Şimdi Ara

A101 GM 8 GO cep telefonu 799 tl + 100 tl hediye çeki + garantipay ile 30 tl bonus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
10.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlam iken 700 tl eden s6 telefonumun ekran tamiri için 775 tl istenince yeni bir telefon almaya karar verdim. İş yerinde kirlendi, yağlandı, çizildi, düştü diye üzülmeyeceğim bu telefonu aldım. Telefon ve sosyal medya kullanımının altından kalkabilecek bir telefon. Annene, babana, çocuğuna al sevindir yani.
    https://online.a101.com.tr/urun/cep-telefonu-gm-8-go-general-mobile.html

Edit: Beyler ne a101 nede GM çalışanıyım. Alın telefonu pubg oynayın da demedim. 669 tl maliyetle sahip olacağınız giriş seviyesi bir telefondan ne beklediğiniz önemli. Cihaz düşük ramli cihazlar için geliştirilmiş android one go işletim sistemini kullanıyor. Ben cebime koyar şantiyede kullanırım.Sadece içinden çıkan kulaklığı 40-50 tl ye alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S4lw4tor3 -- 5 Ocak 2019; 0:34:36 >

• hediye çeki şubelerde kullanabiliyo mu?
  • 1 gb ram
  • Yanlış anlamayın ama böyle bir telefonum olacağına hiç olmasa da olur. Ancak 100 lira olsa alırdım o da 100 liralık hediye çeki için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ram en azından 2gb olsaydı belki ama 1gb sa biraz daha düşünün derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçamayanadam U kullanıcısına yanıt
    400 tl daha ekleyip 2 gb ramli, 600 tl ekleyip 3 gb ramli cihazlarda alabilirsiniz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S4lw4tor3

400 tl daha ekleyip 2 gb ramli, 600 tl ekleyip 3 gb ramli cihazlarda alabilirsiniz tabi.
    aynı paraya da alınabilir 2 gb ramli

https://m.trendyol.com/zte/zte-blade-v7-lite-cep-telefonu-p-2796164?boutiqueId=300164&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.53.5

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç para ekleme çıkarmayla uğraşmayın lg ye tovbeli biri olarak arkadaşa puanla beraber 795 civarına mal ettik. Lg garantili gm den havada karada iyidir. ( Bütçe sorununuz yoksa lg ye bulaşmayın. )

https://www.hepsiburada.com/lg-k10-2017-lg-turkiye-garantili-p-HBV000004J3XP?magaza=CepteTek

• 2gb ram bile artık yetmezken 1gb hiç yetmez.
  • paranıza yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg var elimde . telefon ne zman kapanıp açılacak diye bekliyorum . tam yazarken gidiyor. Lg mı aman ha en fazla 1 bilemedin 2 yıl omru var. Gm için de aynısı geçerli . lg ve gm ise 1000 kez düşünün

• GM bir kere aldım on kere servise verdim aklı olan uzak durur çöp markalardan 200-300 lira daha fazla verin temiz cihazlar alın

• GM kullanmam için üstüne para vermeleri lazım
  • Çöp bir telefon hiç bulaşmayın 3 aya kalmaz donma kasma yapar paranıza yazık

• Android go'lu telefon kullanmadım ama 1gb ram'li telefon cidden alınmaz. Parana yazık.

• 28 nm cihaz yerine
    300 daha verip 3 gb ramli redmi 6 (6a değil) almak mantıklı
    (redmi yeni modellerin önünü açmak amaçlı fiyatı cazip sanırım)
  • çinden alın, 1 gelmezse 1 geliyor. 128 gb hafızalı telefon 4gb ram, amoled ekran vs 650 ye aldım. üstelik garantisi türkiye garantili telefonlardan çok daha iyi.
  • Eğer kanser olmak istiyorsanız alın. Bir telefon düşünün mesaj yazında wp den kasıp uygulama kapatıyor. Kamera uygulmasını ara sıra açmayıp kendini yeniliyor. İnstaya tıkladığınızda uygulama 1 dk sonra açılıyor. 200 lira dahi verilip alınacak telefon değil

• S4lw4tor3 S kullanıcısına yanıt
    A101 online sektör olarak ne görünüyor, elektronik mi, market mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacenet S kullanıcısına yanıt
    Market olarak gozukuyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.