Şimdi Ara

A2 Ehliyeti İçin Cebimden Toplam Kaç Lira Çıkacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba önümüzdeki ilk ehliyet sınavıyla (Ocak sonu olacak sanırım) A2 ehliyeti almayı planlıyorum. Fiyat konusunda her yerde farklı bir şeyler yazıyor tam olarak anlayamadım. Kurs parası var, teorik sınav parası var, direksiyon sınavı parası var, var da var. Benim merak ettiğim bütün sürücü kurslarının fiyatları sabit mi? Eğer sabitse o ehliyet kartı elime geçene kadar cebimden toplam kaç para çıkacak? Bir de işim Kadıköy Moda Taraflarında iş yerinden çıktığımda kolaylıkla gidebileceğim hangi kurslar var? Şimdiden teşekkürler.

edit: Sormayı unutmuşum kurs ücreti peşin mi alınıyor yoksa taksitlendirebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaXesoX -- 28 Aralık 2017; 20:22:37 >

• Kurs ücretleri bildiğim kadarıyla sabit değil.
    Ben teorik sınav ve direksiyon sınavına 80 80 160 tl vermiştim.
    Harç üçretleri vs. sabit zaten ona netten bakabilirsin ama hatırladığım kadarıyla 285 küsürat tutuyordu.

Nakit/taksit farketmiyor, nakit verince bazı yerler biraz fiyat düşürebiliyor elinizde varsa nakit verirsiniz öyle bir durumda. Pazarlık yapın yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xieorn

Kurs ücretleri bildiğim kadarıyla sabit değil.
    Ben teorik sınav ve direksiyon sınavına 80 80 160 tl vermiştim.
    Harç üçretleri vs. sabit zaten ona netten bakabilirsin ama hatırladığım kadarıyla 285 küsürat tutuyordu.

Nakit/taksit farketmiyor, nakit verince bazı yerler biraz fiyat düşürebiliyor elinizde varsa nakit verirsiniz öyle bir durumda. Pazarlık yapın yani.

Cevap için teşekkürler. Gelişim sürücü kursu diye bir yer buldum işime yakın. Yarın iş çıkışı fiyat konuşmaya gideceğim.
  • ZaXesoX Z kullanıcısına yanıt
    Rica ederim fiyatlarıda buraya yazarsanız bilgilendirmiş olursunuz konuya girenleri de.
  • Ben ablamla birlikte kursa 1000 tl verdik kişi başı. Normalde fiks 1250-1500 tl arası olması lazım. Biz iki kişiyiz diye 1200 ü 1000 tl yaptık. 200 tl taksitle peşin de değil. 70 tl yazılı sınavına 80 tl direksiyon sınavına ve 480 tl yeni harç zammı vericez. 1630 tlye geliyor bizimki. Böyle kurs bulamazsan 2000 tl civarı gelir gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A2 de yaş 18 mi

• Ehliyetin varsa 1400-1500 tutar

Alacağın ilk ehliyet a2 olacaksa 1700-1800

• Yazık günah...

Paralara bak!

Bu yüzden yer gök ehliyetsiz motorcu dolu .

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Yazık günah...

Paralara bak!

Bu yüzden yer gök ehliyetsiz motorcu dolu .

Hara hocam yeminle haram.

Kursa gittim adam 2 kere motor çalıştırdı toplam 2 si 1 saat. Ve o halimle soktular. Pişkin Pişkin birde kalma diyor.

Verdikleri motor bozuktu. Sinyali takılıyodu sırf bu yüzden neredeyse kalacaktım.

950 lira sırf kursa 400 lirada emniyet zart zurta gidiyo.

Yazıklar olsun böyle düzene. İşte bu yüzden haram bu para. Hele kursun aldığı katıksız haram.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.