Şimdi Ara

A3 Sedan (173. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
265.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayiilere makyajlı 1.4 ler ne zaman gelecek acaba bilgisi olan var mı?
  • hocam bildiğim kadarıyla cevap vereyim, yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir;

design farkları:
    koltuk yarı deri, yalnız baldır desteği yok
    cam kenarlarında krom çıta var
    jant çok kollu

sport farkları:
    sürüş modları var, 5 tane sanırım
    araç 1cm civarı daha alçak, spor süspansiyon var
    koltuklar kumaş, baldır desteği de var yalnız
    jant beş kollu

Bunun dışında şu an çoğu araçta advance paket var, bu da otomatik klima, 3 kollu direksiyon, park sensörü gibi özellikleri getiriyor. katlanır ayna, geri görüş gibi özellikler için prestij paket lazım. Arka farlar da led olsun isterseniz led paket lazım. Bunlar dışında sline sport demek değil bildiğim kadarıyla. Sline da tıpkı advance, prestij gibi paket. Ama hangi özellikleri getiriyor bilmiyorum.
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım ama 2 model arasında kaldım. Continental ts860 225 45 17 ile nokian wrd4 225 45 17. Nokian'a daha yakınım şu an ama karar veremedim henüz.
  • safakan1987 S kullanıcısına yanıt
    öyleymiş hocam , design ve spor donanım paketi değil de tasarım olarak geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niger21

şu an sedan 1.6 tdi lar için kampanya var biliyorsunuz.

Design ve Sport donanımlar için sadece de. ben bu opsiyon detaylarını bulamıyorum ne katalogta ne sitede. yardımcı olabilecek var mı ?

sport dediği s-line mı?

nasıl bir kampanya var, paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: safakan1987

Henüz almadım ama 2 model arasında kaldım. Continental ts860 225 45 17 ile nokian wrd4 225 45 17. Nokian'a daha yakınım şu an ama karar veremedim henüz.

Ben de özellikle aynı 2 model arasındayım. GoodYear UG8 hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir de Conti TS 860 ile TS 850 arasında kaydadeger fark var mıdır? Son dönemde hiç karşılaştırma denk gelmedi bana atlamış olabilirim. Nokian WR D4 e ben de daha yakınım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze merhaba
    Ekim ayinda a3 design icin kapora verdim arac bu hafta teslim edilecek dediler,sizce euro kurundan kaynakli fiyat degisikligi olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Selobayar

Herkeze merhaba
    Ekim ayinda a3 design icin kapora verdim arac bu hafta teslim edilecek dediler,sizce euro kurundan kaynakli fiyat degisikligi olurmu

Ne kadara anlaşmıştınız?
  • Arkadaşlar ben de cuma akşamı A3 Sedan 1.6 TDI Design line makyajlı aracımı teslim aldım. 2 gün sonra yani dün yolda ilerlerken start stop sistemi trafikte motoru durdurup tekrar çalıştırmaya başlarken motordan 2 dişlinin birbirine sürtünmesi gibi bir ses geldi. 2 kere oldu bu olay dün. Start stop sistemi motoru durdururken sorun yok motor tekrar çalışmaya başlarken bu ses oluyor. Sıfır araçta böyle birşey olması çok canımı sıktı. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu, ne yapmalıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

quote:

Herkeze merhaba

Ne kadara anlaşmıştınız?

122500 extra geri gorus kamerasi panoramik cam tavan elektrikli aynalar vs

• quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Arkadaşlar ben de cuma akşamı A3 Sedan 1.6 TDI Design line makyajlı aracımı teslim aldım. 2 gün sonra yani dün yolda ilerlerken start stop sistemi trafikte motoru durdurup tekrar çalıştırmaya başlarken motordan 2 dişlinin birbirine sürtünmesi gibi bir ses geldi. 2 kere oldu bu olay dün. Start stop sistemi motoru durdururken sorun yok motor tekrar çalışmaya başlarken bu ses oluyor. Sıfır araçta böyle birşey olması çok canımı sıktı. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu, ne yapmalıyım?

Start stop iptal ediliyomuydu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diroix

Arkadaşlar ben de cuma akşamı A3 Sedan 1.6 TDI Design line makyajlı aracımı teslim aldım. 2 gün sonra yani dün yolda ilerlerken start stop sistemi trafikte motoru durdurup tekrar çalıştırmaya başlarken motordan 2 dişlinin birbirine sürtünmesi gibi bir ses geldi. 2 kere oldu bu olay dün. Start stop sistemi motoru durdururken sorun yok motor tekrar çalışmaya başlarken bu ses oluyor. Sıfır araçta böyle birşey olması çok canımı sıktı. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu, ne yapmalıyım?

Start stop iptal ediliyomuydu?

Start stop özelliğini devre dışı bırakabiliyorum fakat kullanmak istediğimde motor çalışmaya başlarken bu bahsettiğim iki dişlinin birbirine sürtünme sesi geliyor motordan. Her seferinde olmuyor ama, 2 kere oldu dün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Herkeze merhaba

Ne kadara anlaşmıştınız?

116 dizel sanırım?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Herkeze merhaba

Ne kadara anlaşmıştınız?

116 dizel sanırım?

Evet

• 1.0 için 92.500 nasıl sizce?
  • quote:

1.0 için 92.500 nasıl sizce?

Aracın sedan olduğu varsayıyorum. Öyle ise zaten benim bildiğim kadarıyla en ucuz 92.100 e verdiler. Bu da eski girişli üzerine ufak bir ekstra kar eklenmiş bir araç.

Yeni gelen partide 96.500 TL den bahsediliyor. Bence aradaki 400 TL farka takılmayıp almak çok mantıklı güncel kurlarda göz önüne alınırsa.
  • a3 sedan 1.0 turbo fsı 116 hp s tronic pi
    93.500 tl
  • boya koruma ve anahtarlık hediye :)

bir aksilik çıkmazsa araç alınacak.
  • FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nerden aldınız acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.