Şimdi Ara

A101 Hadi uygulaması (Eski A101 Plus) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.976
Cevap
221
Favori
310.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sorunsuz alışverişler dilerim, A101 kapıda siparişinde ödemeyi İş Bankası Maksimum Kart ile yaparsam market olarak geçer mi?
    A101 kapida İş Bankası posu ve ziraat posu kullanıyor mu?
    Ayrıca kapida üzerinden İş Bankası veya Ziraat Bankası puanlarını kullanabilir miyim? 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 12 Ekim 2022; 16:1:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yagmur2780 kullanıcısına yanıt
    İnsanı en çok yoran iletişimdeki kalite düşüklüğüyle beraber niteliksiz personelin dayanılmaz hafifliği...

Şu an buluğunduğum yerdeki A101 çalışanlarıyla çok iyi geçiniyoruz, sanırım bulunduğunuz yerin zihinsel iklimi kötü...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda bilgim yok maalesef.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tubytube kullanıcısına yanıt

Diğer A101 şubesinde ki personeller çok ilgili kibar bir tek buradakiler ile sorun yaşıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13/10/2022 Bugün Gelirsen’i; Dardanel Konserve Balık Ton 125G. Etiket fiyatı 25,95 lira. %30 indirimle 18,16 liraya sahip olabilirsiniz.

Aynı ürün/benzer ürün;
    Carrefour’da fiyat bilgisi bulamadım.
    Migros’ta fiyat bilgisi bulamadım.
    Şok’ta fiyat bilgisi bulamadım.

• 14/10/2022 Bugün Gelirsen’i; Coffee Mate Kahve Beyazlatıcı 200G. Etiket fiyatı 26,90 lira. %35 indirimle 17,48 liraya sahip olabilirsiniz.

Aynı ürün/benzer ürün;
    Carrefour’da 32,90 lira.
    Migros’ta 32,90 lira.
    Şok’ta 26,90 lira.

• 15/10/2022 Bugün Gelirsen’i; Dalan Zeytinyağlı Sıvı Sabun 400G. Etiket fiyatı 16,90 lira. %35 indirimle 10,98 liraya sahip olabilirsiniz.

Aynı ürün/benzer ürün;
    Carrefour’da fiyat bilgisi bulamadım.
    Migros’ta 14,90 lira.
    Şok’ta fiyat bilgisi bulamadım.

• 16/10/2022 Bugün Gelirsen’i; Algida Maraş Sütübol/Çifte Dövülmüş/Sade&Antep Fıstıklı 500ML. Etiket fiyatı 37,50 lira. %30 indirimle 26,25 liraya sahip olabilirsiniz.

Aynı ürün/benzer ürün;
    Carrefour’da Sütü Bol fiyat bilgisi bulamadım, Çifte Dövülmüş 44,90 lira, Sade&Antep Fıstıklı 44,90 lira.
    Migros’ta Sütü Bol 37,50 lira, Çifte Dövülmüş 44,90 lira, Sade&Antep Fıstıklı 44,90 lira.
    Şok’ta Sütü Bol 44,90 lira, Çifte Dövülmüş fiyat bilgisi bulamadım, Sade&Antep Fıstıklı fiyat bilgisi bulamadım.

Önemli not; ürünlerin A101 fiyatlarını teyit edemediğim için net fiyat girilememiştir, revize edilecektir. Revize edildi.

Önemli not2; bugün son günü olan 50TL ve üzeri Algida alışverişine %20 bakiye tanımlı hesabıma. Kişiye özel olmakla beraber sayfanızı kontrol ederek hem indirim hem bakiye kombosu yapılabilir. 26,25*3=78,75 lira. 78,75 lira %20 bakiyesi 15,75 lira hesabıma tanımlandı. Adet bazında 21 liraya gelmiş oldu dondurmalar. Ürünlerin SKT’leri 06/24’dü benim aldıklarımın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerakinnn -- 16 Ekim 2022; 15:2:52 >

• tanerakinnn kullanıcısına yanıt
    Hocam siz a101 ceo'su falan misiniz. Konuyu kalkındırmışsınız valla sizden başka çaba harcayan yok tebrik ederim. Karsilastirmali analiz yapiyorsunuz bir de.
    Bu arada bir sey sormak istiyorum. Muratbey 1 kg kaşar 129 tl seklinde bir ss atmıştı forumdaslardan biri. Ne kapıda uygulamasında ne de şubesinde bulamadım. Bilginiz var mı?

• Hocam Muratbey 1kg kaşar A101'e aktüel olarak geliyor. Yani bazı A101'lerde aktüel zamanından kaldıysa bulabilirsiniz. Muratbey 500gr kaşarı ise A101'de sürekli satışta.

Bu arada ben de @tanerakinnn e teşekkürü borç bilirim. Konuyu ayakta tutmakla beraber bizi A101 Plus'la alakalı çok iyi bilgilendiriyor. Her gün mutlaka konuya kendisinin sayesinde uğruyorum.  

• 4KabileReisi 4 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne A101 CEO’suyum nede çalışanıyım. Sizin gibi direkt tüketiciyim. Borsa yatırımı hayatımdan olma özellik dip fiyattan almak, ondan severim bu tarz işleri. Karşımda ki Allah razı olsun demesi yeterli. Konu güzel ama pek ilgi yok maalesef, günümüz ekonomik zor şartlarda güzel indirimler sunuyor. Karşılaştırma ise indirim harbiden var mı yok mu diye aslında, aynı ürünü neden pahalıya alayım. Bahsettiğiniz ürün mağazalarda bulabilirsiniz anca hocam, ki bulmanız zordur son gelen süt ve ürünlerine gelen zamlardan sonra. Teşekkür ederim güzel düşünceniz için, sağlıklı günler.

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    Üstadım sizin diğer Market konusunda ki bilgileriniz takdire şayan. Sizden bu tarz olumlu şeyler işitmek hoşuma gitti açıkçası. Var olun, İzmir’den selamlar.

Ben de kendi adıma teşekkür ederim. A101 plus kullanmıyorum ama bir gün kullanırım diye favoriye alıp her gün paylaştığınıza bakmak için giriyorum :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Big Boss. Üstadım teşekkür ederim. Kullanınca çok seveceksin. Eminim buna :))

• Çoğu markette maalesef sistemden anlayan kalifiye müşteri yok. Genci tecrubelisi hepsi aynı. Aslında sistem çok güzel. Ancak sinir harbine giriyorsunuz. Sırada bekleyenlerin oflama puflamaları zaten sizi geriyor. Geçen günlük indirimde ürün aldım yanına normal ihtiyaçlarımıda ekledim. Çalışan ısrarla günlük indirimde olan ürünleri ayrı geçirdi. Sonra diğer ürünler için plus kullanmadan ayrıca geçirdi. Sistemin böyle işlemediğini biliyorum ama çok bilmiş kasiyere anlatamıyorum. Sorunsuz kullananlar çok şanslı.

Aynı şekilde bende combo yaptım  Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 16 Ekim 2022; 19:12:27 >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Afiyet olsun hocam, güzel alışveriş.

Emeğinize sağlık hocam. Takipteyiz konuyu, faydalanıyoruz. Bu arada borsada durumlar nasıl, iyidir umarım.

Ben de bu güzel kombodan faydalandım. Emeklerinize sağlık. Siz olmasanız bu konu da olmazdı 😇

Bende a101 plusı ilk kez kullandım komboya ek 75 tl üzeri ilk alışverişimede 10 tl verdi baya uyguna geldiler teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.