Şimdi Ara

A101 in verdigi vestel tablet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
32.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Ankara a101'e geliyor. Güzelse alacağım.

Ek: almadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slitheen -- 12 Haziran 2014; 22:09:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel in sitesindeki tablet ise asfalt 8 İ düşük ayarla oynatır diye düşünüyorum. Ama 2600 Mah batarya çok çok düşük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.youtube.com/?#/watch?v=00_WH5gvfv8 arkadaslar alin urunun incelemesi bu videodakiyle tek farki tasarimidir donanimlari ve ekrani aynidir

• Google play store çalışmıyor lisansı yok galiba. Root atmak da istemiyorum. Kredi kartına taksitle almıştım,iade olur mu? Aydınlatırsanız sevinirim.
    Edit: Banka slipi ile birlikte gidince iade aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return of the jedi -- 12 Haziran 2014; 18:03:30 >
  • google play store çalışmıyor demişsiniz ? bunun çözümü yok mu acaba almayı düşünüyordum bende
  • google play yerine mobile 1 uygulaması yüklenmiş geldi bir de dikkat ettim cihazda 8gb bellek denilmişti 4 gb görünüyor ben hayal kırıklığı yaşadım keşke almasaydım

• Aynı ürün bu hafta tekrar gelecekmiş ekran çözünürlüğü nasıl idare edermi. Yoksa ucuz çin malları gibi çokmu kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: toro58

Aynı ürün bu hafta tekrar gelecekmiş ekran çözünürlüğü nasıl idare edermi. Yoksa ucuz çin malları gibi çokmu kötü.

Şimdi hocam cihazın en büyük eksisi google playin olmaması bence.Yinede öbür market dalgasıyla istediğim uygulamalara ulaştım.Aspalth 8 i indirmeye çalıştım ancak google play olmadığı için hata verdi.300 rise your glory ve nfs most wanted ve subway surfersi denedim.300 birazcık kasıyor ama oynanabilir düzeyde.Nfs most wantedda ise sıfır kasma oldu son derece akıcı şekilde oynadım,subway surfers ıda aynı şekilde.Gelelim ekran çözünürlüğüne.Cihazın bir diğer en büyük eksisi ekran çözünürlüğü bence.720 p olmaması gerçekten beni üzdü.Ekranı benim için gerçekten kötü.Açtığım video 360 p gözüküyor ama benim için yeterli.Haberim olmadan annem 170 tl verip almış tableti.Açıkçası ben fiyatına göre gayet iyi buldum.600 tl ye aldığım tablet subway surfers i bile açmazken 170 tl lik tablet sıfır kasma ile nfs most wanted açtı.Film izlerken falanda asla donma olmuyor.Yalnız ilginçtir ki youtube videoları daha kaliteli gözüküyor.
    İyi günler

Edit:Daha tableti 1 saat önce aldığımız için fazla şey test edemedim.Bunu eklemeyi unutmayayım:Bataryası hızlı gidiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 4 Eylül 2014; 14:15:16 >

• Tabletinizin tam modelini bulup bu SİTEDEN Google Play Store romu mevcutmu diye bakın arkadaşlar. Vestel VTab 7.85 Pro modelininde yoktu Google Play Store bulunan romu dün yayınladılar. Android 4.4.2 Kitkat sürümünü kullanmışlar. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 4 Eylül 2014; 14:43:30 >
  • bugün a101 de satılıyor tekrar. 7 yaşında oğluma almayı düşünüyorum. google play yoksa neyi nasıl yükliycez. yardımcı olabilirmisiniz. ve 169 tl. değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bendemnejla

bugün a101 de satılıyor tekrar. 7 yaşında oğluma almayı düşünüyorum. google play yoksa neyi nasıl yükliycez. yardımcı olabilirmisiniz. ve 169 tl. değer mi

Valla hocam ben başka tablet denemediğim için bilemeyeceğim ancak 169 tl bence gayet uygun ve alınmaya değer.Google play yerine başka bir market uygulaması var.Dünyada çokça bilinen uygulamaların aynısı o markette de var o konuda sıkıntı yok.Youtube whatsapp oyunlar vs. hepsi bulunuyor.
  • teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahlaksahibi

valla tırsa tırsa sd karttan cihaza format attım güzelleşti play store falan geldi

Umarım faydalı olabilmişimdir. Tablete yada telefona uygun romu yüklemenin hiçbir zararı olmaz. Korkmanıza gerek yok
  • bu cihazı dün aldım genelde fiyatına göre fena değil ancak googleplay olmaması ve ekran çözünürlüğü sıkıntı verici.. kararsız kaldım iade edip etmemeye bu fiyata daha uygununu bulabilrmiyim diye... bir de kipaya bugün samsung t1100 galaksy 3 lite tablet geldi 110 tl fazla verip onumu alsam diye düşünüyorum ama ondada bluetooth ve ön kamera yok... bu arada vestelin 2 mp dediği arka kamera ancak 1,5 mg p dir bence çözünürlük iyi değil... bilginize...
  • Anlamadığım iki konu var birincisi tanıtım reklamında koskocaman google play reklamı var ama cihazda ne yazıkki yok.
    İkincisi işletim sistemi Android 4.4 Kitkat diyor ama ürün 4.2 jellybean, neden insanları yanıltarak ürün satıyorlar anlamadım.

Tableti alıp kullanan arkadaşlar bu fiyata bu tablet alınırmı kalite nasıl menunmusunuz?
  • Benim vardığım sonuç şuki: çocuklara tetris diye alınır.

• Arkadaşlar cihaz 8 GB diyorlardi 4 GB cikti??

Edit:Cihaza bugün güncelleme geldi ve google olay eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arkadiusz Milik -- 8 Eylül 2014; 16:03:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueTixx

quote:

Orijinalden alıntı: toro58

Aynı ürün bu hafta tekrar gelecekmiş ekran çözünürlüğü nasıl idare edermi. Yoksa ucuz çin malları gibi çokmu kötü.

Şimdi hocam cihazın en büyük eksisi google playin olmaması bence.Yinede öbür market dalgasıyla istediğim uygulamalara ulaştım.Aspalth 8 i indirmeye çalıştım ancak google play olmadığı için hata verdi.300 rise your glory ve nfs most wanted ve subway surfersi denedim.300 birazcık kasıyor ama oynanabilir düzeyde.Nfs most wantedda ise sıfır kasma oldu son derece akıcı şekilde oynadım,subway surfers ıda aynı şekilde.Gelelim ekran çözünürlüğüne.Cihazın bir diğer en büyük eksisi ekran çözünürlüğü bence.720 p olmaması gerçekten beni üzdü.Ekranı benim için gerçekten kötü.Açtığım video 360 p gözüküyor ama benim için yeterli.Haberim olmadan annem 170 tl verip almış tableti.Açıkçası ben fiyatına göre gayet iyi buldum.600 tl ye aldığım tablet subway surfers i bile açmazken 170 tl lik tablet sıfır kasma ile nfs most wanted açtı.Film izlerken falanda asla donma olmuyor.Yalnız ilginçtir ki youtube videoları daha kaliteli gözüküyor.
    İyi günler

Edit:Daha tableti 1 saat önce aldığımız için fazla şey test edemedim.Bunu eklemeyi unutmayayım:Bataryası hızlı gidiyor gibi.

Eyvallah açıklaman için .

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    İlk önce başgan, Bu tabletin markası vestel 7" eco tab.

ikinci olarak sorununa çözüm bulamayacağım ama sana bir sorum olacak.

Bluetooth'a nerden girliyor.

He bu arada bu tablet çok hassasdır. daha bugün elimden düşüp kaydı ve ekranı çatladı. Aman dikkat ha.
  • bunda tablette baktıgımız bir resmi nasıl tvye atabiliryoruz galaxy s3 oluyor bundada olması gerekmıyomu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.