Şimdi Ara

A101 VESTEL 7' TABLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://a101aktuel.com/a101-12-mart-vestel-tablet-incelemesi-urun-yorumlari/

Video izletme,sosyal medya da takilma ve mb lik oyun (hafif oyunlar) icin sizce alinmali mi ? Fiyat cok uygun geldide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Değmez bence

• https://www.youtube.com/watch?v=ks5H82TMF7k

Ben alıp bir denemeyi düşünüyorum.

Oyunlarda uzun süre gitmiyor. 2400 mah batarya çünkü.
  • Bu cihazda DLNA özelliği var mı ?
  • hometechin gelen son 2 tableti (çift hoparlör ve hdmi çıkış haricinde) bu tabletten daha iyi. fiyatı 1i aynı sonraki 10tl fazlaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 10 Mart 2015; 21:56:09 >
  • Beş para etmez bu vestelin tabletleri google play yok ve kurulamıyor normal yollardan.bizim tabletin 3 gün sonra az yüksekten ve halı üstüne düşmesine rağmen ekranı bayagı bir çatlak oldu servis 120 tl istedi düşünün artık..tabletin fiyatı neki bir ekran değişimine 120 tl istiyorsunuz yuhhhh.
  • Yarın almayı düşünüyordum cidden çokmu kötü ?
  • google play yok demişsiniz google sitesinden oturum açıp , google play den uygulama indiremiyor muyuz bu tablete ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pis_e30_cu

Yarın almayı düşünüyordum cidden çokmu kötü ?

O kadarda kötü olacağını sanmam. Abartmasınlar. Kit kat var.
    Youtube, sosyal medya, internet vs. günlük işleri görür.
    Batarya ömrü illallah ettirir.
    Ekran büyük ihtimal cam değil. Plastiktir. Çabuk çizilir ve dokunma hissiyatı iyi değildir.
    Sonuçta 130 liralık bir ürün.
    Ancak sar değeri falan yazmıyor sanırım. Çocuğa "bozarsa acımam" niyetiyle bu ürünü almayın. Alacaksanız sar değeri belli markaları tercih edin. Yada hiç almayın.
    Son olarak Vestel'in yöneticileri hiç mi düşünmüyor anlamıyorum. Ellerindeki fırsatı kendi kendilerine tersine çeviriyorlar. Kaliteli fiyat performans ürünü sunacağına, çürük fiyat performans ürünleri piyasaya sürüyor. Eskiden böyle değildi bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Ekran büyük ihtimal cam değil. Plastiktir. Çabuk çizilir ve dokunma hissiyatı iyi değildir.
    Ancak sar değeri falan yazmıyor sanırım. Çocuğa "bozarsa acımam" niyetiyle bu ürünü almayın. Alacaksanız sar değeri belli markaları tercih edin. Yada hiç almayın.
    Son olarak Vestel'in yöneticileri hiç mi düşünmüyor anlamıyorum. Ellerindeki fırsatı kendi kendilerine tersine çeviriyorlar. Kaliteli fiyat performans ürünü sunacağına, çürük fiyat performans ürünleri piyasaya sürüyor. Eskiden böyle değildi bunlar.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Reeder tablet almaya karar verdim. Acaba o nasıl ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Reeder tablet almaya karar verdim. Acaba o nasıl ?

Forumda satış sonrası hizmet konusunda sıkıntılar var. Yinede bir araştırın. Zaten Asus, Samsung gibi markalar almiyorsaniz satis sonrasi hizmet genellikle sikintili. Fiyat nedeniyle goz ardi edilebilir. Büyük markalarin tablet fiyatlarina servis yatirimida yansiyor. Küçükler bu yatırımı yapmıyor ve daha ucuz satiyorlar.

7" windows 8.1'li reeder Ürününü tavsiye ederim şahsen. Bildiğiniz windows 8.1 yüklü geliyor. Forumda Windows tabletler bölümünde konusu var. Teknosa da 189 liraydı enson. O fiyata android tablet almaktan daha rasyonel bir hareket olur. Ceketin cebinde windows taşıma imkani sunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Beş para etmez bu vestelin tabletleri google play yok ve kurulamıyor normal yollardan.bizim tabletin 3 gün sonra az yüksekten ve halı üstüne düşmesine rağmen ekranı bayagı bir çatlak oldu servis 120 tl istedi düşünün artık..tabletin fiyatı neki bir ekran değişimine 120 tl istiyorsunuz yuhhhh.

Androidli bir cihazda nasil play yok merak ettim. Hesap alip giremedinizmi yoksa uygulamasimi yok telefonda?
    Yoksa nasil uygulama yukluyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Beş para etmez bu vestelin tabletleri google play yok ve kurulamıyor normal yollardan.bizim tabletin 3 gün sonra az yüksekten ve halı üstüne düşmesine rağmen ekranı bayagı bir çatlak oldu servis 120 tl istedi düşünün artık..tabletin fiyatı neki bir ekran değişimine 120 tl istiyorsunuz yuhhhh.

Androidli bir cihazda nasil play yok merak ettim. Hesap alip giremedinizmi yoksa uygulamasimi yok telefonda?
    Yoksa nasil uygulama yukluyorsunuz

Google play yüklü değil ve kurulamıyor sanırım anlaşmasımı ne yokmuş vs..onun yerine başka bir program vardı o kuruluyordu adını unuttum şimdi ama ondada google play kadar geniş içerik yoktu.playi kurmak için cihazı rootlamak vs gibi işlemler gerekiyor yani bir sürü uğraş.

• Bu ürünü almamanız taraftarıyım. Normal bir kullanıcıyı üzecek bir cihaz.
    Küçük çocuk varsa hediye olarak alınabilir. Sar değeri GSM bağlantısı olmadığından söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Küçük çocukları sinir hastası etmek isteyenler için birebir. Ayrıca sar değerini tekrar araştır.

Yanlış mı biliyorum acaba . Tablette sar değeri neye bağlı o vakit diye sorsam size.
  • Bi ay önce Hometech'in 2 modeli aralıklarla gelmişti A101'e. Biri Premium Tab 7 IPS diğeri Ultra Tab 7 idi. Bu iki tablet de Vestel'in tabletine bin basar. Hem özellik hem malzeme kalitesi açısından.

Net olarak söylüyorum Vestel gördüm mü kaçıcan. O tabletler nedir öyle?! hiç mi incelemiyorlar yaptığı tabletleri anlamıyorum resmen kendi milletini sömürüyor. Bir de utanmadan "yerli malı " şeklinde reklam yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amer4a -- 12 Mart 2015; 9:33:54 >
  • Aldım kullanıyorum , ben memnun kaldım .İnternet çekim gücü iyi , siteler hızlı açılıyor , google play uygulaması var , dokunmatiği iyi ama ; şarj problemli çabuk bitiyor , ön kamerası (selfi) kötü , ekran ıps olmadığı için belli bir açıdan bakınca görüntü bozuluyor , ama benim işimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejatb -- 13 Mart 2015; 12:10:04 >
  • nejatb N kullanıcısına yanıt
    a101e bundan önce gelen 2 hometech tabletten birini deneme şansınız oldu mu ?. sorma sebebim video incelemede dokunmatiğin rezalet oluşuydu(ne ile karşılaştırabilirsiniz, kullandığınız başka cihaz ?). batarya 3000lerde bile yetmiyor. vestelinki daha düşük.ekran da incelemede gördüğüm kadarıyla IPS değil demiştim. siz de doğruladınız.
  • kullandığım dokunmatik cihaz yok , bahsettiğinizcihazı da kullanmadım ama tenosa vb teknomarketlerde samsung vb nin dokunmatiklrini inceledim arada çok büyük fark yoktu benim açımdan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.