Şimdi Ara

A101 Hi-Level 55' uhd smart led tv 1999 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
26.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkon

2 hafta önce A101'de 2249 liraya satılan HI-LEVEL 55UHL9000 tv aldım. Dahili 4K uydu alıcısı var. Hatta Beşiktaş - Olympiakos maçını canlı 4K izledim. Maç sırasında TRT HD'ye döndüğümde yayın berbat ötesi gelmişti. 4K gerçekten başka. Güzel bir televizyon. Medya oynatıcısı da çok kaliteli, büyük boyutlu 4K videoları sıkıntısız şekilde oynatıyor. Çok dert etmesem de dahili wi-fi yok. Hoparlör gerçekten kötü. TV'ye 2+1 bağlamayı düşünüyorum. Smart TV kısmına internet bağlamadığımdan henüz girmedim ama çok iyi olduğunu sanmıyorum. İhtiyaç olursa Android box alırım.

yazdıklarınız özellikle 4k yı izleyebilmek içimi rahatlattı.ben ps4 oynamak ıcın alıyorum,ilerde ps4 pro alırsam oda 4k yı destekliyor o yüzden hem ucuz hem iş gören bir tv gerekli.

• İlan resmî aşağıdadır
    A101 Hi-Level 55" uhd smart led tv 1999

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcknife -- 24 Mart 2017; 12:48:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcknife M kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bedava.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcknife

İlan resmî aşağıdadır

merhaba hangi 101 acaba başlama tarihi nedir?
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    bu resmı ankara çubukta cektım,bölgesel olabilir.herhangi bir başlama tarihi yok şu an satışta.aksam tekrar bir bakıp bende alıp almama konusunda karar kılacağım
  • Bizim komsuda Arçelik Alaçam dedi 1500 liraya 108 ekran yalanmış herhalde bunu tavsiye ettim bende acaba iyimi ettim pek anlamam ama

• quote:

Orijinalden alıntı: mcknife

bu resmı ankara çubukta cektım,bölgesel olabilir.herhangi bir başlama tarihi yok şu an satışta.aksam tekrar bir bakıp bende alıp almama konusunda karar kılacağım

hacım istanbula kargo yaparlar mı sorabilir misin?
  • mcknife M kullanıcısına yanıt
    Benim gördüğüm Gkon'un bahsettiği tv olabilir. Resim çekme imkanım maalesef yok. Kutusunda 4k dahili uydu alıcısı yazıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    Bakırköy de Cem Karaca kültür merkezi karşısındaki 101 de aynı tv vardı. Perşembe akşamı gördüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem57

Bakırköy de Cem Karaca kültür merkezi karşısındaki 101 de aynı tv vardı. Perşembe akşamı gördüm.

teşekkürler.
  • Yarın alıyorum,2 hafta önce satamadıkları tv leri subeye özel kampanya yapıp tekrar düsük fiyatlı satışa sunmuşlar

• Bugün ilan olan şubeye gittim ancak kampanya dün bitmiş,ellerinde 1 adet kalmış ama 2249 tl cıkmış fiyatı.Tek günle kaçırdım kısmet değilmiş

• Aynı tv 1800 tl ye yine gelmiş, alınır mı. Kullananların önerisi nedir.

• Bende öneri istiyorum arkadaşlar.alalim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

Aynı tv 1800 tl ye yine gelmiş, alınır mı. Kullananların önerisi nedir.

Taksit yapıyolar mı ki ?

• Konu hort da tv yniden geliyor galiba katalogda gördüm. Aynisi mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Konu hort da tv yniden geliyor galiba katalogda gördüm. Aynisi mi bilmiyorum

Yarın geliyor hocam ama Full HD , bende 4K için pusudayım
  • Dahili wifi yoksa smart tv neden koymuşlar onu anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oOoSöNMeZoOoO

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Konu hort da tv yniden geliyor galiba katalogda gördüm. Aynisi mi bilmiyorum

Yarın geliyor hocam ama Full HD , bende 4K için pusudayım

Soyle bir urun gordum..ozellikleri dogruysa alim size 4 k...ben 2016 ocak ayinda 48uhd950 modeli aldim..2 yildir sorunsuz kullaniyorum..kayinpeder yeni gordu, ne guzlemis bu tv diyo..cam gibi gosteriyor diyor..bence orta kalite ama 2 yil onceye 1550 tl vermistim..eger bu 55 ekran ayni ozellikteyse bu fiyata tercih edilebilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Büyük ihtimalle TRT 4K açmaz. Ucuz ürünlerin dahili uydu alıcısı hem kötü hemde 4k desteği yok.

Vestel servisi bakıyor. Kuruluma 50 TL alıyordu. 1 sene önce benden istediler kutusundan arızalı çıktı Vestel ile değiştirdiler.

Büyük ekran için 65 Awox var. 2.400 e o daha iyi gibi.

Hocam hilevel bozuk çıkınca aynı model vestel mi veriyorlar???

Teyit eder misiniz. Ücret farkı falan oluşuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.