Şimdi Ara

A101 VESTEL 7' TABLET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pis_e30_cu

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: pis_e30_cu

Yarın almayı düşünüyordum cidden çokmu kötü ?

O kadarda kötü olacağını sanmam. Abartmasınlar. Kit kat var.
    Youtube, sosyal medya, internet vs. günlük işleri görür.
    Batarya ömrü illallah ettirir.
    Ekran büyük ihtimal cam değil. Plastiktir. Çabuk çizilir ve dokunma hissiyatı iyi değildir.
    Sonuçta 130 liralık bir ürün.
    Ancak sar değeri falan yazmıyor sanırım. Çocuğa "bozarsa acımam" niyetiyle bu ürünü almayın. Alacaksanız sar değeri belli markaları tercih edin. Yada hiç almayın.
    Son olarak Vestel'in yöneticileri hiç mi düşünmüyor anlamıyorum. Ellerindeki fırsatı kendi kendilerine tersine çeviriyorlar. Kaliteli fiyat performans ürünü sunacağına, çürük fiyat performans ürünleri piyasaya sürüyor. Eskiden böyle değildi bunlar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Reeder tablet almaya karar verdim. Acaba o nasıl ?

Kardes buyur 120 tl kendi tabletim satiyorum cok temiz hediyeleri de var calismayan en ufak yeri yokhttp://mobile.donanimha...103729513&p=1#103729513 ihtiyacim olmadigindan satiyorum cok fazla kullanmadim android cihaz cok oldugu icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nejatb

kullandığım dokunmatik cihaz yok , bahsettiğinizcihazı da kullanmadım ama tenosa vb teknomarketlerde samsung vb nin dokunmatiklrini inceledim arada çok büyük fark yoktu benim açımdan.

Kardes buyur 120 tl kendi tabletim satiyorum cok temiz hediyeleri de var calismayan en ufak yeri yokhttp://mobile.donanimha...103729513&p=1#103729513 ihtiyacim olmadigindan satiyorum cok fazla kullanmadim android cihaz cok oldugu icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

a101e bundan önce gelen 2 hometech tabletten birini deneme şansınız oldu mu ?. sorma sebebim video incelemede dokunmatiğin rezalet oluşuydu(ne ile karşılaştırabilirsiniz, kullandığınız başka cihaz ?). batarya 3000lerde bile yetmiyor. vestelinki daha düşük.ekran da incelemede gördüğüm kadarıyla IPS değil demiştim. siz de doğruladınız.

Merhaba, A101'e gelen Hometech tabletlerden Premium Tab 7 IPS modeline sahibim. IPS görüntü kalitesi fiyatına göre oldukça iyi, donma kasma vs yaşamadım 1-2 aydır. Şuana kadar açamadığı oyun olmadı. Tavsiye ederim gönül rahatlığı ile. Ek olarak baya hafif bi tablet. Birde bu Pre 7 IPS'den sonra gelen Ultra Tab 7 biraz daha iyi diye duydum, 4 çekirdekli olduğu için.
  • amer4a kullanıcısına yanıt
    bende 2 tablet de var. ama premium tab7 ips w7009 sorunlu (servise gidip değişim yapılmasına rağmen.).2. kez gönderirsem ne olacak bilmiyorum.sıfır bir cihazda ölü piksel en sevmediğim şeylerden. ayrıca kulaklık ses çıkışında sorun var. ultra tab7nin de üst kapağı gıcırtı yapıyor, kenarda boşluklar var, çıkacakmış gibi his oluşuyor. ekran kalitesi olarak w7009u daha çok beğendim (sorunlar haricinde).
    2 tablette yeri geldiğinde kasma yapıyor. ben pcyi zorlamaya alışmışım.bunlar o kadar yüklenmeye gelmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 17 Mart 2015; 9:07:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metep

bende 2 tablet de var. ama premium tab7 ips w7009 sorunlu (servise gidip değişim yapılmasına rağmen.).2. kez gönderirsem ne olacak bilmiyorum.sıfır bir cihazda ölü piksel en sevmediğim şeylerden. ayrıca kulaklık ses çıkışında sorun var. ultra tab7nin de üst kapağı gıcırtı yapıyor, kenarda boşluklar var, çıkacakmış gibi his oluşuyor. ekran kalitesi olarak w7009u daha çok beğendim (sorunlar haricinde).
    2 tablette yeri geldiğinde kasma yapıyor. ben pcyi zorlamaya alışmışım.bunlar o kadar yüklenmeye gelmiyor :)

Tabi hocam bilgisayara benzemez 100 liralık ürünler :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.