Şimdi Ara

A2 Ehliyetim var B manuel degilde direk 'Otomatik vites' Ehliyeti alabilirmiyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha evvel kursa yazilip B sinifi sadece direksiyon sinavina girip ehliyet alacaktim olmadı..
    İlk kullandigim arabalar otomatik vitesti.
    Kolayca park-Manevra yapabiliyorum

B sınıfı manuel ehliyet almadan direk otomatik vites ehliyet almam mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kursa yazılırken başta'ben otomatik vites ehliyeti almak istiyorum'' diye ibare etmen lazım.Bu şekilde otomatik vites ehliyeti alabilirsin.ama manueli de kullanmak -bilmek-tanımak senin için daha iyi olacaktır.manuel vitesli bir araç ile trafiğe çıkıp yakalandığın vakit ehliyetine el konulacak para cezası ödemek durumunda kalacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyguluboy

kursa yazılırken başta'ben otomatik vites ehliyeti almak istiyorum'' diye ibare etmen lazım.Bu şekilde otomatik vites ehliyeti alabilirsin.ama manueli de kullanmak -bilmek-tanımak senin için daha iyi olacaktır.manuel vitesli bir araç ile trafiğe çıkıp yakalandığın vakit ehliyetine el konulacak para cezası ödemek durumunda kalacaksın.

Cezasini arastirdim.

700 tl ceza ve Ehliyete 20 ceza puanı..

İlk kullandigim arabalar hepsi otomatik olunca "Debriyaj gereksiz geliyor"..

Hyundai Getz

Audi a4

Honda crv jip kisa mesafeler ve park yapabiliyorum

• manuel al dursun ikisini kullanırsın.
  • Dostum otomatik alırsan off-road gibi bir tutkudan mahrum kalacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.