Şimdi Ara

A3 Sedan (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
265.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ön park sensörü ilk kademede ötmeye başlamadan önce sesi kısar. MMI ekranın sağ tarafında aracın görseli çıkıyor mu ? Böyle bir durumdan olabilir belki.
    Tabi eğer hareket halindeyken de oluyorsa zaten bundan değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

Radyoda Trafik Yayini ayari acik olabilir mi?..

Bu akşam bakacağım buna. Nasıl kapatılır bilmiyorum ama bir inceleyeyim bakalım.
  • aliexpressden aldığım far altı çıtasını uyguladım, bagaj çıtası da bu hafta elimde olacak uygulama sonrası resim atarım arkadaşlar.

A3 Sedan

A3 Sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 5 Mart 2017; 20:43:26 >

• Herkese selamlar.

Forumda cabriolet için bir başlık göremediğim için sizlerin topic'e dahil olmayı uygun buldum umarım sıkıntı değildir :)
    Aracım 2015 model A3 Cabriolet 1.4 TFSi Ultra. Standart donanıma ek opsiyonel olarak akustik tente, adaptif cruise control (genel adıyla distronic), S3 direksiyon ve S3 opsiyonel 19" jantlar mevcut. Ekleme olarak da Aliexpress'ten aldığım mavi havalandırma çıkışlarını ben uyguladım.

Her türlü soru,sorun ve fikirlerinize destek olabileceğimi ve aradığım bilgileri bulmayı umar, keyifli forumlar dilerim.

A3 Sedan

A3 Sedan

A3 Sedan

A3 Sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghent -- 7 Mart 2017; 3:30:23 >

• 1.6 tdi sedan 60 bin bakımı yaptıran varmı 400 km kaldı para sıkıştı diye bağırıyor Kontağı çevirdikçe uyarıyor artık çevirmek istemiyorum lütfen fazla fiyat söylemeyin borcum çok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız kurt

Kış lastiklerini hakkını vere vere test edebildim sonunda

A3 Sedan

• Yolu yol değil

A3 Sedan

• Herkese merhaba. Ailemize oğlumun kullanması için bir A3 Sedan TFSI daha kattık. Araç benimkinden daha dolu. Makyajsız kasa amalfi beyazı Ambition ama elektrikli ayarlanır Ambiente koltuklu+Xenon Plus+Sunroof+Navigasyon+Anahtarsız Çalıştırma+Ses Sistemi mevcut. Fotoğrafları ekledim, yorumlarınızı bekliyorum

A3 Sedan
     A3 Sedan
     A3 Sedan
     A3 Sedan
     A3 Sedan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano -- 22 Mart 2017; 17:34:6 >

• volcano V kullanıcısına yanıt
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Araç oldukça donanımlı, keyifle kullanacaktır oğlunuz.
  • volcano V kullanıcısına yanıt
    Hayırlı ve ailece yolunuz açık olsun. O halde Malum servis gideri x 2 oldu 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı satılığa çıktım arkadaşlar , çevrenizde ilgilenen olursa aklınızda bulunsun. İlgilenenler PM den de dönebilir isterlerse. Malum Site ; İlan No : 410361892

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Aracımı satılığa çıktım arkadaşlar , çevrenizde ilgilenen olursa aklınızda bulunsun. İlgilenenler PM den de dönebilir isterlerse. Malum Site ; İlan No : 410361892

hocam aramızdan ayrılıyor olmanız ,forum için eksiklik. Bu arada Fiyat bence biraz düşük olmuş ,geçenlerde astra excellence sordum bayiden 120 fiyat verdiler (6 ayda 25 bin zam yemiş).
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Aracımı satılığa çıktım arkadaşlar , çevrenizde ilgilenen olursa aklınızda bulunsun. İlgilenenler PM den de dönebilir isterlerse. Malum Site ; İlan No : 410361892

hocam aramızdan ayrılıyor olmanız ,forum için eksiklik. Bu arada Fiyat bence biraz düşük olmuş ,geçenlerde astra excellence sordum bayiden 120 fiyat verdiler (6 ayda 25 bin zam yemiş).

Teveccühünüz hocam. Forumdayım kısmetse yine. Aracın satış veya satılmayış durumuna göre takip ve paylaşıma devam. Araçla ilgilenen tahmin ettiğimden fazla. GOLF'ümü arayandan cok arayanı var ama teklif olarak daha yaklasamadik ilgililerle. Fazla da ağırdan gitmesin diye fiyatı yükseltemedim. Şu anda ilandaki araçlar içerisinde benim de gördüğüm kadarıyla en uygun ilk 3 araç arasında görünüyor İstanbul içinde.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    sıfır fiyatları çok yüksek 2. elmi olacak yeni araç. düşündüğünüz araç nedir.
  • Sıfır fiyatları çok yüksek hocam ama 2.elde de cam tavan , xenon , led stop vs araçlar A3 Sedan başlığı altında biraz yüksek fiyatlı kalıyor. Aratan Ambition veya Ambiante donanımları bilmeden A3 Sedan TDi diye aratınca 90binTL lik Sunroof olmayan Halojen farlı Attraction ile kıyaslıyor en başta. Dolayısıyla aracın bilen tanıyan birisine gitmesi gerekiyor. Galericiler hariç. Aksi halde değerini bulması vakit alabilir.

Aracı sattiktan sonra 2 ihtimalim var hocam. Konut kredisi borcumu kapatıp 2.el Civic - Jetta - Egea tarzı 1 sene kullanacağım 70binTL yi geçmeyecek bir araç almak, diğer ihtimal ise konut kredisini olduğu gibi bırakıp sıfır A4 TFSİ Sedan veya Avant almak. Passat TDi a niyetlenirsek bana da sürpriz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 24 Mart 2017; 19:5:31 >
  • Evet 2. El ilanları çok hatalı. Ambition denilen 7-8 araçdan biri gerçekten Ambition. Ve çoğu araç Xenon suz. Alıcılar bu ayrıntıları çok iyi bilmezse yanlış araçla kıyaslıyorlar.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Hocam aracınız oldukça güzel, temiz ve donanımlı. Umarım satmak için geçerli bir nedeniniz vardır 🙂

• tesla_ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Öncelikli neden borç kapatma ancak farklı bir amaca da yönelebilir

A3 Sedan

• arizayim kullanıcısına yanıt
    Baktığınız araçlar giriş donanım seviyesi araçlar, 2.elleri ne durumda fikrim yok ancak kendi aracıma ( ilan no : 410361892 ) 15 Mart'tan bu yana 9 adet ciddi teklif aldım. Senet sepet - takas önerenler hariç. Teklif edilen tutarlar benim inmeyi düşünmediğim tutarlar olduğu için henüz satış yapmadık. Teklifler maks 116binTL ye kadar geldi. Bunu buraya yazma nedenim şu ki aracı şu anda 115binTL ortalama ile acil satış değeriyle 1 hafta içinde satmak mümkün görünüyor. Araç biraz dolu olunca 2.elinin kuvveti buradan yorumlanabilir belki. Gelelim sorunuza ;

Attraction giriş donanım, Ambiante konfor, Ambition ise Spor donanım. Xenon + Led Stop birlikte geliyor ve opsiyonel. Sunroof da hepsinde opsiyonel. Bunların 2015 model yılında farkı kura göre 5binTL - 6binTL dolaylarindaydi tek tek. Ayrıca Attraction ile diger 2 paket arasında da yanılmıyorsam 6binTL kadar fark oluyordu. Ambition ise Ambiante'den 1500-2000 daha pahalıydı.

Farklar ; Ambiante koltuklari Attraction ile aynı tasarım ama daha kaliteli ve yarı kumaş yarı suni deri. Ambition koltukları baldır destekli spor. Cruise Ambiante'de standarttı, Ambition'da ise Drive Select Sürüş Profili Seçimi standarttı. Ambition 17" alüminyum jant ve spor süspansiyon ile gelir, Attraction ve Ambiante ise 16" jantlar ve konfora yönelik süspansiyonla. Ambiante'de kapılarda çerçevelerde krom şeritler bulunur iç trimleri 3 boyut görsellidir. Ambition ise gri trimleri ve 3 kollu spor direksiyonu ile ayrılır.

Motora gelince Eu6 motorlar 110hp olanlar ve bunlar Volkswagen'in dieselgate skandalından etkilenmeyen motorlardır. Başka sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırız. Sayg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 27 Mart 2017; 23:3:54 >

• arizayim kullanıcısına yanıt
    2.araç da Attraction ama dış parlaklık paketi ( krom çerçeveler ) + Xenon - Led Stop , Sis Farı opsiyonları var gördüğüm kadarıyla. Km ve 2014 model olması sorun olmazsa bu araç daha tercih edilesi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.