Şimdi Ara

A3 Sedan (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.342
Cevap
59
Favori
265.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 1.5 aydır aranızdayım. 2015 ambiante tdi ile.. Bagaj havuzu nerden alabilirim.Bi ara bir denizli firmasından alanlar vardı memnunlar mı acaba.Deneyim sahibi olanlar yardımcı olabilir mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakninja

Arkadaşlar bende 1.5 aydır aranızdayım. 2015 ambiante tdi ile.. Bagaj havuzu nerden alabilirim.Bi ara bir denizli firmasından alanlar vardı memnunlar mı acaba.Deneyim sahibi olanlar yardımcı olabilir mi.

Yps plast. Ben kullanıyorum gayet memnunum. Lüks olarak belirtilen modeli bendeki

• Arkadaşlar arabam 2015 model.Benden öncekş sahibi arkadaş uzatılmış garanti almış 2019 a kadar +2.Ben devir alırken birisi bu poliçeyi devir etmen lazım demişti arkadaşa.Audiye gittim ama bir sonuç alamadım.Bir bilgisi olan var mı? Wdf ile bir yazışma yapmamız lazım mı?

• quote:

Arkadaşlar arabam 2015 model.Benden öncekş sahibi arkadaş uzatılmış garanti almış 2019 a kadar +2.Ben devir alırken birisi bu poliçeyi devir etmen lazım demişti arkadaşa.Audiye gittim ama bir sonuç alamadım.Bir bilgisi olan var mı? Wdf ile bir yazışma yapmamız lazım mı?

Eski sahibi bir dilekce verecek. Yeni ruhsatin bilgileri belirtilecek veya fotokopisi eklenecek. ... policeden doğan haklarimi ... ya devrediyorum şeklinde bir dilekce ile garantiyi size geçirecek. Dilekce vermezse plakaya tanimli değil göremez ve işleme almazlar. Eski sahibini arayip devir yapmasını talep etmeniz lazım. Bayideki sigortacısi işlemi gerceklestirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Arkadaşlar arabam 2015 model.Benden öncekş sahibi arkadaş uzatılmış garanti almış 2019 a kadar +2.Ben devir alırken birisi bu poliçeyi devir etmen lazım demişti arkadaşa.Audiye gittim ama bir sonuç alamadım.Bir bilgisi olan var mı? Wdf ile bir yazışma yapmamız lazım mı?

Eski sahibi bir dilekce verecek. Yeni ruhsatin bilgileri belirtilecek veya fotokopisi eklenecek. ... policeden doğan haklarimi ... ya devrediyorum şeklinde bir dilekce ile garantiyi size geçirecek. Dilekce vermezse plakaya tanimli değil göremez ve işleme almazlar. Eski sahibini arayip devir yapmasını talep etmeniz lazım. Bayideki sigortacısi işlemi gerceklestirir.

Üstad bugün bmw 2,16 d active tourer ve grand tourer (7 kişilik) dizel otomatik araçları test ettim hoşuma gitti açıkçası sen de bir bak diyeceğim ama gönlün 3 serisinde

• 30.000 bakımım yaklaşıyor ve frenlerimin eskisi kadar tutmadığını hissediyorum..

Frenlerle ilgili ne değişiklik yapılıyor?
    30.000 KM erken bi süre mi?
    Fiyat konusunda bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

quote:

Üstad bugün bmw 2,16 d active tourer ve grand tourer (7 kişilik) dizel otomatik araçları test ettim hoşuma gitti açıkçası sen de bir bak diyeceğim ama gönlün 3 serisinde

3.20ied de müthiş kampanya var üstad. Nakit 155k ya 40.yıl bırakıyorlar. Yarın bilsem ki aracımı satabilecegim hemen alırım düşünmeden. Geçen ay ayni araç 170k idi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

3.20ied de müthiş kampanya var üstad. Nakit 155k ya 40.yıl bırakıyorlar. Yarın bilsem ki aracımı satabilecegim hemen alırım düşünmeden. Geçen ay ayni araç 170k idi.

araca 115 bin tl fiyata ilana çık alıcısını bulur bence

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Bugün saat 15:00 itibari ile bitti bu kampanya maalesef.
    Temmuz satışlarında mercedes'e karşı çok kan kaybetmiş BMW.Mercedes c kasada 1.6 dizel ile çok iyi bir ivme yakaladı bizim pazarda.Bu sebeple son dakika dampingi yaptı.1 ay önce 172 ye teklif edilen ara 158 lere düşünce , iyiki almamışım dedim.Yalnız bu ani fiyat düşüşü ,ciddi bir marka güvensizliği yaratabilir.

Ben de yakın zamanda bmw 3 ile ilgilendiğim için 2 gündür haldır haldır görüşüyoruz.
    Seçenek olarak çok fazla 40.yıl araç kalmamıştı zaten.Mesela ben metalik beyaza kahve dakato istedim yokmuş.
    Siyahlarda bej , bir tane estoril maviye iç kırmızı , 1 tane gri ye içi siyah , kalanı opak beyaza içi siyah.
    sportline ı da 136 bine veriler.Toplamda 70 kadar araç vardı zaten.
    Ama elde kalanlar oldu mu olmadı bilemiyorum .
    Tabi bunlar direkt nakit alımlarda idi.

Ben hoop , tekrar makyajlı a3 beklemeye geri döndüm :)

• Arkadaşlar telefonumu navigasyon olarak da kullanıyorum bazen, ancak henüz araca telefon tutucu almadım. Klipsli tutucular bizim havalandırma ızgaralarına uymaz gibi geliyor, siz nasıl bir telefon tutucu kullanıyorsunuz? Şunu da düşündüm ama direksiyon döndüğünde sıkıntı olabilir sanırım:

• Bagaj havuzu aldık bakalım.İçi çok yumuşak standart daha iyi dediler.Bene üstelemedim ve aldım.İhtiyacımı karşılar güzel.

• quote:

Bagaj havuzu aldık bakalım.İçi çok yumuşak standart daha iyi dediler.Bene üstelemedim ve aldım.İhtiyacımı karşılar güzel.

Maksat taban halısı kirlenmesin, ıslanmasın, zarar görmesin. İşinizi görecektir. Özellikle bebek arabası kullananlar için bagaj havuzu şart bence. Bebek arabasının lastikleri kirli oluyor, ıslak oluyor vs vs. Geçenlerde havaalanından kardeşimi karşılıyorum. Yurtdışından gelirken cam şişede birşeyler koymuş valizine. Uçağa yüklerken kırmışlar. Sıvı komple valizi içten dışa ıslatmış. Kokusu bir yana. Arabaya almıyorum da diyemezsiniz valizi Aldım attım bagaja. Eve gelince yarım saat bagajı açık bıraktım, bir güzel de sildim ıslak bezle zemini. Ne koku kaldı ne leke. Bagaj havuzu olmasa o valizi cidden arabaya almazdım ve kardeşimle aram bozulurdu herhalde

• Üstad alma sebebim zaten bebek arabası.Bir anda mahvetti bagajı tekerlerkler.Fiyat avantajıda yakaladık bi kaç tane alınca bende baktım standarta gayet iyi ve hiç üstelemedim.Ayrıca harbiden çok ilgili bir firma tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakninja -- 30 Temmuz 2016; 10:46:59 >
  • Bu arada çok yakın bir arkadaşım kendisinde octavia var.Kendisininkini öğrenirken arkadaşları için audi a3 gizli özellikleride açmayı öğrenmiş.Mesela bende görsel park desteği yok bu benim ekrana gelir mi.2015 a3 sedan ambiente.Işıkları vs leri çok rahat ayaralarız dedi mesela.Birde garanti bozulur mu ki.Amacım motor yazılımı değil elletmem zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakninja -- 30 Temmuz 2016; 10:46:07 >
  • gyrmann kullanıcısına yanıt
    alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Kısmet değilmiş Ben zaten genelde zamanlama açısından hep en pahalı seviyede almaya karar verip alabiliyorum. Bu konuda beceriksizliğe ihtisasım var

• quote:

Bu arada çok yakın bir arkadaşım kendisinde octavia var.Kendisininkini öğrenirken arkadaşları için audi a3 gizli özellikleride açmayı öğrenmiş.Mesela bende görsel park desteği yok bu benim ekrana gelir mi.2015 a3 sedan ambiente.Işıkları vs leri çok rahat ayaralarız dedi mesela.Birde garanti bozulur mu ki.Amacım motor yazılımı değil elletmem zaten.

Direksiyon kolonunun sol alt tarafına doğru soket girişi var. Bilgisayara vcds kablosu ile gelen programı kurup parametre degistiriyorsunuz özellikler açılıyor. Garanti konusu muamma ama servisler dahi birşey olmaz diyor. Ben göstergede yağ sıcaklığı, tur zamanı, gösterge ibre selamlama gibi 1 - 2 özellik açtım. Bir de arka park sensörünün görsel desteğini. Görsel destek gerçekten faydalı. Elde kodlar olduktan sonra 5 dk da yaparsiniz istediginiz özellikleri.

• quote:

Kısmet değilmiş Ben zaten genelde zamanlama açısından hep en pahalı seviyede almaya karar verip alabiliyorum. Bu konuda beceriksizliğe ihtisasım var

Üstad araç nasıl sence az bir pazarlıkla 144 bine biter gibi ne dersin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a4-1.4tfsi-design-pkt-hayalet-gosterge-navigasyon-full-319192316/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Kısmet ya, ne dünyanın sonu ne de en doğru zaman.En doğru zaman alım için kendini en iyi hissettiğin zamandır bence.
    Başka motor, başka donanım, başka türlü bir finansman... vs.
    Mesela benim konumum için bakıldığında, dün 40.yıl lardan birini alabilirdim , çok da iyi indirimden aldım derdim ama aklımda sürekli bir acaba benzin beni üzer mi,"a3 iyidi ya" olacaktı.
    Belki a3 sedan yerine gene bmw düşünebilirim ancak pat diye benim için yüksek olan bir parayı , 1 gün içerisinde , nakit olarak vermek bana hiç mantıklı gelmedi dün.
    Hissiyatı iyi gelmedi ben de almadım :)

Ama bence bu son olmaz BMW adına.Mercedes karşısında ciddi kan kaybediyorlar.Bu motor da bu araçta son olacak.Dolayısı ile yıl sonuna doğru gene bu tarz indirim , finansman kampanyaları vs yaparlar.
    Hiç canını sıkma

• quote:

quote:

Üstad araç nasıl sence az bir pazarlıkla 144 bine biter gibi ne dersin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a4-1.4tfsi-design-pkt-hayalet-gosterge-navigasyon-full-319192316/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Üstad A4 - A3 Sedan üzerine hacim olarak pek birşey koymuyor. Yine de Sport donanım olmadıktan sonra ben düşünmezdim. Gösterge tablosu güzel ama o parayı ona ödemek istemem. S Line İç - Dış + Led Ön - Arka daha cazip gelir bana. Keşke ben sipariş vermeden bu donanımda bir A4 Avant inse bayiye de pazarlıklara başlasak. ST mi 2 kere aradım; henüz böyle bir araç gelmedi dedi. Design geliyormuş arada.

• gyrmann kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen söylediğiniz gibi bu işler kısmet işi. Aracı satmadan bu kadar dar zamanda benim de karar verip aksiyon almama imkan yok zaten. En erken Şubat 2017 gibi o da aracımı satabilirsem bu zamana kadar farklı aksiyonlara girebilirim. Ekonomik seyir de önemli € & $ patlamasin da

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.