Şimdi Ara

A101 KAPIDA UYGUN FİYAT (zamlanmamış ürünler) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
8.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hep Eksik geliyor Uğraşıp duruyorsun İadeyle

4 ürün Alıyosun Hiç biri gelmiyor Bi bakıyorsun uygulamaya 1 tane iptal etmişler Diğer 3ü teslim edildi yazıyor

4 5kg Gramajlı ürün zaten almayın kafalarına göre 1kg kadar koyup gönderiyorlar anlat sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle kullanilmamasi gereken online market..
    İptal eksik gelme hep vardi ama en son 260 liralik alisverisi 64 tlye dusurup onuda getirmeyip parami kurtarmaya calisiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 14 Nisan 2022; 18:48:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 KAPIDA UYGUN FİYAT (zamlanmamış ürünler) Bölgenizde varsa çok iyi fiyat.yalnız ücretsiz teslim miktarını 250 TL ye çıkarmışlar.3 adetten fazla da siparişe ekletmiyor.(17.95 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakılıç -- 15 Nisan 2022; 21:42:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • uygulaması gümlemiş. te istiyor onay istiyor sonra mail istiyor yeni üye yapmaya çalışıyor. geçen biri daha yazmıştı bunu. girebilen var mı

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok şu anda

• A101 KAPIDA UYGUN FİYAT (zamlanmamış ürünler) bölgenizde varsa uygun fiyat.kalitesini bilmiyorum.ben sipariş verdim yarın akşam gelecek(pişmiş köfte)(maillerinizede bakmanızda fayda var.kişiye özel indirim kodu tanımlamış olabilirler. Bana 350 ye 50 indirim kodu tanımlamışlar.onuda kullandım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakılıç -- 5 Haziran 2022; 22:7:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.