Şimdi Ara

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
72
Favori
66.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet belkide dünyada en çok tercih edilen kameramız en sonunda yeni modeli ile karşımızda !! Özellikle çok güçlü olan Novatek96660 chipseti ile geldi

Not : Destek-Bilgi-her türlü soru adına çekinmeden bana Özel Msj atabilirsiniz.---->Buraya Tıklayın Ve Msj Yazın<------

Satın Aldığım Link : Youtube Videomun altındadır. Buraya link koyamıyorum. Güncel indirim kodunu orada güncel olarak yazıyorum.

( Konu güncellenecek arkadaşlar ) takipte kalın

Not : Konuyu favorilerinize eklemeyi unutmayın kamera belkide 2016'nın en iyi modeli olmaya aday

200 ms Time lapse ayarı var. Bu ne demek oluyor 3 dakikalık Park modu çekiminde detayları en ince ayrıntısına kadar görebiliyoruz. Aşağıdaki çekimleri program yardımı ile yavaşlatma ihtiyacı hissetmeden araçların plakaları ortam ışığına göre tespit edilebilmekte. Örnek şu Reno Clio bana geri hamle yaparken çarpsa plakası kabak gibi ortada

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $ A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

Şimdilik gözüme çarpanlar

• Daha güçlü işlemci
    • Lens sağa ve sola da ayarlanıyor !!
    • Daha net görüntüler
    • Daha güçlü lens
    • Gps artık bütünleşik ayrı kablo değil ( yuppiii)
    • 60 FPS !!!! Sonunda
    • Gece daha aydınlık çekimler
    • KApasitörle geliyor

Viofo A119 specifications:
    Chipset: NT96660
    CMOS: OV4689
    Lens: 160 degrees, all glass elements
    GPS: yes, included in the mount
    LCD: 2” good quality

İlk Örnek çekim inanılmaz bir netlk

A118 c ile karşılaştırma çekimi :

Mini 0806 ile karşılaştırması :

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 17 Ocak 2018; 14:50:52 >

• Bu Mesaj rezerve.
  • Rezerve

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Şubat 2016; 7:20:37 >

• Bunu alıcam sanırım.
  • Fiyat ne olur?
  • Olgu bak demedi deme, bu kamera merakımız yüzünden hanımlar bizi evden atacaklar kardeşim.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Fiyat ne olur?

Çıkmadı henüz ama tahmin yürütürsem en az 80-90 $ olur gibi geliyor. Yaza yetişir belki
  • Umrellaa da yeni Chip geliştirdi

Sony de öyle

Onlarada baktınız mi hiç

Xiaomi vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka kamera için a118c yi yeni aldıydık. Neyse a119 gelsin , bunu satcak birilerini buluruz ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Umrellaa da yeni Chip geliştirdi

Sony de öyle

Onlarada baktınız mi hiç

Xiaomi vs

Evet Ambarella cephesinde A12 chipseti çıktı, forumda D201 model araç kamerasında detaylı incelemesini yaptım.

Aynı şekilde Xiaomi nin araç kamerasını inceliyorum, bol bol örnekleri kameraya özel açtığım konuda bulabilirsiniz

Sony tarafına bulaşmıyorum f/p dengesi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Sony de öyle

Onlarada baktınız mi hiç

Xiaomi vs

Evet Ambarella cephesinde A12 chipseti çıktı, forumda D201 model araç kamerasında detaylı incelemesini yaptım.

Aynı şekilde Xiaomi nin araç kamerasını inceliyorum, bol bol örnekleri kameraya özel açtığım konuda bulabilirsiniz

Sizce f/p ne alalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Sony de öyle

Onlarada baktınız mi hiç

Xiaomi vs

Sizce f/p ne alalım

http://forum.donanimhaber.com/m_112177599/tm.htm

• Takip

• Kayıt durduğunda uyarı ışıkları iyi fikir.

• Elimdeki GS98C'yi sattığım için ön cama A119 almayı düşünüyorum ben de. Arka camda A118 var, gece çekimleri dışında çok memnunum.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_328499.html sayfasında A119 140$'dan listelenmeye başladı çoktan ama ne zaman satışa açılacağı belli değil. Fiyatı biraz yüksek gibi geldi bana ama özellikleri çok iyi görünüyor. İndirim kodlarıyla 110-120$ civarına düşer mi ki?

Tümleşik GPS, kapasitör, küçük ebat ve son derece iyi gece çekimi. Hepsi bir arada maşallah, belki A119 satın aldığım son kamera bile olabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 16 Mart 2016; 10:33:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

Elimdeki GS98C'yi satarsam ön cama A119 almayı düşünüyorum ben de. Arka camda A118 var, gece çekimleri dışında çok memnunum.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_328499.html sayfasında A119 140$'dan listelenmeye başladı çoktan ama ne zaman satışa açılacağı belli değil. Fiyatı biraz yüksek gibi geldi bana ama özellikleri çok iyi görünüyor. İndirim kodlarıyla 110-120$ civarına düşer mi ki?

Tümleşik GPS, kapasitör, küçük ebat ve son derece iyi gece çekimi. Hepsi bir arada maşallah, belki A119 satın aldığım son kamera bile olabilir :)

90 $ a kadar iner ama 3-4 ay sürer

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

Olgu kardeş bu linkteki ürün nasıl..
    http://www.aliexpress.com/item/B40D-Dual-Lens-Car-Dash-Camera-Super-Capacitor-Video-Recorder-1080P-30FPS-Novatek-NT96655-Aptina-AR0330/32626098877.html?spm=2114.30010308.0.447.dzYcXQ

İyi görünüyor ama arka kamera baya kötü çekiyormuş

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.