Şimdi Ara

A101 HOMETECH 1010 ALANLAR DENEYİMLER BU BAŞLIĞA (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
15
Favori
126.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maczone

quote:

Orijinalden alıntı: solent

arkadaslar ben 2 ay once 1010 aldim a101den, bugun ekranda bis menusu acildi kendi kendine ,kapatip actim ,herhangibir tusa bastigimda yine ayni ekran cikti ,kumandayi soktum temizledim takili kalmistir diye ayni ,yazilim atmaya calistim ama ne fayda ekrandaki sey izin vermedi ,ne yapabilirim yardimci olurmusunuz arkadaslar

A101 HOMETECH 1010 ALANLAR DENEYİMLER BU BAŞLIĞA

Ekşi sözlükte başka biride benzer sorunu yaşamış ve 5-6 kez kapatıp açmış ancak uydu alıcı kapanmış ve hem kendisini bozmuş hem televizyonun ana kartını yakmış. Konuyu bulabilirsem buraya atarım. Bence sizde vakit kaybetmeden uydu alıcıyı televizyondan çekin ve cihazı servise gönderilmek üzere A101'e teslim edin.

Malesef evde kutusunu biryere saklamistim bulamadim cocuklar atmis,keske almasaydim 5 para etmez cihazmis yazik oldu 59 liraya, kimse tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanıyorum memnunum kanal geçişleri iyi menüsü sade kolay şimdilik sorunu yok

• hocam sorun acaba kumandadami diye kumanda siparisi vercem deneyip tekrar bilgilendiririm yalniz dediginiz gibi hic guven vermiyor bu cihaz 2 ay oldu alali sorun cikariverdi

• Bu hafta a101 den aldim.gayet iyi.powervu destekliyor.astra4A 4.8 derecedeki uyduyu belgesel kanallari izleniyor

• bu uyduyu yaklaşık 2 seneye yakındır kullanıyorum kanal geçişleri seri menüsü kolay kanal güncellemesini otomatik uydudan yapıyor en güzel özelliği usb bellek takarak kaydetme özelliği olması 10 saate kadar kayıt yapabiliyor sd ile hd farkını bilmeyen biri bile anlar
  • 3 nolu bu hafta A101 den aldim.gayet iyi.memnunum.powerVu tangberg mevcut.4.8 derecedeki astra uydusundaki belgesel kanallari sorun

Suz izleneiyir A101 HOMETECH 1010 ALANLAR DENEYİMLER BU BAŞLIĞA

•  A101 HOMETECH 1010 ALANLAR DENEYİMLER BU BAŞLIĞA

• http://dosya.co/x3xogd3b6n85/Softcam.zip.html

Hometech ht 1010 softcam.key.sifre dosyasi.zipten cikart ve usb den menu+ayarlar+güncelleme +key gunceleme+ mavi tusla kaydet.ok ile yukle.

• quote:

Orijinalden alıntı: maczone

Bu uydu alıcıyı alanlar hazırladığım grafikteki seçeneklerden birini seçerek hangisini aldıklarını paylaşsa birçok kiş için daha faydalı olur. 1-2-3-4 şeklinde seçenek mevcut. Başka modelleri alanlar değil sadece A101'den alıp kutusunda HOMETECH 1010 New Edition yazanlar aldıkları uydu alıcının görünümünü işaretlerse kim hangi modelden memnun kim değil daha net anlaşılmış olur.

Forumda gördüğüm kadarıyla HOMETECH 1010 New Edition adıyla 4 farklı kasa çıkartmış, bu 4 kasanın gri olanı da üretim serisine göre farklılık gösteriyormuş yani aynı isimle 5 ayrı cihaz var diyebilirim. HOMETECH 1010 New Edition isminden önce HOMETECH 1010 ismiyle de uydu alıcı çıkartmış onlarında iki modeli var ama onları konuya eklemiyorum çünkü yaklaşık 1 senedir HOMETECH 1010 New Edition ismiyle model çıkartıyormuş.

23 kasım 2017 kataloguna göre satılanlarda grafikteki siyah olan 3. model. Memnun olanlar ve olmayanlar kendi modelini seçerse ve bizlerle paylaşırsa bundan sonra satın alım yapacaklar ona göre tercih edebilirler.

benimki 4.resimdekinden 2 seneye yakındır sorunsuz kullanıyorum çok memnunu hiç sorun çıkarmıyor hala bile fiyatına göre 100 numara diyebilirim

• 3 numaralı modelden bu hafta aldım, şimdilik memnunum. Detaylı incelemedim daha. Duruma göre mesajı düzenlerim

• Cihazdan memnunum.cihaza ait en son softcam dosyasini paylaştım. Biss.costantCW.powerVU.Tanhberg.conax.irdeto1.2.viacces 1.2. Cryptoworks.seca.nagra 1.2 .şifreleme sistemi mevcut.

• Next Newvawe sattube uydu alicisinida kullanoyorum.85 tl almistim.yeni cihaz. Şimdiki fiyati 95 tl.tavsiye ederim.

Birde next 18000 HD PLUS sattube.

• 1 ay önce a101 de 2. resimdeki gri kasalı cihaz satılıyordu alıp denemiştim,1 gün sonrada geri verdim.

Cihazın donanım bilgileri : Sunplus 1506g işlemci - 512mb ram - 8mb flash

+Uydu alıcının kanal geçişleri hızlı, menüsü basit, powervu tandberg vs. bulunuyor, usb kablosuz ağ takıp youtube izleniyor, 1 yıllık serveri varmış bunu denemedim.

-Çözünürlük ayarlarından 1080i 25hz seçeneğinde az olmakla birlikte diğer çözünürlük ayarlarında Hd yayınlarda kasma, takılma, kare atlama benzeri sorun oluşuyor.En çok altyazılarda bu durum kendini belli ediyor.

-Kumanda alıcı gözünün aşırı parlak renkli ışığı var.Kırmızı - yeşil - turuncu şeklinde.

-Cihazı kumandadan kapatınca turuncu ışık yanıyor.Tekrar açmak istediğinizde kırmızı ışık yanıyor.Fakat yeşil ışık birtürlü yanmıyor yani cihazı açmak isterseniz fişi çekip takmanız gerekiyor :)

-Sd çözünürlükteki yayınlar aşırı bulanık izlenilmeyecek düzeyde, Hd yayınlar orta seviyede derinlik ve detay yok.

Benim gözlemlerim bu şekilde.Piyasada 50-100-150 lira aralıklarında satılan çoğu cihaz hemen hemen aynı özellikte sanırım. (Sunplus işlemci + Youtube + Povervu - Tandberg + Ip tv)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo7000 -- 30 Kasım 2017; 0:31:29 >

• Kullandığınız cihazın kullanma kılavuzunda donanım bilgileri kısmında ne yazıyor? Bir değişiklik yapmışlar mı acaba ? Önceki serisi sorunluydu.

Ayrıca kanal listesi, menü görünümü, kanal sinyal durumu ve yayın akışını gösteren menülerin görselini de paylaşabilir misiniz?
  • Model numaralandırmaları çok saçma gerçekten.Aynı koda sahip 4 ürün olacağına, Hometech 1010-1020-1030-1040 diye sıralayıp satışa çıkarmak çok mu zor acaba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo7000

Kullandığınız cihazın kullanma kılavuzunda donanım bilgileri kısmında ne yazıyor? Bir değişiklik yapmışlar mı acaba ? Önceki serisi sorunluydu.

Ayrıca kanal listesi, menü görünümü, kanal sinyal durumu ve yayın akışını gösteren menülerin görselini de paylaşabilir misiniz?

Ok.

• Sistem bilgileri

• Teşekkür ederim paylaşımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memo7000

Teşekkür ederim paylaşımlarınız için.

Eyvallah sağolasın

• Merhabalar. Bende Hometech 1050 modeli var. A 101 den almıştım. 2 seneyi geçti. Çok ta memnundum. Dün akşam priz bağlantısı yaparken 3 kez sigorta attırdım. Sonrasında uydu tv ye görüntü vermedi. Ne yaptıysam görüntü alamadım. Numaratörden takip ettiğim kadarıyla kumanda tepkilerini alıyor. Tamir için tavsiyesi olan varsa yazmasını rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufclp -- 2 Aralık 2017; 20:45:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.