kaldırımın köşeye vurduğumda aracıma dışarıda özel servisde işlem yapılmasına içim elvermediğinden yetkili serviste direk sağ ön çamurluk ve sağ ön kapıyı kaskodan değiştirdim. Haliyle 7000 küsür tl hasar kaydı çıktı. Bu aracımı ne ölçüde etkiler? Malum sitede çok değişken fiyatlar var. Eke aracımın tüm özelliklerini gösteren teklif formu ekledim. Aracım 9000 kmde. Sizce aracımın tahmini değeri nedir?

A3 Sedan A3 Sedan A3 Sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 7 Kasım 2017; 13:54:18 >
  • Bugün gidip servisle görüştüm carplay için adam baktı direk dvd ve ekranı değiştirmek lazım dedi bende tamam ne kadar dedim biz yapmıyoruz dedi özel yapan yerlerde bulursun 4-5000 arası olur dedi dedim garanti bozulurmuy kem küm etti ya arkadaş yazıktır ya başka araçlarda en düşük modelli araçlarda bile standart geliyor bunlar zaten crusecontrol olayıda yok onuda ekleriz dedi 1500-1700 arası dedi ben delirdim zaten bu ne arkadaş yaa şaka gibi
  • graystorm kullanıcısına yanıt
    Aracı aldığınız rakama denk gelir en az hocam. Morali bozmayın.

• Aynen hocam artık yapcak bişi yok tecrübe oluyor bakalım ilerleyen zamanda daha uygun bi durum olursa artık :)

Bu arada paspas baktım sattıkları orjinal audi paspasmı bilmiyorum da 210tl fiyat çektiler öneriniz hangi marka olur acaba çoğu yerde locker paspas var ama yorumlara baktım iyi bahsetmediler bir yerde de boostzone gördümde fiyatı uçuk yazmışlar 350 tl gibi değermi değmezmi bilemedim ben
  • M.L.Crassus size bir sorum olacak;

Sizde önceden A3 sedan TDI kullanıyordunuz, şimdi A4 TSI. Aynı güzergah veya kullanım şartlarında yakıtınız kaç litre arttı 100 km de yaklaşık olarak?

Ben de A3 sedan kullanıyorum hacim biraz yetersiz geliyor fakat yakıttan memnun, A4'e geçsek yakıt çok üzer mi?
  • somebodykillmeplz kullanıcısına yanıt
    En az +2lt dikkate almak gerekiyor hocam. Yoğun trafiği sevmiyor TFSi , kasa da ağır olunca yakma potansiyeli var. Ben daha ziyade haftasonları ve şehirdışı kullandığım için yakıt artisi sorun olmuyor . Hacim yetersizliği nedeniyle A4'e geçiş yapmıştım , gayet memnunum rahatlıkla tavsiye edebilirim , yeter ki yakıt tüketimi çekinceniz olmasın.

• İki aracıda kullandığınız için bu görüşler ve deneyimler çok değerli benim için de burayi takip eden diğer arkadaşlar icin de diye düşünüyorum, teşekkürler

• somebodykillmeplz kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam. Daha ayrıntılı merak ettiğiniz, sormak istediğiniz husus olması durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

En az +2lt dikkate almak gerekiyor hocam. Yoğun trafiği sevmiyor TFSi , kasa da ağır olunca yakma potansiyeli var. Ben daha ziyade haftasonları ve şehirdışı kullandığım için yakıt artisi sorun olmuyor . Hacim yetersizliği nedeniyle A4'e geçiş yapmıştım , gayet memnunum rahatlıkla tavsiye edebilirim , yeter ki yakıt tüketimi çekinceniz olmasın.

Ben de size bu soruyu soracaktım arkadaşımız sormuş. Sözünüzü tutuyorsunuz, ayrılmadınız topikten .
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Ayrılmadım hocam , buradayım. Takip ediyorum hala.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.