Şimdi Ara

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
72
Favori
66.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi yi araç kamerası da 60 fps çekim yapabiliyormus. Hem de arada 30 dolar gibi bir fark var. Yeni mi çıktı 60 fps xiaomi araç kamerası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A119 araç kamerasını; "aracımda en iyi ben gizleyerek montaj yaptım" diyecek biri var mı aramızda ?
  • Kamera için sd kart satın alacağım. 1080p olarak kaydedecek. Şimdilik kayıt süresi 4-5 saat yeterli olacak. (Kart dolunca otomatik olarak üzerine yazıyor kendiliğinden sanırım)
    Normalde 32 GB Class 10 bir kart iş görür ama nolur nolmaz diye 64 GB almak istiyorum. Hepsi Burada'daki fiyatlar birbirinden çok alakasız. 60 TL civarı olanlardan alacağım. Sandisk, Samsung ve Kington var. Hangisini almalıyım?

Bunlar stoktaki ürünler
    http://www.hepsiburada.com/micro-sd-kartlar-c-60003724?filtreler=hafizakartikapasitesi:6420gb;filtrebayragi:stoktaki20dcrfcnler

Geri dönüş erken olursa şimdi vereceğim siparişi.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinduw -- 27 Eylül 2016; 22:15:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• jinduw J kullanıcısına yanıt
    ben kingston satın almıştım. birebir aynı ürün. Mini 0903 ile sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

ben kingston satın almıştım. birebir aynı ürün. Mini 0903 ile sorunsuz kullanıyorum.

Samsung 32 GB almaya karar verdim.

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-evo-plus-class10-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mc32da-tr-p-FTHFZMC32DATR

Ne kadar 80mb yazsa da, yorumlarda yarı yarıya performans düşüklüğü olduğu yazılmış ama yarısı da işimi görür.
    Biraz dener, performansından memnun kalmazsam 64'lük alırım. Şimdilik yorumlar fena değil.

Cevap için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

@OlguErhan
    Video da menüyü anlatırken 08:50 de konu dagıldı. Hareket algılayıcı açık mı olmalı kapalı mı?
    sipariş ettiğim ürün bugün geldi ve kitapçıkta park halinde değilseniz hareket algılayıcı kapalı olmalı aksi halde, hareket algılayıcı açıksa seyir halindeyken kayıt yapmaz diyor.

Hem hareket halindeyken kayıt yapması, hemde park halindeyken hareket oldugunda kayda başlaması için hangi menü seçilmeli?
    Teşekkürler

• Arkadaşlar selam

Uzun bir bekleyişten sonra -ki aslında o kadar uzun değildi, gearbest'e sözümü geçirdim ve priority line kargo ile 11 gün civarında aldık kameraları-

kameralarımız geldi. Hem kardeşime hem kendi aracıma A119 modelini aldık.

Tabi burdaki incelemenin büyük faydası oldu. Tekrar teşekkürler!!

İlk kullanımımı bugün yaptım. Arabaya montajı aşırı derecede zorlamadı. Sürücü tarafından dolaştırdık kabloyu ve sol çıta kaplamasının içinden geçirdik. Fazlalık kabloyu da pedalların üstünde arkada bir yere topladık.

İlk izlenimlerim,

1. Menü kullanımı kolay
    2. Son FW güncellemesinde TR dil desteği gelmiş, bendeki son sürüm çıktı
    3. Gündüz çekim kalitesi güzel. 16'lık hafıza kartı taktığım için yüksek çözünürlüğe çıkartmadım, HD olarak ayarladım.
    4. Gece çekim kalitesi de güzel. Hıza bağlı olarak detaylarda karışma oluyor ancak gayet normal bence
    5. GPS güzel çalışıyor.

Gözüme eksi olacak bir tarafı henüz görünmedi. Aracın aynasının sol tarafına yapıştırdım. Sol üstte biraz aynanın kenarı görünüyor ancak o kısım siyah kaplı olduğu için kamera hiç görünmüyor bu çok iyi bişey

Videoları mp4 olarak kaydediyor, loop'ta 3'er dakika ayarlı. Her birisi ortalama 400mb civarında bu miktar aslında çok yüksek. Farklı kayıt formatı var mı bilmiyorum. Örneğin avi gibi... Sıkıştırma oranları maalesef düşük. O sebeple karttaki videoları sırayla silmesi daha hızlı olacaktır diye tahmin ediyorum.

Oranlar çok büyük olduğundan sadece bir kaç tane ekran görüntüsü paylaşıyorum.

Diğer özelliklerini henüz deneme kurcalama şansım olmadı.

Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Edit: Müziğin bass seslerinde cam salladıkça kamera da sallanıyor maalesef. Ona bişey yapabileceğimizi pek sanmıyorum

Teşekkürler.

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi side_effect -- 4 Ekim 2016; 0:25:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeventTurk

quote:

@OlguErhan
    Video da menüyü anlatırken 08:50 de konu dagıldı. Hareket algılayıcı açık mı olmalı kapalı mı?
    sipariş ettiğim ürün bugün geldi ve kitapçıkta park halinde değilseniz hareket algılayıcı kapalı olmalı aksi halde, hareket algılayıcı açıksa seyir halindeyken kayıt yapmaz diyor.

Hem hareket halindeyken kayıt yapması, hemde park halindeyken hareket oldugunda kayda başlaması için hangi menü seçilmeli?
    Teşekkürler

Akan trafikte hareket algılayıcıyı kullanmayın, ışıklarda dururken bir olay olursa anlık devreye girip kaydetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

4 Ekim'e kadar 79,99 USD.

İNDİRİM HALEN GEÇERLİ..BEN 79.90 DOLARA BİR ADET GPS Lİ A119 SİPARİŞ VERDİM..BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

quote:

İNDİRİM HALEN GEÇERLİ..BEN 79.90 DOLARA BİR ADET GPS Lİ A119 SİPARİŞ VERDİM..BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..

Evet Fiyat bu kamera için çok uygun hayırlısı olsun.

• quote:

quote:

quote:

Kod ile 89 dolara almıştım kamera gelmeden 79 a indi. Aradaki farkı isteyebiliyor muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

quote:

quote:

Kod ile 89 dolara almıştım kamera gelmeden 79 a indi. Aradaki farkı isteyebiliyor muyuz

deneyin şansınızı Ticket atın

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    EYVALLAH..TEŞEKKÜR EDERİM..

• quote:

EYVALLAH..TEŞEKKÜR EDERİM..

Kamera GElince kutu ve kargo resimlerini bekliyoruz
  • Merhaba,

Sıcak bir ilde yaşıyor olmam sebebi ile "Dome D201" yerine bu cihazı incelememi önermiştiniz.

Tüm konuyu okudum, amacıma uygun görünüyor. Ancak karar vermeden önce bir kaç soru sormak istiyorum;

1) Araç güvenliği için cihazı "TimeLapse" moduna almamız gerektiğinden bahsedilmiş. Ancak anladığım kadarı ile bunu cihaz otomatik olarak gerçekleştirmiyor. Her seferinde el ile yapmamız gerekiyor değil mi?

2) Cihaz için sonradan çıkacak bir filtreden bahsedilmiş. Çıkacak olan filtrenin yansıma ve parlamaları azaltacak/önleyecek polarize bir filtre olduğunu tahmin ediyorum?

3) Arka cam'a yapıştırmak üzere bir adet daha kamera almak istiyorum. Yine bu modelden mi almalıyım yoksa nispeten ucuz bir cihaz da işimi görür mü tavsiyeniz nedir?

4) Konuda bahsedilene göre fiyatta sürekli bir dalgalanma söz konusu. Bir gün 79 usd iken, diğer gün 89 usd olabiliyor. İndirim kodları yenileniyor vb... Almak için bir süre fiyat takibi yapmak mantıklı olacak gibi görünüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Mutlaka paylaşırım..merakla bekliyorum..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: addictive

Merhaba,

Sıcak bir ilde yaşıyor olmam sebebi ile "Dome D201" yerine bu cihazı incelememi önermiştiniz.

Tüm konuyu okudum, amacıma uygun görünüyor. Ancak karar vermeden önce bir kaç soru sormak istiyorum;

1) Araç güvenliği için cihazı "TimeLapse" moduna almamız gerektiğinden bahsedilmiş. Ancak anladığım kadarı ile bunu cihaz otomatik olarak gerçekleştirmiyor. Her seferinde el ile yapmamız gerekiyor değil mi?

2) Cihaz için sonradan çıkacak bir filtreden bahsedilmiş. Çıkacak olan filtrenin yansıma ve parlamaları azaltacak/önleyecek polarize bir filtre olduğunu tahmin ediyorum?

3) Arka cam'a yapıştırmak üzere bir adet daha kamera almak istiyorum. Yine bu modelden mi almalıyım yoksa nispeten ucuz bir cihaz da işimi görür mü tavsiyeniz nedir?

4) Konuda bahsedilene göre fiyatta sürekli bir dalgalanma söz konusu. Bir gün 79 usd iken, diğer gün 89 usd olabiliyor. İndirim kodları yenileniyor vb... Almak için bir süre fiyat takibi yapmak mantıklı olacak gibi görünüyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 Evet otomatik geçmiyor, el ile menüden açılmalı.
    2 Doğru ama illa da önemli gerekli bir parça değil.
    3 A118c Arka cam için başarılıdır, Ucuz modeli 42 $
    4 79 $ şu an için en uygun fiyat kod çalışıyor olmalı.

Rica ederim

• Sayfada kalabalık olmaması için alıntı yaparak cevaplamıyorum;

Bir kaç konuda okuduğum üzere, yazılım konusunda firma destek ve taleplere olumlu dönüyor. Peki bu TimeLapse modu için firma yazılımda zaman ayarı için bir değişiklik yapamaz mı, ya da böyle bir ayar mevcut mu? Mesela, akşam saat 8 den sabah 6ya kadar timelapse ile çek gibi bir ayar?

Ya da hareket sensörü için gecikme? Konuda eğer hareket sensörü açılır ise kırmızı ışıklarda çekim yapmayacağından bahsetmişsiniz. Ancak bu gecikme olur ise, örneğin araç durduktan 15 dakika sonra TimeLapse moduna geç gibi? Deneyimlerinize göre firma bu konularda ne denli destek verir? Keşke benim yazılım bilgim olsa, üşenmeden yapsam :)

Polarize filtre ile alakalı olarak; İnanın o kadar çok kameraya ait kayıpsız görüntü inceledim ki, hangi görüntü hangisine ait karıştırır oldum artık. Bir kamera görüntüsünde, akşam çekimi sırasında öndeki aracın plakası parlama yapıyor. Ben akan görüntüde izlediğim için böyle olmuş olabilir. Belki bilgisayarda başka bir programla saniye saniye incelendiğinde tespit edilebilir bilemiyorum. Ya da bu tarz durumların önüne geçmek için illa ki polarize filtre mi kullanmak gerekir?

118c modelini arka cama monte ettiğimizi düşününce, içine içine far vururken plakaları okuyabilecek mi acaba? Daha önce benzer bir test yapma/benzer bir test incele şansınız oldu mu?

Fiyat olarak bugün "CARF" kodunu denediğimde yaklaşık 87 usd fiyat çıkıyor Önereceğiniz başka bir kod var ise memnuniyetle...

Ayrıca belirtmek isterim ki, araç kamerası konusundaki yazdıklarınıza, inceleme azminize hayran kaldım. Ben saatlerce okudum, izledim, yoruldum... Siz hem bunun için bir maddi kaynak ayırmış hem incelemiş, yazmış, hem de üşenmeden tüm mesajlara cevap vermişsiniz. Forumdaki en başarılı konulardan birini yaratmışsınız. Ellerinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addictive -- 8 Ekim 2016; 21:04:50 >

• Merhabalar. İncelemeler için teşekkürler. Ellerinize sağlık.

A119'dan biz de arkadaşımla satın aldık. Ancak kontak kapatılınca son kaydettiği videoyu bilgisayarda acamıyoruz. Hata veriyor. 2 cihazda da aynı problem var. Bu sorunla karşılaşan var mı? Veya bir ayar mı yapılması gerekiyor?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduran

Merhabalar. İncelemeler için teşekkürler. Ellerinize sağlık.

A119'dan biz de arkadaşımla satın aldık. Ancak kontak kapatılınca son kaydettiği videoyu bilgisayarda acamıyoruz. Hata veriyor. 2 cihazda da aynı problem var. Bu sorunla karşılaşan var mı? Veya bir ayar mı yapılması gerekiyor?

Teşekkürler.

Kapsitörlerin iyice dolması için bir süre sürüş gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.