Şimdi Ara

A101 market ve online 100 tl üzeri alışverişe bir sonraki alışverişte kullanılacak 20 tl çek kampany

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.a101.com.tr/kampanya/20TL-hediye-ceki-21aralik
    A101 market ve online 100 tl üzeri alışverişe bir sonraki alışverişte kullanılacak 20 tl çek kampany

Edit:Online olması şart değil marketlerden de 100 üzeri 20 tl çek alınabiliyor..20 tl bir sonraki alışverişte 100/20 kullanılabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengbil_68183 -- 21 Aralık 2019; 22:45:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• önce kasım ayının siparişlerini yollasın basiretsiz tüccar
  • hediye çeki numarası da iyi tuttu yani ,20 tl. hediye çeki vereceğine anında indirim versen olmuyor mu ?

diyecektim ama tam uyanıklık yapmışlar ,20 tl.lik hediye çekini kullanabilmek için ayrıca 100 harcamak gerekiyormuş :)
    yani 200/20 diyelim
  • önceden 100/30 veriyordu. şimdi 200/20

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskibalta E kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sipariş verdim de iki gün oldu da o kadar geçmi gönderiyorlar?

• Sazanavi.a101.com

• Utanmadan TV reklamı bile yapmislar oraya ayiracagin bütçeyi kupona ayirsaydinda elle tutulur kampanya olsaydı.

• 29 Kasım sipariş verdim. 15 Aralık'ta müşteri hizmetlerini aradım. 11 Aralık'ta PTT kargo kota uyguladigindan Aras kargo ile gönderilmiş denildi. En son dün aradım. 10 gündür ürünler ulaşmadı dedim. Büyük bir ihtimal kargoda bozulmuştur dedim. Bu seferde henüz yola çıkmadı yarın çıkacak dediler. Nerde kaldı dürüstlük. Ben büyük bir ihtimal ürünleri iade edeceğim. Benim gibi yüzlerce insana bunu yapsalar onlarda sağlık şüphesi dolayısıyla iade etse imha mi edilecek ürünler. Belki de tekrar sisteme entegre edilecek. Sonra %30 indirim yapınca çok karlı deyip saldiracagiz. Oysa %100 e yakını bozuk olacak. 9000 marketin var bu kampanyayı yaparken hiç mi satış ekibin organizasyon yapmadı. Olası risklere hazirlanmadin. Neyse çok uzattım. A101 harca harca gelmez.

• Eskibalta E kullanıcısına yanıt
    Bana mesaj geldi bugün ürünleriniz kargoya verildi diye muhtemelen pazartesi gelecek ama beş gün de uzun bir zaman İstanbul içi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

hediye çeki numarası da iyi tuttu yani ,20 tl. hediye çeki vereceğine anında indirim versen olmuyor mu ?

diyecektim ama tam uyanıklık yapmışlar ,20 tl.lik hediye çekini kullanabilmek için ayrıca 100 harcamak gerekiyormuş :)
    yani 200/20 diyelim
    hatta kimse mükemmelen 100 harcayamıyor 120 civarı oluyor mesela.

adamların kayıtlarında bu istatistikler var zaten,
    240/20 gibi birşeye dönüşüyor ki tam çöp
  • Mağaza camında yazan 20 lira indirim kodu neydi bilen var mı?

• turgay0651 T kullanıcısına yanıt
    100 tl alis veris yapin kasadan kod veriyor o kod ile 26-31 aralik tarihlerinde yapacaganiz 100 tl ve uzeri alos verislerde kullanabilirsiniz

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    zaten alışveriş sayısı ne kadar çok olursa ,o kadar çok işlerine geliyor ,her defasında mutlaka biraz fazlası alınıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.