Şimdi Ara

A101 Wilson sırt çantası 70 tl / Alınır mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
20.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.wilson.com/en-us/tennis/bags/recreational/match-iii-green-black-backpack

Bu 30 dolara çanta isteyen arkadaş için. Umarım faydalanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

1 sene Wilson'da çalıştım hala da çalışan arkadaşlarla görüşüyoruz. A101 insertinin resmini yollayıp sordum. Distribütör ile alakası yok bu ürünün. Türkiye resmi distribütörünün mağaza ve online sitesinden çanta fiyatlarını ve modellerini kontrol edebilirsin.
    https://www.e-finspor.com/tenis-cantalari

Önceki mesajımda belirttiğim üzere yıllar evvel uyanıklık yapıp Wilson çanta markası olarak isim hakkı alan yerli üretici bir vatandaşın üretip sattığı ürünler bunlar.
    Ben çalışırken de vardı buna benzer ürünler piyasada çok ama orjinal ürün değiller.
    Hala çok iddialıysan Wilson sitesinden bu çanta modellerinin link ve resimlerini atabilirsin :) bekliyorum.

Alıntıları Göster
    ben bana verilen bilgiyi aktardım. a101 de bu çanta sonuçta kaçak göçek tezgah altından satılmıyor. Yani burda sana neyi kanıtlamamı bekliyosun ben de bunu anlamıyorum. Ben daha önce de kullandım gayet memnundum. Bordosundan da aldım bence gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkmrsbrdn

ben bana verilen bilgiyi aktardım. a101 de bu çanta sonuçta kaçak göçek tezgah altından satılmıyor. Yani burda sana neyi kanıtlamamı bekliyosun ben de bunu anlamıyorum. Ben daha önce de kullandım gayet memnundum. Bordosundan da aldım bence gayet iyi.

Alıntıları Göster
    arkadaşım sana orjinal bilgisini veren kişi veya mağazanın bilgilerini verir misin?
    bana bir şey kanıtlamana gerek yok biraz akıllı ol yeter, aldığınız çantalar orjinal değil türkiyede üretilmiş ürünlerdir. wilson ile tek alakası isim hakkının bir vatandaş tarafından yıllar evvel alınıp kullanılması ile alakalı.

linkini attığın 30 dolarlık tek gözlü mini çocuk çantasının (sen match 3 modelini atmışsın ki match 3 modeli trde satılmıyor) bir önceki sezon olan match 2 modelinin tr satış fiyatı 600tlhttps://www.e-finspor.com/canta-match-ii-backpack-bkrd-wrz820695-wilson.html resmi wilson tr distribütörünün sitesi
    30 dolarlık çantanın türkiyede aynı fiyatla satılabileceğine inanıyor musun ?

• brkmrsbrdn B kullanıcısına yanıt
    30usd dediğin çanta 45 usd den indirime girmiş. gelip yani %35 indirim.

ama sen diyorsun ki verginin olmadığı usd de ( online sitelerde vergi eyalete göredir, adresini verdiğin anda otomatik hesaplanır eklenir)
    bile 45 usd olan çanta tı verginin %18 olduğu Tr de adam 15usd ye satıyor..

üstelik %18 vergi+ varsa gümrük vergisi + ulaşım bedeli .

yani bu kdv den önce çanta bedeli 12.3 usd 1 usd gönderim desek 11.3 tl , devletin ithalata vergi koymadığı kalem kalmadı onada %10 desek oldu mu sana 10.20 usd.

A101 karı %20 desek çanta oldu mu 8 usd.

vay anasını gözüm yaşardı

wilson 45 usd ye sattığı çantayı A101 e 8 usd den toptan vermiş
    bu fiyata amazona bile vermez :-)))

buna kim inanır, kadir inanır , birde tosuncuğa para kaptıranlar inanır :-))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çantanın arkasında dikiş arasından çıkan (yani sonradan eklenmemiş) türkçe etiket var. gerçek wilson değil. yeşil kunduranın ürettiği dockers ne kadar dockerssa bu da o kadar wilson

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çakmadır net

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

çantanın arkasında dikiş arasından çıkan (yani sonradan eklenmemiş) türkçe etiket var. gerçek wilson değil. yeşil kunduranın ürettiği dockers ne kadar dockerssa bu da o kadar wilson
    Eyvallah ;)
    Günlerdir anlatmaya çalışıyorum yıllar evvel alınmış bir isim hakkına istinaden Wilson ismi basılarak Türkiye'de üretilen çantalardır diye ama anlamak istemeyenler var hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

30usd dediğin çanta 45 usd den indirime girmiş. gelip yani %35 indirim.

ama sen diyorsun ki verginin olmadığı usd de ( online sitelerde vergi eyalete göredir, adresini verdiğin anda otomatik hesaplanır eklenir)
    bile 45 usd olan çanta tı verginin %18 olduğu Tr de adam 15usd ye satıyor..

üstelik %18 vergi+ varsa gümrük vergisi + ulaşım bedeli .

yani bu kdv den önce çanta bedeli 12.3 usd 1 usd gönderim desek 11.3 tl , devletin ithalata vergi koymadığı kalem kalmadı onada %10 desek oldu mu sana 10.20 usd.

A101 karı %20 desek çanta oldu mu 8 usd.

vay anasını gözüm yaşardı

wilson 45 usd ye sattığı çantayı A101 e 8 usd den toptan vermiş
    bu fiyata amazona bile vermez :-)))

buna kim inanır, kadir inanır , birde tosuncuğa para kaptıranlar inanır :-))))
    Hocam sırf 30 dolara çanta var demiş olmak için mini çocuk çantasını gösteriyor :)
    Büyük boy muadil wilson çantalar 50 usd ile 84 usd arası kendi sitesinde :) Türkiye'de en ucuz mini çantası 400tl olan markanın çantasını 75tl ye alabileceklerini sanıyorlar malesef.

• Keske bunun gibi valiz firsati yapan bi yer de olsa. Canta kaliteli arkadaslar kardesimde vardi.

• Benim anlamadığım savunanlar neyi ve niye savunuyor? Mal ortada. Hiç mi kaliteden anlamıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayfirat

Benim anlamadığım savunanlar neyi ve niye savunuyor? Mal ortada. Hiç mi kaliteden anlamıyorsunuz?
    A101le Bim' i ideolojik sebeplerle takım tutar gibi tutuyorlar da o yüzden. Boşverin alsınlar 30 liralık çantayı 70' e. Bazıları böyle seviyor.

• If you my star kullanıcısına yanıt
    O kız nerede şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

O kız nerede şimdi?
    Görüşmeyeli çok uzun zaman oldu. Şu an nerede olduğunu bilmiyorum ama artık kalbimde olmadığı kesin... Hayatımın kaç senesini çaldı umarım mutlu değildir

• Yine bir Dockers, Kraft ya da Fossil vakası.
    Uyanıklığın üçkağıtçılığın, çakmacılığın adı değişti ülkede.
    A101 bilmiyor mu bunu satarken gerçek Wilson diye insanların inanacağını. Bal gibi de biliyor. Üreten de biliyor.
    Toplum olarak sahtekarlık en iyi anlaştığımız nokta.
    Alan da ucuza aldım, üzerinde kocaman Wilson yazıyor diye kendince havasını basıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çantanın orjinal mi sahte konusu bir yana ben a101 de inceledim ürünü,işçiliği çok kaliteli geldi bana..hiç baştan sağma değil dikişler falan..yani 49-50 lira olsa direk alırdım..

• 26 liraya alınır mı peki ? Ankara Akyurt Hasköy civarı 14 - 17 mart arası bu fiyat.
    A101 Wilson sırt çantası 70 tl  / Alınır mı?
  • Broşürde bir hata olmalı. İlk fiyatı 69,95 TL idi dolayısıyla büyük ihtimalle 66 yazacaklarına 26TL yazdılar. Eğer gerçekten 26 TL ise inanılmaz bir fiyat olur. Çanta kalitesi gayet iyi bildiğimiz Wilson olmasa dahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

26 liraya alınır mı peki ? Ankara Akyurt Hasköy civarı 14 - 17 mart arası bu fiyat.
    65 tl ye satılan mı bu?
  • online sitesinde hâlâ 69,95

https://www.a101.com.tr/sirt-cantasi-wilson-1/
  • N11 de daha uygun fiyata alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.