Şimdi Ara

A101 Otomotiv Aksesuarları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
10.293
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanıyorum. Go smart marka hızlı şarj.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bornova17 kullanıcısına yanıt
    Aşırı mi kalitesiz

• Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

• Beyler süpürge iş görür mü ne diyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piranha marka bişey almayın

• Bilgi için teşekkürler hocam.
  • cehili C kullanıcısına yanıt
    Ses dinlemek baş ağırıtmak için birebir

• Hava kompresörü nasıldır? n11 de yorumları hep olumlu 120 ye satılıyor n11 de
  • Güneşlik iyi mi kullanan var mı

• A101’de çekmiştim. Arabanın da aküsü boşaldı, araba yatıyor hala. Araba işlerinden hiç anlamam. Bizim 8 yıllık Opel Corsa’ya bu akü olur mu? Bunı alsam sanayide kaça takarlar?

A101 Otomotiv Aksesuarları

• Bimden geri görüşlü aynayı 1 2 ay önce aldım. Bozuldu. Açılmıyor. A101 den arka koltuk organizer aldım. Plastik kelepçe koptu.

Ae den 4 yıl önce aldığım Junsun kamera halen tıkır tıkır. 6 sene önce aldığım ayna kamera tıkır tıkır çalışıyor.

Bu ürünlerin geneli 1 seneyi asla görmez. Dahası tam ihtiyaç duyduğunuz zaman hayal kırıklığına uğratır. Ali express ten bol yorumlu ürünleri alın inanın 10 kat daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cep telefonu tutacağı işe yarar, kullanıyorum. Cama güzel yapışıyor. En çok hoşuma giden yanı, alt kısımdaki kolların bağımsız şekilde açılıp kapanması; böylece hoparlör, şarj soketi veya kulaklık çıkışı gibi yerleri rahatça kullanabiliyorsunuz.

Tek olumsuz yanı şu; başlığı oynatan bilya aksamı tam sıkmıyor. Buna rağmen hareket halinde, çukurlardan vs. geçseniz dahi telefon dengesi bozulmuyor.
  • aycanata kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen uyar.
    Aracınızda mevcut olan akünün kaç amper olduguna bakın, sanayiye gitmeye gerek yok, amper değeri aynıysa eski aküyü çıkarıp bunu takin, o kadar. Kutul başlarını söküp takacak kadar el becerisi yeterli. 10 dk surer. Garanti belgesini kasiyere kaselettirin, tarih de atsınlar. Sıkıntı çıkarsa akude, bolge bayileri sorgusuz sualsiz değiştirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhodora

Muhtemelen uyar.
    Aracınızda mevcut olan akünün kaç amper olduguna bakın, sanayiye gitmeye gerek yok, amper değeri aynıysa eski aküyü çıkarıp bunu takin, o kadar. Kutul başlarını söküp takacak kadar el becerisi yeterli. 10 dk surer. Garanti belgesini kasiyere kaselettirin, tarih de atsınlar. Sıkıntı çıkarsa akude, bolge bayileri sorgusuz sualsiz değiştirir.
    Çok Teşekkürler.
    Peki anahtara, ekipmana falan gerek yok değil mi, elle çıkartıp takılıyor yani?
    Bir de eski aküyü ne yapacağım, çöpe mi atacağım.
  • Anahtara ihtiyaç var, birkaç somun sökmek gerekiyor kutup başını çıkarmak için. Dikkat edin, ekşsi kutuptan soktuklerinizi eksiye, artidan soktuklerinizi tekrar artiya takın, karışmasın. Yanı eski aküden nasıl çıkarıyorsanız yeni akuye oyle takacaksınız. Anahtar yoksa pense de iş görüyor. Anahtar olursa daha pratik ve sağlam.

Eski akünün hem mali değeri var, amper başına 1 tl. Herhangi bir akucuye verirseniz 60 tl alırsınız. (Arabayi götürebiliyorsanız yeni akü ile beraber bir akucuye götürüp adama degistirtip 40 50 tl de ustune alabilirsiniz yani.) Hem de akü sıvısı ve bileşenleri ciddî derecede zararlı atıklar olduğu için çöpe falan atmayın. Çocukken mutlu aku bolge bayisinde çalışıyordum, akü sarj odasında akü suları asitli olduğu için inanilmaz koku çıkarır ve odadaki betonu mahvederdi. Kokusu hoşuma giderdi o zaman. Çocukluk iste. Oysa ne kadar zararliymis.

• Almak isteyen arkadaşlar A101 kere baksınlar. Mağazada bugün bazı ürünleri gördüm satışa çıkmış bile.

• FM Transmitter nasıl acaba, alan/kullanan oldu mu ? Alınır mı ?
  • Lâstik tamir kitini deneyen oldu mı

• Paspas biraz kaliteli olsa alırdım fotodan belli kalite yerlerde, diğer ürünlerde de öyledir, pirana nın garantisi olsa ne ki burnunuzdan gelir.
  • aycanata kullanıcısına yanıt
    Anahtara gerek var, aküyü akü satan yerlere satabilirsiniz,çöpe atamazsın hem cezası var hem çevre.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.