Şimdi Ara

A101 ve Şok marketlerde ucuz tablet geçidi var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
5.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pdf ve e kitap okumak için alınır diyeceğim de ekranı da leş. Gözü mahveder uzun okumalarda. Sadece kısa zamanlı webde gezinmek için kullanılır, başka da bir şeye yaramaz.

• Ucuz mu internette bu modelin fiyatlarina bakin 2gb ram 32 gb hafizalisi bundan ucuz arastirma yapmadan haber yaziyorsunuz

• Editöre bak, 1 gb ramli tabletleri övüyor :):):)

Galiba burada konu açarken tost makinesinden açıyor ki, 1 gb ramli tabletler teknolojik gelmiş :):):)

• Benim 4 yıllık gm8 de bile 3 cikolayt ram var????

• A101'in bazı usbleri güzelde, tablet düşünürsem başka yere bakarım. Keza bilgisayar- pc- konsol olayı da öyle.

• 1gb ram mı kaldı aliminyum

• lenovayı kesinlikle tafsiye etmem olurda arızalırsa(çok kolay olacak) teknik servis garanti yüzünüze bakmaz emin olun.

• Vay be tablet fiyatlarına bak 2 yıl önce 100 liraya tablet satılıyordu :)

• ben haberi okurken utandım.

2012 model cihazları garibana satmaya çalışıyorlar.

çok yazık.

• Hmm.

şezlongları gördüğüm iyi oldu 

• Şoktaki blitz masaj nasıldır acaba, alınır mı o fiyata?

• okullar kapandı çöpleri iteleme pesindeler

• Hayır alamadığım bir değilde 3 gb ram koysan fiyatı max 100 200tl artar ama cihaz kullanılabilir olur. Neden bu kadar cimriler anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunları alacağına parayı yak daha iyi

• Elde kalan leşleri gazlıyorlar işte. Tablet aldım diye sevinir bilmeyen adam. Sonra aldığına pişman olur. 3 sene önceki cihazlar bile kasmaya başlıyor günümüz yazılımlarını kullanırken. Sistemler geliştikçe, yazılımlar da nasıl olsa sistemler gelişiyor denilip, daha performanslı olarak daha üst sistemlere adapte edilerek yazılıyor. Hiç bir firma en alt cihaza göre yazılım çıkartmaz. Minimum gereksinim der zar zor çalıştırır, yoksa maximum sistemlerin bir anlamı kalmazdı :D

• Fırsatçı adi herifler ya, şu tabletlerin ederi 200-300 lira falan; uzaktan eğitimde insanlar cihaza muhtaç oldukları için nası fişeklemişler fiyatları. Ayıp be, bunun havalimanı saldırısında taksicilerin uçuk fiyatlar istemesinden hiçbir farkı yok.

• 1 gb ram tablet mi olur,siz siz olun tablet,dizüstü alırken A101-Şok-Bim den alacaksınız kandırılmayın yeter.

• Aman deyim android 8.1 filan uzak durun. Geçen ShiftDelete de 445TL ye homotech tablet reklamı yaptılar. Tablet o kadar geç açılıyordu ki, sunucu o kısımları bile atladı hep :) Adamlar siz parayı verin çöpü bile yayınlarız demiş resmen.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.