Şimdi Ara

A101 kurban hisse 18-20 kg buyukbas kemiksiz 950 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
7.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Maşallah olmasına maşallah ta. 28 kilo löp et 20 kilosu kıyma kalanı dondurucuya olunca kurbanin amaçları tam karşılanıyor mu? En azından o dondurucuya denen kısım ihtiyaç sahiplerinin hakkı degilmi? ( Bilmediğimiz bir dağıtım söz konusu ise özür dilerim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu süpermarket, hipermarketlerdeki büyükbaş satışlarına karşıyım. Bu sene ramazan ayında, her sene kesim yaptığımız çiftlikten kurban satın aldım. Kesim dahil 9500 TL. 5 hisse girdik Allah kabul ederse. Kişi başı; 24 kilo löp et, 18 kilo da kemikli et + 2-3 kiloya yakın kemik çıktı. Allah tüm kurban kesebilenlerin ibadetini kabul etsin inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendir_li

Maşallah olmasına maşallah ta. 28 kilo löp et 20 kilosu kıyma kalanı dondurucuya olunca kurbanin amaçları tam karşılanıyor mu? En azından o dondurucuya denen kısım ihtiyaç sahiplerinin hakkı degilmi? ( Bilmediğimiz bir dağıtım söz konusu ise özür dilerim)
    Özrünüz kabul edilmiştir
  • Ne adamlar var ya adam et için hayvan kesmis yardımlaşmanin yanindan geçmemiş bir de kasaptaki emeksiz zahmetsiz etten fazla para vermis kaziklandigini gururla söylüyor. Gercekten ihtiyac sahibi olsa evine saklasa anlarım da birçoğunun öyle olmadığı çok açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • euc2007 E kullanıcısına yanıt
    Kızılay mehmetçik vakfı olabilir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • et için hisse alıp dolap dolduranları aklım almıyor. Kilosu 50 liradan anrikot ve kontrafile bile bulunuyor çoğu zaman migros yada carrefourlarda bile. hayvanın hangi bölümünden et geleceğini bilmeden kilosu 50-60 liradaya gelecek şekilde neden insanlar hisseye giriyor ? dini inancı gerei alıp dağıtanlara lafım yok ama sadece et ihtiyacını karşılamak için bu yolu tercih edenler gerçekten mantıklı iş ypmıyorlar bence.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.