Şimdi Ara

A101 TON BALIGI- 2 ADET 120 GR- 15,45 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
19.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salvador dali

72 adet aldım içinden sadece 8 tanesi yellowfin-- diğerleri skipjack. Kutularının üzerinde yellowfin yazıyor fakat poşetlerin üzerinde skipjack.
    Resim atabilir misin hocam? Hangisinden aldin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Ustat yellowfin olan konservelerin linkini burada paylasir misin sana zahmet? Senin gibi bir ustadin bizlere yol gostermesi gerek

Alıntıları Göster
    Ahahaha. Müridim benim.

Bugün Careffourda gezerken aklıma geldi tekrar bi baktımda bu dardanelin zeytinyağlı poşette olanına baktım Yellowfin'di. Fiyat 15 tl idi yanılmıyorsam.Teneke kutulara bakmaya çalıştım lakin sorun şu ki karton kutu üzerinde ibare yok öğrenmek için kartonu yırtmak gerekiyor. Yemedi tabi yırtamadım Tenekenin açılan kısmında yazıyor. Bazı marketleri gezip diğer markalara da bakmayı düşünüyorum bakalım bişeyler öğrenirsem haber veririm.

Valla e-marketlerden gelecek ton balığı tamamen şansa kalmış. Aynı siparişinizde bile iki farklı balık türü olabilir. N11 de uygunn fiyata şu ton balığı var. 1 tane sipariş verin Yellowfin gelirse satıcıyla iletişime geçip aynı seriden verin odunu!. Hatta satın almadan söyleyin paketin birini yırtıp açsın size söylesin ona göre alın yada almayın.
    https://urun.n11.com/konserve/dardanel-ton-baligi-aycicek-yagli-80-gr-x-4-adet-P261648312?gclid=Cj0KCQiA5Y3kBRDwARIsAEwloL7NiMq1OZZweACrSVc9mG5odXghbsG1uJQvCLaDMJlPkFKTEcK1s_4aAp1yEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flap-jack -- 9 Mart 2019; 21:57:16 >

• Geçen Migros'dan 2x160 gr Dardanel Ton ZEYTİNYAĞLI olanını 14 küsür liraya almıştım. A101 kumda oynasın. :)

https://www.migros.com.tr/dardanel-ton-baligi-zeytinyagli-2x160-g-p-8a17db

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 10 Mart 2019; 0:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Bu fiyata kaçmaz . Dardanelin en iyi ton balığı poşetlerde. (Gurme vs hariç)
    A101 TON BALIGI- 2 ADET 120 GR- 15,45 TL

Galiba hepsi skipjack şansınız varsa yellowfin karışmıştır araya bi kontrol edin. Eğer bulursanız kasada saklayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Geçen Migros'dan 2x160 gr Dardanel Ton ZEYTİNYAĞLI olanını 14 küsür liraya almıştım. A101 kumda oynasın. :)

https://www.migros.com.tr/dardanel-ton-baligi-zeytinyagli-2x160-g-p-8a17db
    Varsa yoksa mikros

3 harflilerle işimiz olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    A101 den aldım ayçiçek yağlı. önceden kalan 8 adet zeytinyağlı poşetin hepsi skipjack. Gerçi bu gibi detayların bir önemi yok benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvador dali -- 10 Mart 2019; 12:39:2 >
  • A101 TON BALIGI- 2 ADET 120 GR- 15,45 TL

a101 de dün gördüm dardenelin zeytinyağlı 160gr tekli olanı 9 tl idi ... poşetli olanalra göre daha avantajlı, içindeki balık hangi tür bakmadım...

• evde 2 adet 1705 gr dardanel var 2017~18 de 45 e falan almışımdır. 2020 olmalı skt. zombi salgınını beklerken bu kadar değerleneceğini tahmin etmemiştim. survival dünyada rick gibi söz sahibi yapar bu dev konserveler adamı kutusundan da iyi kesici silah olur, bi haydara monte et ez kafalarını

• Evdeki baliklara bakarak sirf aralarindaki farki gormek icin ikisinden de birer tane actim. Yellow olan rengi daha acikti, tat olarak pek fark goremedim ben

• bitti mi kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: flap-jack

Ton balığı konservelerinde 2 tür balık kullanılır.

1- Yellowfin ton balığı ______ 1. kalite ton balığı, beyaz et rengi, iyi tat, pahalı

2- Skipjack ton balığı ______ 2. kalite ton balığı, kırmızı et rengi, vasat tat, ucuz

Üsteki balık Skipjack tuna, alttaki balık Yellowfin tuna

Sol taraftaki Yellowfin tuna konservesi, sağ taraftaki Skipjack tuna konservesi

Bu poşette olan balıkların zeytinyağlı olanlarıda dahil hepsi Skipjack ton balığı. Skipjack ton balığının rengi Yellowfin ton balığına göre daha koyu renkli ve tadı daha ağırdır. Yellowfin konserveler haliyle daha pahalı. Dardenel teneke konservelerin ve poşet ton balıklarının üzerinde hangi balık cinsi olduğu kodlanıyor. Marka ayrımı olmaksızın ucuz olan ton balığı konservelerinin tamamı Skipjack ton balığı.

Ucuz olup Yellowfin kullanılmış ton balığı görürseniz hiç affetmeyin, stok yapın Yada durun ! Son kullanma tarihine bakın !

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederiz bilgilendirme icin

• quote:

Orijinalden alıntı: witcher_king

Teşekkür ederiz bilgilendirme icin

Alıntıları Göster

• Aah ah şu fiyatlara bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migrostaki zeytinyağlı dardanel 2x160gr olandan aldım yedim bugün, yellowfin yazıyordu üstünde arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 10 Mart 2019; 21:39:59 >
  • kilosu 20 tl. ye hamsi mi olur bu ne ya diyorduk ,millet ne olduğu belli olmayan 320 gr. konserve balık için 13-17 tl. çok iyi diyor :)
    ha şimdi gelip ton ile hamsiyi mi kıyaslıyorsun demeyin ,hamsi balıkların kralıdır tabi kıyaslanmaz :)
  • 1lost kullanıcısına yanıt
    Millet tutturmuş bir ağır metal diye. Elinde kaynak yok bitarafından uyduruyor. Tonbalığı konserveleri üzerine yapılmış bir lisans üstü tezi var. Onu indirip okuyabilirsiniz.

Özet olarak ülkemizde satılan ton balıklarının ağır metal düzeyleri Avrupa ve dünya sınırlarının çok çok altında.

Şunu da ekleyeyim bir ton lezzetli balık varken iğrenç ton balığını insanlar neden yer hala anlamış değilim. Ben spor yaptığımdan yağsız olduğu için zoraki yiyorum. normal şartlarda bu balığı yemem için üstüne epeyce para almam gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 11 Mart 2019; 4:24:5 >
  • flap-jack kullanıcısına yanıt
    Raf stoklarından aldıklarım yellowfin. Hint okyanusu
    Yeni kolilerden aldıklarım skipjack. Atlas okyanusu 1 ay daga yeni üretim

Anlaşıldı. Kampanya-indirim için skipjack üretmiş adamlar. Yarı yarıya dağılmış stoklarım

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Millet tutturmuş bir ağır metal diye. Elinde kaynak yok bitarafından uyduruyor. Tonbalığı konserveleri üzerine yapılmış bir lisans üstü tezi var. Onu indirip okuyabilirsiniz.

Özet olarak ülkemizde satılan ton balıklarının ağır metal düzeyleri Avrupa ve dünya sınırlarının çok çok altında.

Şunu da ekleyeyim bir ton lezzetli balık varken iğrenç ton balığını insanlar neden yer hala anlamış değilim. Ben spor yaptığımdan yağsız olduğu için zoraki yiyorum. normal şartlarda bu balığı yemem için üstüne epeyce para almam gerekir
    Tezi atar mısınız buraya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuzz123

Tezi atar mısınız buraya?

Alıntıları Göster
    bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 13 Mart 2019; 13:17:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exar__Kun

Gönül rahatlığı ile yiyin efendim.
    Hatta son kullanma tarihini bile önemsemeyin. 20 yıl dayanır, birşey olmaz.

Alıntıları Göster
    Troll müsün anlamadım mesajını

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.