Şimdi Ara

A3 Sedan (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
265.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

quote:

Katlanır aynaya para vermeye gerek yok.Araç cam tavan ise beyaz renk daha mantıklı.Sonuç olarak kesinlikle ucuz olan beyaz renk.

Beyaz aracın hiç bir mantığı yok ki.

Hem o araç için İstanbul'dan gidip alacak, hem o araçta katlanır ayna olmayacak.

Katlanır ayna farkını unuttun herhalde hocam.Renk seçimi kişinin kendisi ile alakalı aslında.Madem tavsiye istemiş biz de bize göre doğru olanları söylüyoruz.Ben şahsen 2 küçük elektrik motoruna 2bin TL vermezdim.Sunroofsuz araç olsaydı siyah sunrooflu olsaydı beyaz alırdım.

Renk tercihini bir kenara bırakalım. Ben siparişler araç almış olsam katlanır aynayı kesin ekletirdim mesela, bu sebeple katlanır aynanın olması benim için bir avantaj ve fiyat farkına değer. Bir de başka şehirden almakla uğraşmazdım ben o yüzden söyledim.

O kadarını da kendisi düşünsün hocam.İllaki katlanır ayna istiyorsa rotasını ona göre çizerdi veya sorusunu ona göre sorardı diye düşünüyorum.Katlanır ayna benim Clio 4'te de var ama kullanmıyorum desem yeridir.Navigasyon da öyle mesela.Ama kişisel tercih meselesi.Tercihlere saygı duymak lazım.

• quote:

quote:

quote:

Katlanır aynaya para vermeye gerek yok.Araç cam tavan ise beyaz renk daha mantıklı.Sonuç olarak kesinlikle ucuz olan beyaz renk.

Beyaz aracın hiç bir mantığı yok ki.

Hem o araç için İstanbul'dan gidip alacak, hem o araçta katlanır ayna olmayacak.

Katlanır ayna farkını unuttun herhalde hocam.Renk seçimi kişinin kendisi ile alakalı aslında.Madem tavsiye istemiş biz de bize göre doğru olanları söylüyoruz.Ben şahsen 2 küçük elektrik motoruna 2bin TL vermezdim.Sunroofsuz araç olsaydı siyah sunrooflu olsaydı beyaz alırdım.

katlanır ayna nerede 2,000 tl ? 230euro+kdv: 1,000 tl yapmaz ben olsam katlanır ayna tercihim olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 12 Ocak 2016; 14:37:15 >

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş iki araç arasında tek fark bu ve fiyat farkı da 1900 TL dediği için onun üzerinden konuşuyoruz.Bunu belirtmeme gerek yoktu aslında.
  • quote:

Arkadaş iki araç arasında tek fark bu ve fiyat farkı da 1900 TL dediği için onun üzerinden konuşuyoruz.Bunu belirtmeme gerek yoktu aslında.

o zaman ist-izmir ulaşım bedeli+yorgunluk+araç km kafadan 1700 km de olacak bence değmez o yolculuğa ki bu eyaz araç teklif formunu izmire sunsunlar zaten 500-1000 tl düşeceklerdir
  • Jantın şu üst köşe sıkıntı yaratır mı sağolsun kargocunun elemanı taşıma arabası ile dokundurdu da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

Jantın şu üst köşe sıkıntı yaratır mı sağolsun kargocunun elemanı taşıma arabası ile dokundurdu da

Sorun yok gibi gözüküyor ancak alaşım jantlarda gözle görülemeyen çatlaklar olabiliyor serviste yine de kontrol ettirmekte yarar var diye düşünüyorum.

• quote:

Jantın şu üst köşe sıkıntı yaratır mı sağolsun kargocunun elemanı taşıma arabası ile dokundurdu da

Üstad jantta hicbirsey yok için rahat olsun ama ben lastiğin durumunu iyi görmedim. Fotoda yanlış mı görüyorum bıçak gibi çizilmiş mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: drneo1982

arkadaşlar izmirde oturuyorum ve parlak siyah olan arac izmirde 114.300 fiyatı
    ibiş beyazı istanbulda tek farkı diğer araçla elektrikli katlanabilir ayna özelliği yok fiyatı 112.400
    sizce hangisini tercih etmeliyim.istanbuldan alsam aracın vizesi plakası işlemleri veya izmire gelirken kışlık lastik takma gibi problem yaşarmıyım.bunun gibi soru işaretleri var aklımda.yorumlarınız için şimdiden tşk ederim.h

Plaka ikamet adresinize göre düzenlenir, onda sorun olmaz. Noterden vekalaet yolladığınız zaman adınıza aracın ruhsatı plakası çıkartılır. Nerede oturduğunuz önemlş değil. İstanbulda da otursanız zaten noterden vekalet veriyorsunuz.

Kışlık lastik İstanbul İzmir güzergahında yüzde 99 gerekmez. İstanbulda 2-3 hafta önce biraz kar yağdı bir daha hiç yağmadı, havalar da iyi şu ara. Havadurumunu takip edersiniz karsız zamanda alırsınız aracı zaten istesenizde kar yağan zzamana denk gelmez, nadir yağıyor çünkü. İzmirre gidern güzegahtaki şehirler de benzer kar yağmayan yerler genelde. O yüzden kışlık lastik gerekmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Üstad jantta hicbirsey yok için rahat olsun ama ben lastiğin durumunu iyi görmedim. Fotoda yanlış mı görüyorum bıçak gibi çizilmiş mi?

Derin bir çizik değil üstat iz gibi diyeyim sana

• quote:

quote:

BiZim bu jantların teki ne kadar aklımızda bulunsun

• Laf arası sormuştum aracı almadan önce; yetkili serviste orjinalin tanesi 2.000-TL dolaylarında demişlerdi.

Bu arada benim jantlardan teki sizinkinden daha çizik Kozyatagı Carrefour'da yuvarlak ortalardan tekine sürttüm park yerinden çıkarken.

Lastikteki de derin değilse takma üstad. Birşey olmaz.

• quote:

Laf arası sormuştum aracı almadan önce; yetkili serviste orjinalin tanesi 2.000-TL dolaylarında demişlerdi.

Bu arada benim jantlardan teki sizinkinden daha çizik Kozyatagı Carrefour'da yuvarlak ortalardan tekine sürttüm park yerinden çıkarken.

Lastikteki de derin değilse takma üstad. Birşey olmaz.

Yok derin bir çizik değil ama içim rahatlasın diye yarın yolumun üzerindeki lastikçime baktıracağım zaten kışlıklar takılı şu an bi sıkıntı olacağını sanmam yüzeysel bir iz allah beterinden hepimizi korusun

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar cevaplariniz icin tsk ederim.bugun izmir eröz audiye gittim ve cam tavanli arac kalmamış.artik tek ihtimal kaldı istanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: drneo1982

arkadaşlar izmirde oturuyorum ve parlak siyah olan arac izmirde 114.300 fiyatı
    ibiş beyazı istanbulda tek farkı diğer araçla elektrikli katlanabilir ayna özelliği yok fiyatı 112.400
    sizce hangisini tercih etmeliyim.istanbuldan alsam aracın vizesi plakası işlemleri veya izmire gelirken kışlık lastik takma gibi problem yaşarmıyım.bunun gibi soru işaretleri var aklımda.yorumlarınız için şimdiden tşk ederim.https://store.donanimhaber.com/af/5b/a9/af5ba9a4f601cf7978742c0cf4e3f50c.pnghttps://store.donanimhaber.com/e0/7a/79/e07a791b35e665c03de4d133099ce14e.png

Hocam hiç tereddüte gerek yok. Beyaz+ambiente+sunroof+xenon olan İstanbul'daki aracı alın ve hiç arkanıza bakmayın derim. İlk denemenin uzun yolda geçmesi de ayrı bir avantaj olacaktır rodaji bu şekilde aşmış olursunuz.

112.400 fiyat da çok makul, araç her yönüyle sizi memnun eder, üstelik dışı beyaz, içi deri siyah araç temizlik yönünden idealdir. Zira, siyah aracı sürekli temiz tutma mecburiyeti bir tarafa iç döşemenin bej olması da leke bakımından ileride sizi çok bezdirecektir.

Katlanır ayna çok önemli değil, ama mutlaka olsun diyor iseniz ilerde aradaki fiyat farkına taktırabilirsiniz rahatlıkla.

Kısacası beyaz olanı tercih etmenizi öneririm, araç nerdeyse full zaten. Hayırlı olsun.

• teşekkürler...

• 2015 modeller hala satılıyor mu, stoklar bitmemiş mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumq

2015 modeller hala satılıyor mu, stoklar bitmemiş mi?

Az da olsa var ama istenen kombinde bulmak çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: forumq

2015 modeller hala satılıyor mu, stoklar bitmemiş mi?

Aslında stokların bitmesi gibi bir durum olmuyor AUDI'de. Yani bilinen markalardaki gibi stok eritme olmuyor. Hala yurt dışından 2015 modeller gelmeye devam ediyor ve cazip koşullarla araç edinmek mümkün tâ ki Mart ayına kadar. O yüzden niyeti olan arkadaşların bayilerden sormalarında fayda var. Bugun yok denilen araç, sonraki günlerde envanterlerine düşebiliyor. Tavsiyem Pazartesi günleri aramanız ya da bizzat gidip sormanız. Çünkü ilgili haftanın araçları genelde Pazartesi itibariyle bayilerin talep durumuna ve kotasına göre dağıtılıyor diye biliyorum.

• Katlanir ayna bende de var ve tsmsmen gereksiz bir ozellik olmasada olur ben zaten kullanmiyorum. Izmir gibi yerde siyah arabaya binmektense beyaz tercih edilir. Ama siyahin asaleti elbette ayri:) tercih zor.

• Beyler siyah A3 sedana bence hiç gitmiyor. Kullanım zorluğu da cabası... Tavsiye etmem.

Siyah Golf'e gidiyor mesela ama Seat leon'a gitmiyor. Audi A4'e ehh gidiyor ama A3 Sedan'a gitmiyor.

Bence en güzel kombinasyon beyaz üstüne siyah cam tavan.... Hem kir tutmaz hem şık.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.