Şimdi Ara

★ A180 CDI 7G-DCT AMG'ye bakış... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
4
Favori
20.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: allstar34

Hoş geldiniz hocam gözlerimiz hep sizi aradı bitti sanırım.

Eyvallah. Uzun bir tatildeydim. Okulların başlayıp öğrenci tayfasının çekilmesiyle tekrar dönmüş bulunmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Kızkardeşiniz güle güle kullansın.

AMG paket versiyon görsel açıdan kusursuz.

Teşekkürler.

Gerçekten "gülerek keyifle kullanıyor" desek tam yerinde olur.

AMG paket olmayınca, görsel olaral basit duruyor. Bu araca AMG paket mutlaka şart.
  • Bu renaultu küçümsemek nerden geliyor ya? Bindiğiniz araçların motorlarının ne başarısı var renault f1 de defalarca şampiyon olmuş araçların motoru. Vwnin motorlarına tercih ederim şahsen.

Bu arada araç pahalı ama piyasada ucuz arabamı var Allah aşkına. Golf tdi bu kadar dolu olsa 100 binden aşağı olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

Bu renaultu küçümsemek nerden geliyor ya? Bindiğiniz araçların motorlarının ne başarısı var renault f1 de defalarca şampiyon olmuş araçların motoru. Vwnin motorlarına tercih ederim şahsen.

Bu arada araç pahalı ama piyasada ucuz arabamı var Allah aşkına. Golf tdi bu kadar dolu olsa 100 binden aşağı olurmu?

Zaten araç arayışında, Golf 1.6 TDI BMT 105 PS DSG Highline 90.100 TL + birkaç ek ve artı garanti ile 100'i bulunca
    hemen BMW1 ve A180'e yöneldik.
  • araç güzel kazasyz belasyz. bu renk için konu?uyorum , arabayy süngerlemi yykyyorsunuz sürekli. bende bu renk merc yada estoril bmw arasyndayym ama renk beni korkutuyor. malum aracy sürekli süngerle yykayamyyorum arada fyrça vurmak gerekiyor. ky? günleri özellikle bu renkler pis hiç çekilmiyor. boya üzerindeki hareler çok çirkin görünüyor mu acaba ? malum kendini gösteren bi renk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigit48

araç güzel kazasyz belasyz. bu renk için konu?uyorum , arabayy süngerlemi yykyyorsunuz sürekli. bende bu renk merc yada estoril bmw arasyndayym ama renk beni korkutuyor. malum aracy sürekli süngerle yykayamyyorum arada fyrça vurmak gerekiyor. ky? günleri özellikle bu renkler pis hiç çekilmiyor. boya üzerindeki hareler çok çirkin görünüyor mu acaba ? malum kendini gösteren bi renk.

Teşekkürler.

Bizim aile bu konuda biraz umursamazdır. Yıkamacıya verir, ne ile yıkıyorlar diye bakmaz. Ben kendi aracıma(siyah ve beyaz var) köpük+su tutar geçerim.
    Çok kirli olduğunda da fırça ile dalarım.

Çok ihtiyaç olur ise yılda bir, boya koruma yaptırılabillir. Ama ben, bu güne kadar hiç yaptırmadım.

Titiz bir kullanıcıysanız, beyaz en güzel tercih olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yigit48

araç güzel kazasyz belasyz. bu renk için konu?uyorum , arabayy süngerlemi yykyyorsunuz sürekli. bende bu renk merc yada estoril bmw arasyndayym ama renk beni korkutuyor. malum aracy sürekli süngerle yykayamyyorum arada fyrça vurmak gerekiyor. ky? günleri özellikle bu renkler pis hiç çekilmiyor. boya üzerindeki hareler çok çirkin görünüyor mu acaba ? malum kendini gösteren bi renk.

Dün kipa nın otoparkında estoril M paket BMW 1 gördüm. Kesinlikle çok iyi bir tercih olur. A serisi ne göre konfor iç mekan motor şanzıman hem de tasarım olarak daha iyi bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=rUWOskO7OG0

videoyu izlermisiniz aynısı oluyomu sizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

http://www.youtube.com/watch?v=rUWOskO7OG0

videoyu izlermisiniz aynısı oluyomu sizde

Ne yazık ki!..

Kardeşimden video çekmesini istedim;https://www.youtube.com/watch?v=45MCtRskqYM

• Panthér kullanıcısına yanıt
    koskoca mercedes-benzsin sen bunların olmaması gerekir. 1 serisi daha iyi olabilirdi aslında ama hayırlı olsun.
  • Öğleden sonra TEM'den k normal trafik ile Kozyatağına geçtim, akşam trafiğe yakalandık gıdım gıdım E5 den geri döndüm(saat yanlış geri almayı beceremedim)

★ A180 CDI 7G-DCT AMG'ye bakış... ★ A180 CDI 7G-DCT AMG'ye bakış...

Dönüş yolunun çoğunluğu bu hızda geçti. 1/4'ünde yol birden bire açıldı(!) Anlamıyorum bu işi de...
     ★ A180 CDI 7G-DCT AMG'ye bakış...

• Aracın 5.300km lik İstanbul içi ortalama hızı ve tüketimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 22 Kasım 2014; 20:54:00 >

• 35 dolarlık tablet haricinde sınıfın daki en iddialı 2 modelden biri ,tasarım olarak zaten 1.
  • Bence fiyatının aracı değil bunun yerine v40 r design d2 alınır 15 binde cepte kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

35 dolarlık tablet haricinde sınıfın daki en iddialı 2 modelden biri ,tasarım olarak zaten 1.

Arabaya ne zaman binsem o ekrana sinir oluyorum. Şu araba da olmaması gereken bir şey.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Ekranı ne kadar sinir bozucu olsa da o çözünürlük, grafiklerin kalitesi bir süre sonra unutturuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz geç olacak ama,size mi desem kardeşinize mi desem bilemedim,hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde güle güle kullanın.Renk seçiminiz gerçekten çok iyi.

Konuyu baştan sona okudum,fiyat konusuna değinmeyeceğim.Araçla mutluysanız,kardeşiniz mutluysa hiçbir problem yok.

Arkadaşımda da aynı araç aynı donanım aynı motor beyaz renk var.Az biraz yorum yapabilecek kadar kullandım,

Motor çok ekonomik,ve de aracın içinden dizel olduğunu anlamadım,o kadar sessiz.Ekrana diyecek bir şey yok orayı da geçiyorum.Özellikle yol tutuşunu çok beğendim ben.Direksiyon tepkileri olsun,viraj giriş çıkışlarındaki kararlılığı olsun çok iyi.Süspansiyonlarına konforlu diyemeyeceğim malesef.C segmentinin lideri diyebilir miyim bilmiyorum fakat başlara oynayacağı net.Şanzımanı gayet iyi çalışıyor,sarsıntısız.Performansı için olumlu cümleler kuramayacağım.'' Tatminkar ''

Kesinlikle kendine baktıran bir araç.

Arkadaşım aracı parkederken ön sağ lastik kaldırımın kenarındaki yağmur suyu kanalının iç kısmına değip yarılmıştı.Lastiğin yanağı gerçekten çok ince.Bu da yukarıda belirttiğim gibi aracın konforuna olumsuz yansımış,yol tutuş olarak geri dönmüş.Hatta fotoğrafını çekmiştim,ekleyeyim.

• Ali Dogukan kullanıcısına yanıt
    Araç bemimde hoşuma gidiyor özellikle AMG versiyonu ama buradaki verilere bakarak motorun ekonomik olduğu düşüncenize katılmıyorum.30 km ort hızda 7 lt dizel araç için fazla bir tüketim.

• Gavur yapıyor yav

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Evet! 7lt banada çok geliyor. Kızkardeşimin 7lt yaktığı yerde ben 5.7-6 lt yaktırıyorum. Kullanım şeklinin tüketime etkisi çok..
    Ben ne kadar sakin kullanıyorsam, kardeşim de tersine agresif ve sert kullanımı var, o yüzden yüksek tüketim çıkartıyor.
    Bir bayandan beklenmeyecek direksiyona ve araç kullanımına sahip, çoğu erkek araç kullanıcısına taş çıkartır.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.