Şimdi Ara

A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
7.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 11 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mu5tafa (5 mesaj) nck06 (3 mesaj) abrooke139 (3 mesaj) robotica (2 mesaj) Yousuf27 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (3 mesaj) (1 mesaj) (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Bu piyasada gayet iyi fiyat gibi. 55 inç 4k vestel üretimi.

25 ağustos 2022 broşürü.

A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)

A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)www.a101.com.tr
    Aldın Aldın 21 Kasım Broşürü – A101
    https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru

Adem helvacı nın tv ile ilgili görüşü..

A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)Adem Helvacıyoutube
    Adem Helvacı kanalına abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/AdemHelvacı?sub_confirmation=1 İnceleriz kanalımıza abone olmak için tıklayın : https://www.youtube.com/c/inceleriz?sub_confirmation=1 Soru Cevap Uygulamasına Dahil Olabilmek İçin Katıl Özelliğine Dahil Olunuz. https://www.youtube.com/channel/UCqkRBGG8n8toqYhHhM-Wt7g/join Vestel ve A101 işbirliği yine ortaya ekonomik bir büyük ekran tv çıkarmış. Vestel fabrikalarında üretilen HILEVEL televizyonların 55UHL720 modeli 25 Ağustos 2022 tarihinde satılacak olması nedeniyle sizler için bu video içeriğini hazırlamayı uygun gördük. TV üretiminde kullanılan anakart ve panel bilgilerininin yanısıra ürünle ilgili görüşlerimizi de paylaştık.
    https://www.youtube.com/watch?v=Zpz6OEYfdQ8&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 20 Ağustos 2022; 20:45:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu TV'nin benzeri yani Vestel üretimi hi-level 2400 TL'ye almıştık a101den yine görüntü kalitesi iyi ses idare eder bence fiyat performans için makul yani elbette bir Samsung LG kalitesi beklemeyin ama fiyatının karşılığını verir kanal geçişleri falan da sıkıntısız Android uygulamaları olarak bein exxen YouTube birçok program mevcut hatta kumandası üzerinde Amazon prime tuşu dahi var burda çer çöp yazan arkadaşlara bakmayın onlar Sony 100hz 8k TV'den aşağısını izlemezler.
  • A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi) 

• Panel markası tipi, ram vb bilgisi verebilecek var mı?

• Vestelden çöp bile almam diyordum ama yine aldım kampanyaya dayanamadım. Yine yendin beni Vestel A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 12 Eylül 2022; 2:22:29 >
  • Bu TV'nin benzeri yani Vestel üretimi hi-level 2400 TL'ye almıştık a101den yine görüntü kalitesi iyi ses idare eder bence fiyat performans için makul yani elbette bir Samsung LG kalitesi beklemeyin ama fiyatının karşılığını verir kanal geçişleri falan da sıkıntısız Android uygulamaları olarak bein exxen YouTube birçok program mevcut hatta kumandası üzerinde Amazon prime tuşu dahi var burda çer çöp yazan arkadaşlara bakmayın onlar Sony 100hz 8k TV'den aşağısını izlemezler.

• 50uhl670 modelini kullanıyorum. A101den almıştım. Ps5 ile de kullanıyorum. O zaman 2400dü. Parasına göre gayet iyi, 4k görüntüsü güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 a kullanıcısına yanıt

Üstte eklediğim videoda hepsini söylemişler

• Ben de A101 den bu tv yi aldım , 3 ay sonra tv yi izlerken kendiliğinden kapandı, bi daha açılmadı 🤪 , daha sonrada garanti servisini aradım, geldiler, bana biraz tavır yaptılar kendim kurulum yaptım diye , normalde garanti dışı falan gibisinden bişeyler mırıldandı, bende sessiz kalmadım sonuç itibariyle tv götürdüler , 1 hafta sonra Anakart değişimi yaptıklarını söylediler ve kurulum yapıp gittiler.Bu konuyu görünce yazasım geldi 🤔🤔🤔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıldır 49uhl modeli kullanırım problem yok arkadaşlar. İhtiyaç varsa alın geçin bu fiyaya yok..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de 49 unu almistim A101 den, gayet memnunum. Ucuk paralar vermeye gerek yok, alin izleyin. Vestelin beyaz eşyalar tırt olsa da tv si guzel

• A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)
    A101 Hi Level 55 inç 4K tv 5699 TL (Vestel üretimi)www.a101.com.tr
    Hi Level 55'' Ultra Hd Android Smart Led TV
    https://www.a101.com.tr/elektronik/hi-level-55-ultra-hd-android-smart-led-tv

sunny üretimi olan androidlisi 100 lira daha ucuz.

• bende zamanında vestel üretimi toshiba almıştım 3500 tl ye a101 den gayet memnunum. ama almışken android alın.

• Su dikkatimi çekiyor artık Samsung lar dahil enerji sınıfı F-G arasında hep A+ olanı hiç göremiyorum 👎

• bytunga050 kullanıcısına yanıt

O standart değişti yanlız. Önceden a+ olanlar hep g ye falan düştü. Artık daha katı standartlar geldi. A++ olmak zorlaştı

• abrooke139 kullanıcısına yanıt

Hocam çöp satın alınacak bir şey değil zaten, çok çöpe meraklısıysan sokaklar dolu.

Benim gibi vestel düşmanına da vestel i savundurttunuz ya ne diyeyim 😃

• Bazı BİM'lerde Woon marka 55 inç 5299 TL. Kalite farkı nasıldır bilemem ana onlar Sunny üretimi sanırım. Tek tük bimlerde kalan var Haziran ayında gelmişti galiba kataloga ben görüyorum kıyı köşe bim mağazalarında.

• sunny üretimi olanlardan kaçın. reset atar, donar sıkıntı.

vestel garantili vestel panel olanlar f/p ürünleri. bu fiyata daha iyi bir 55inç 4k alamazsınız.

• A101 den zamanında 42 inch olanı aldık. Servis geldi çalışmıyor. Dedi fişi bozuk ben yaparım ama yeni olduğu için değişim yapalım. 40 inch Vestel teklif ettiler kabul ettim. Halen kullanmakta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınıza bela almayın arkadaşlar. 55q9900 modelini aldım, 2. Kez ürün degisimi cikti. İsık sizmasi bukutlanma her sey var tvde.
    Bundan sonra alirsam ya samsung ya da lg alirim

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.