Şimdi Ara

A101'den şeker alırken dikkat!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlgili sıkıntıdan herkesin haberdar olmasını dilerim.

Petek marka küp şekerlerde meydana gelen sıkıntı ile ilgili gerek A101'in ilgili şubesine gerekse Şikayetvar.com üzerinden şikayet oluşturdum ancak siz aldığınız şekeri kontrol etmeden çayınıza atmayın!

quote:

Toplu çay tüketilen Kurumumuzda çayın üzerinde yağ tabakası tespit edilmiş ancak çaydan olduğu düşünülerek öncelikle çay değiştirilmiş idi. Ancak sonradan fark edildi ki A101 den temin edilen petek marka küp şekerlerde muhtemelen paketleme makinesinden kaynaklı gress yağı türevi kimyasal tespit edildi. Ürünü ilgili şube iade almış olsa da özellikle insan sağlığını ilgilendiren konularda A101 gibi tüm Türkiye'ye hitap eden firmanın daha özenli olması gerekmektedir.

Konunun ivedilikle araştırılarak, sağlığa gelebilecek zararlardan sorumluluk taşındığını bilgilerinize rica ederim.

Şikayetvar.com linki

• Konuyu yukarı çekeyim de 3 kişi daha fazla okusun.
    Ayrıca yıl oldu 2018 çaya hala şeker atan var mı?
  • Müsait zamanda resimleri ekleyeceğim. Mobilde hata veriyor. Sanki çilota sosuna bandırılmış gibi siyah bir kimyasal kaplı idi küp şeker.

Dikkat edin arkadaşlar.
  • Kötü olmuş cidden küpşeker almam normalde ama alacak olursam aklımda olsun.

A101 müşteri ilişkilerinde iyi ama ben de tereyağı almıştım bozuk çıktı fişsiz götürdüm diye mağaza iade almamıştı merkeze mail attım 2 saat içinde döndüler iade ettim sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 gibi Kurumsal firmalardan beklentiniz ne olur?

Şikayetvar.com gibi tüketici şikayet platformlarına en kısa sürede dönüş yapması beklenir. 1500 kişi okudu şikayeti ancak Şirketten tek bir feri dönüş yapan olmadı.

Diğer şirketler yalandan da olsa ctrl+c ctrl+v yazılar yapıştırır bunlarda umursama düzeyi 0 çıktı.

Keşke gres yağlı şekerleri iade etmeyip, sağlık bakanlığına yapsaydım şikayeti.

A101'den şeker alırken dikkat!A101'den şeker alırken dikkat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GcGokhan -- 24 Ocak 2018; 15:17:10 >

• Küp sekerin yarisi şeker degil zaten. Degisik bi madde

• İnanmıyorum şaka gibi resmen mıtor yağı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.