Şimdi Ara

A3 Sedan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
4.327
Cevap
70
Favori
204.768
Tıklama
Giriş
    5784 Mesaj

Hocam varolanın üstüne mi takıyorsun, yoksa orjinalini söküp bunu mu takıyorsun?

Bir de kendin mi taktın? Yoksa taktırdın mı?

Son olarak çok güzel olmuş hayırlı olsun.
    |
    |
    alphi3458 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Hocam varolanın üstüne mi takıyorsun, yoksa orjinalini söküp bunu mu takıyorsun?

Gaz pedqlı direkt üzerine geçiriliyor fren pedalı üzerindeki lastik aşağıya doğru asılarak çıkıyor yerine yenisi takılıyor sıkıntı yaratan ayak dayama onu da bir iki yeri açtı sonra mevcutu çıkarıp bunu taktı toplam 5 dak sürdü ender elektronikte taktırdım 20 tl verdim elemana totalde 100 tlye hallettim çok da yakıştı👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: hasanmerto

http://tr.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Pedals-Footrest-Cover-Accelerator-Brake-AT-For-Volkswagen-VW-Golf-7-GTi-MK7-2014/32539739288.html?isOrigTitle=true
    |
    |

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

A3 Sedan alacaklara tavsiye (donanım konusu)

Arkadaşlar A3 sedan beyaz ambition 1.6 dizel otomatik araç aldık. Araçta ekstra donanım yok.
    -Hız sabitleyici yok
    -Ambians aydınlatma yok
    -Arka kol dayama yok
    -Koltuk arkası cepler yok
    -Aynalar katlanmıyor
    -Statik dönüş farı sonradan açtırılıyormuş bak bak....
    -Performansı passatla aynı zaten
    -Yalıtım vs konusu da aynı

A3 Sedan alacaksanız öneriler
    -Cam tavan
    -Ambians paket
    -Kış paketi mümkünse ısıtmalı koltuklar
    -Hız sabitleyici

Bunlar olmadan özellikle cam tavan olmadan almayın araç mondeo gibi duruyor. Pişmanım. Boş audi=çöp.

Xenon'suz A3 olmaz.
    |
    |

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Geri viteste aynanın aşagıya inmesi için ayar joistick i R konumda olmalı. Araç geri viteste iken joistick i R konuma alın ve ayarlayın istediğiniz açıyı. Araç ileri gidince normal konumdaki yerine kalkacaktır. Yine geriye taktiginizda ayna ayarı R de iken aynaniz inecektir.

Dediğiniz ayna özelliği Ambiente de yok ama değil mi?
    Ender de açtırmak lazım sanırım.

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

Geri viteste aynanın aşagıya inmesi için ayar joistick i R konumda olmalı. Araç geri viteste iken joistick i R konuma alın ve ayarlayın istediğiniz açıyı. Araç ileri gidince normal konumdaki yerine kalkacaktır. Yine geriye taktiginizda ayna ayarı R de iken aynaniz inecektir.

2014 model Katlanır Ayna olmayan aracımda bu özelliği VCDS ile açtım. Sanırsam Katlanır Ayna yoksa bu özellik standart gelmiyor

Nerde yaptırdın hocam, Ambiente için de yaptırabilir miyiz?

Katlanır Ayna olmadan olmuyor olabilir hocam. Bilmiyorum. Bende katlanır ayna var, dediğimi yapınca iniyor. Evvelki aracımda katlanır ayna yoktu, yine iniyordu. VCDS ile kodlanabilen birşey olduğu için ekstra masraf yapmadan halledilebilecek bir şey. Ekstra modül vb uygulama gerekmiyor çünkü.

|
    |
    forumq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim aracımda katlanır ayna opsiyonu yok ve Ender Elektronik de sorunsuzca açtırdım. Hatta kodlama ile açılan özellikler arasında en çok kullandığım ve faydalı iki özellikten birisi olduğunu söyleyebilirim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: forumq

quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

quote:

2014 model Katlanır Ayna olmayan aracımda bu özelliği VCDS ile açtım. Sanırsam Katlanır Ayna yoksa bu özellik standart gelmiyor

Nerde yaptırdın hocam, Ambiente için de yaptırabilir miyiz?

Kendi kablom var kendim açtım :)
    |
    |

• Onbaşı
    23 Mesaj

Ben aracımda bir dönem aşağıdaki ürünü kullandım. Tırnakları bizim yuvarlak ıgaralarla uyumlu ancak taktığınız zaman hafif eğri duruyor. Bunu sorun etmem diyorsanız sorunsuzca kullanabilirsiniz.

http://www.hizlial.com/airwick-oto-kokusu-lavanta/10371933
    |
    |
    |
    alphi3458 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bbreakermann

Güzel günlerde kullanın gerçekten yakışmış.

Aşağıdaki satıcıların hangisinden aldığınızı paylaşabilir misiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-yeni-golf-mk7-yeni-leon-mk3-yeni-audi-a3-passat-b8-pedal-seti-257303437/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-golf-7-seat-leon-mk3-yeni-audi-a3-passat-b8-octavia-pedal-seti-259394363/detay

İkiside aynı kişi zaten iletişim olarak alttaki ilanla görüşün alparslan beyin selamı var dersiniz

• Binbaşı
    1506 Mesaj
    Az önce bir a7 gördüm gündüz ledleri açıkken sinyal verdiği tarafın ledi bir anda sarı/turuncu olarak normal sinyal gibi yanmaya başladı diğer taraf ise sabit led yanmaya devam ediyordu gerçekten müthiş bir görüntü vardı acaba kodlama ile bizde de olur mu

Benim aracımda katlanır ayna opsiyonu yok ve Ender Elektronik de sorunsuzca açtırdım. Hatta kodlama ile açılan özellikler arasında en çok kullandığım ve faydalı iki özellikten birisi olduğunu söyleyebilirim.

Aracınız ambiente mi ambition mı?

Ben aracımda bir dönem aşağıdaki ürünü kullandım. Tırnakları bizim yuvarlak ıgaralarla uyumlu ancak taktığınız zaman hafif eğri duruyor. Bunu sorun etmem diyorsanız sorunsuzca kullanabilirsiniz.

http://www.hizlial.com/airwick-oto-kokusu-lavanta/10371933

Teşekkürler hocam.

Orijinalden alıntı: alphi3458

Az önce bir a7 gördüm gündüz ledleri açıkken sinyal verdiği tarafın ledi bir anda sarı/turuncu olarak normal sinyal gibi yanmaya başladı diğer taraf ise sabit led yanmaya devam ediyordu gerçekten müthiş bir görüntü vardı acaba kodlama ile bizde de olur mu

Uzun-kısa farları da led olan A3 modellerinde de sinyaller dediğiniz gibi yanıyor. Kodlama ile olmaz. Ben A7 görünce seyre dalıyorum çok güzel araç tek tük var piyasada tam benlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano -- 8 Ocak 2016; 14:44:30 >
    quote:

quote:

Güzel günlerde kullanın gerçekten yakışmış.

Aşağıdaki satıcıların hangisinden aldığınızı paylaşabilir misiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-yeni-golf-mk7-yeni-leon-mk3-yeni-audi-a3-passat-b8-pedal-seti-257303437/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-golf-7-seat-leon-mk3-yeni-audi-a3-passat-b8-octavia-pedal-seti-259394363/detay

İkiside aynı kişi zaten iletişim olarak alttaki ilanla görüşün alparslan beyin selamı var dersiniz

dün mesaj attım 80 e bir arkadaş almış bu fiyata veririmsiniz diye, nerdeyse kavga edecektik...biraz saygısız bir satıcı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: volcano

quote:

Uzun-kısa farları da led olan A3 modellerinde de sinyaller dediğiniz gibi yanıyor. Kodlama ile olmaz. Ben A7 görünce seyre dalıyorum çok güzel araç tek tük var piyasada tam benlik.

Şunu biraz tarif eder misiniz, ben dikkat etmedim, benim farlar led.
    |
    |

Attraction, sorun yaşamamanız lazım. Araçların beyni ekstra bir istisnai elektronik donanım olmadığı sürece bütün donanım seviyelerinde ortak. Sizin aracınızda varsa bile bu durum sizin lehinize çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbreakermann -- 8 Ocak 2016; 16:37:57 >
    |
    |
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.