Şimdi Ara

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
72
Favori
66.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Xed

Cok zor ama guzel bicimde bagladim dun kamerayi araca. Kameranin sadece kendisi cok az da olsa gorunuyor. Kablolar tumuyle gizli. Cakmak girisi haric hicbir yerde gorunmuyor bir sey.

Genel olarak cok begendim urunu de @olguerhan sagolsun. Kisa denemelerimde tam ihtiyacimi karsilar gorunuyor. Bir sorunum var yalniz. 32gb lexar karti taktigimda, guc gelir gelmez kayda basliyor ancak 64gb sandisk extreme ile surekli bip sesi cikartip kayda girmiyor. Halbuki karti taktigimda formatsiz oldugunu gorup formatladi. Kendi formatladigi kart ile calismamasi kotu tabi. Lexar ile sorun yok simdilik. Sadece dun aksam oldu bunlar, daha cok yeni. Belki atladigim bir sey vardir. Bu arada firmware tek gorunuyor sitesinde ve urun uzerinde de o var zaten.

Urun cabuk gelsin diye ucretli kargoyla getirttim ama soyle farketmedi. Urunu kargoya sanirim 15 gunde filan verdiler. Dolayisiyla kargo hizli geldi ama toplamda elime gecme suresi yine bir ay civari. Tarihlere cok dikkat etmedim ama saniyorum bu civarda. Bence en dusugunu secin zaten bir hafta farkedecek.

Bir sorum daha olacak. Ben 1080/60 olarak ayarladim cunku goruntude akicilik benim icin daha onemli. Ben kamerayi, bir nevi aksiyon kamerasi niyetine kullanicam. Kaza, guvenlik vs icin degil. Bu nedenle bu cozunurluj ve fps dogru mu? 1440/30 bana bir sey saglar mi ya da 60 olmasi hikaye, zaten bit rate dusuk mu dersiniz?

Ornek goruntu ve montaji paylasirim bir iki gun icinde.

Hayırlısı olsun kazasız belasız günlerde inş, montaj resimlerini bekliyoruz.

Benim favorim her zaman 60 fps

KArt olarak tavsiye edeceğim :http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-class10-48mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mp64da-tr-p-FTHFZSAMEVOMC64GB

Alıntıları Göster
    Erhan Bey, tavsiye ettiğiniz hafıza kartı şu an itibariyle çok pahallı, onun yerinehttps://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I bunu alsak işimizi görür mü?
    Kamera a119

• Olgu Erhan Bey'e teşekkürler...

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda aracıma 24 saat kesintisiz çalışan kamerayı takmış bulunmaktayım,
    kamera enerjiyi direk aküden alıyor, ne akü bitme sorunu ne de kontağı her açışta kameranın kapanma ve açılma sorunu,
    Sahibinden com'da ledstop2009'a verdiği aydınlatıcı bilgilerden dolayı ayrıca teşekkür ederim. ledstop2009'un kendi keliştiriği sistem olan düşük voltaj korumalı çakmaklık şarj kiti tüm sorunları çözüyor.

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $
    A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü Bangood 66 $

https://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-64gb-100-mb-s-microsdxc-kart-sd-adaptor-mb-mc64ga-tr-p-HBV000005DA3I

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-icin-dusuk-voltaj-korumali-cakmaklik-sarj-kiti-485246413/detay

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440P-160-Degree-Wide-Angle-Car-DVR-With-GPS-Black-p-1068196.html?rmmds=myorder&ID=224&cur_warehouse=CN

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Arkadaşlar ilk versiyon a119da gps problemini çözebilen var mı ?Kamera arasında boşluk oluştu araya ne sıkıştırsam fayda etmiyor.Elimde düzeltince bağlanıyor gpse.
    Merhaba aynı sorun bende de var. Boşluktan dolayı kamera sallanıyor ve açılıp kapanıyor, görüntü titremesi oluyordu. Araya ne sıkıştırdı isem olmadı. Güç kablosunu direkt kameraya takınca sorun çözüldü. GPS kopması olup olmadığını hiç kontrol etmedim. O gözle tekrar bakayım. Bu arada anlık hızı videoda gösterme özelliğini kapattım, aşırı hız yapmıyorum ama ülkemizdeki saçma sapan hız limitleri yüzünden haklı iken haksız duruma düşmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakekrem

Merhaba aynı sorun bende de var. Boşluktan dolayı kamera sallanıyor ve açılıp kapanıyor, görüntü titremesi oluyordu. Araya ne sıkıştırdı isem olmadı. Güç kablosunu direkt kameraya takınca sorun çözüldü. GPS kopması olup olmadığını hiç kontrol etmedim. O gözle tekrar bakayım. Bu arada anlık hızı videoda gösterme özelliğini kapattım, aşırı hız yapmıyorum ama ülkemizdeki saçma sapan hız limitleri yüzünden haklı iken haksız duruma düşmeye gerek yok.

Alıntıları Göster
    İlk defa bu sıcak günlerde benimde başıma geldi açılıp kapanma olayı...

Kontrol ettim ki kameranın gps aparatına yerleştiği yerde ısıdan erime olup yer gevşemiş. Bu neden le sallantıda akım kesilip kamera açılıp kapanıyordu.

O kısma ve kameraya yine kutudan çıkan siyah ince banttan yapıştırdım. Bir iki gün düzeldi. Sonra yine aynı oldu.

Sonra direkt kameraya bağladım kabloyu açılıp kapanmaktansa GPS siz oşsun dedim.

Fakat sonuç olarak biraz geç 1 dakka falan sonra ama GPS e bağlandığını gözlemledim. İlginç güzel düşünmüş VIOFO...

Şimdi kamerayıda hiç çıkarmıyorum yerinden kabloda kameraya bağlı, park modunda yüksek sıcaklıkta bile çalışıyor maşallah...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazın sallantılarda kapanıp açılması kronik bir sorun. Ben bu temassızlık sorunu yüzünden 2 adet hafıza kartı yaktım. Sorunu güç kablosunu gps yerine direk cihaza bağlayarak çözdüm. Ama kablonun bir kavis çizerek cihaza gelmesi cihazın dışarıdan görünürlüğünü artırıyor ve en önemli özelliklerinden biri olan iyi kamufle olabilmesini engelliyor. Ayrıca bu tasarım hatasının hala devam ediyor olması da A119 a olan güvenimi sarstı. Hala bu kamerayı tavsiye edenleri de anlamıyorum. Ben aldığıma pişman oldum. O paraya doğru düzgün başka kamera alınabilirdi. Hatta daha ucuza Matego var. Arka camda kullanıyordum. Şimdi aracımı sattım kameralatı da söktüm. A119 u gps'siz olarak arkaya Mategoyu öne takacağım. Gözüm görmesin şu kamerayı.

• Arkadaşlar merhaba, bende de 119S V2 var. Cihazımdan çok memnundum ancak kontağı çevirince kameraya enerji gelmiyor. Bir ara yine yapmıştı ama sonra kamera açılmıştı.Kamerayı kullanamıyorum hiç elektrik gelmiyor.Baya da para vermiştik. Sorun nedir ve nasıl halledebilirim.Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasebu

Arkadaşlar merhaba, bende de 119S V2 var. Cihazımdan çok memnundum ancak kontağı çevirince kameraya enerji gelmiyor. Bir ara yine yapmıştı ama sonra kamera açılmıştı.Kamerayı kullanamıyorum hiç elektrik gelmiyor.Baya da para vermiştik. Sorun nedir ve nasıl halledebilirim.Teşekkürler..
    Güç kablosunu direk kameranın kendisine taktığınızda da elektrik gelmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Güç kablosunu direk kameranın kendisine taktığınızda da elektrik gelmiyor mu?

Alıntıları Göster
    Evet gelmiyor zaten genelde kameraya takılıydı.
  • Hocam sadece A119 V2 için sadece GPS alabilecegim uygun fiyatli bi link var mi?

• Merhabalar arkadaşımın a119 kamera birden çalışmayı durdurmuş. Bana getirdi sorunu çözebilirmiyim diye. Ekran da sabit yazılar ve fotoğraf taki gibi bir görüntü mevcut. Firmware güncellemesi yaptım fakat sonuç değişmedi. Bu arada kamera lensinin aşırı ısındığını fark ettim. Güncelleme esnasında en fazla 1- 2 dk usb ye takılı olmasına rağmen el değmeyecek kadar sıcak. Bir fikri olan varmı acaba. Saygılar...

• Merhabalar arkadaşımın a119 kamera birden çalışmayı durdurmuş. Bana getirdi sorunu çözebilirmiyim diye. Ekran da sabit yazılar ve fotoğraf taki gibi bir görüntü mevcut. Firmware güncellemesi yaptım fakat sonuç değişmedi. Bu arada kamera lensinin aşırı ısındığını fark ettim. Güncelleme esnasında en fazla 1- 2 dk usb ye takılı olmasına rağmen el değmeyecek kadar sıcak. Bir fikri olan varmı acaba. Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanli18 -- 4 Ekim 2018; 8:27:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanli18

Merhabalar arkadaşımın a119 kamera birden çalışmayı durdurmuş. Bana getirdi sorunu çözebilirmiyim diye. Ekran da sabit yazılar ve fotoğraf taki gibi bir görüntü mevcut. Firmware güncellemesi yaptım fakat sonuç değişmedi. Bu arada kamera lensinin aşırı ısındığını fark ettim. Güncelleme esnasında en fazla 1- 2 dk usb ye takılı olmasına rağmen el değmeyecek kadar sıcak. Bir fikri olan varmı acaba. Saygılar...

Viofo desteğe yazın, yardımcı oluyorlar.

https://support.viofo.com/support/home

Sanırım ticket sistemi var.

• Teşekkür ederim. Deneyelim bakalım viofo desteği. İnşallah yardımcı olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanli18

Teşekkür ederim. Deneyelim bakalım viofo desteği. İnşallah yardımcı olurlar
    Başarılı olduklarını biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hasebu

Arkadaşlar merhaba, bende de 119S V2 var. Cihazımdan çok memnundum ancak kontağı çevirince kameraya enerji gelmiyor. Bir ara yine yapmıştı ama sonra kamera açılmıştı.Kamerayı kullanamıyorum hiç elektrik gelmiyor.Baya da para vermiştik. Sorun nedir ve nasıl halledebilirim.Teşekkürler..
    Sorun hala devam ediyor arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim!!
  • hasebu kullanıcısına yanıt
    Urunu cakmaklikla mi park kablosu ile mi kullaniyorsunuz ?

• osmanli18 O kullanıcısına yanıt
    Desteklik bir durum yok.

Viofo sitesine girip supporttan son yazilimi indirin.

Kartinizin fat32 olmasina dikkat edin. Son surumu karta atip kamerayi çalıştırın. Yazilimi yuklemesini bekleyin tahmini 10-15 saniye surer.

Sonra acilir duzelir.

Kazasiz gunlerde kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Urunu cakmaklikla mi park kablosu ile mi kullaniyorsunuz ?
    Araç çakmaklığına takılı olarak kullanıyorum. PC'ye de bağladım sonuç olumsuz. Canı isteyince de kameraya enerji geliyor ve çalışmaya başlıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.