Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: m@xman

Başka siteden alıntıdır.

"arkadaşlar bu krediyi bugün çekmiş biri olarak yazıyorum kampanya 31/05/2019 a kadar geçerli.mahallenizdeki a101 marketlerde afişlerini görebilirsiniz yoksada kampanya var. Dikkat edilmesi gereken hususlar ,vadesiz hesap açıyorlar,hesaba bir tane otomatik ödeme talimatı tanımlıyorlar ve ek hesap açıyorlar.ayrıca akıllı telefonunuzda fastpay uygulaması inmiş olmalı,sözleşmeyi telefondan onaylıyorsunuz,ben talimatı parayı çektikten sonra iptal ettim bir sıkıntı yok ,ilk taksit tarihi 17 haziran oldu.son olarak 101 den aldığınız fiş ve hediye çeki ile gidiyorsunuz sisteme tarıyorlar.."
    otomatik ödeme talimatı kredi kartı şartı kredili mevduat hesabı vb şeylere gerek yok,gttiğiniz şubedeki çalışanın işgüzarlığı sadece.Prim alacam diye 40 takla atıyorlar

Banada olumsuz gelmişti şubeye gidin dediler,biraz önce gittim puanım 1700'e düşmüş kesin çıkar dedi.Önce vadesiz hesap açtı sonra bankamatik kartını aldım,kredi onaylanınca ben seni arayacam a101 çekini al gel dedi arkadaş.Kredi kartı ister misin dedi hayır istemiyorum dedim çıktım

ödeme zamanı ne zaman olsun dedi,her ayın 15 i olsun dedim ona göre ayarladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 15 Mayıs 2019; 14:52:37 >

• Şuanda Cepteteb'den 6 aylık kredi ödüyorum. Buna başvuru yapabilir miyim acaba?
  • A101 de 125 liralik ödemeyi fastpay ile yaptim. 22,5 tl iade verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 15 Mayıs 2019; 14:36:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sms ücretliymiş mesaj atamadım
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    o nasıl oldu hocam ben daha çekleri almadım a101 den,fastpay ile ödeyim diyorum

edit:https://www.fastpay.com.tr/firsatlar/a101-kampanyasi.aspx

10 tl + %10 almışsınız hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 15 Mayıs 2019; 14:56:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

o nasıl oldu hocam ben daha çekleri almadım a101 den,fastpay ile ödeyim diyorum

edit:https://www.fastpay.com.tr/firsatlar/a101-kampanyasi.aspx

10 tl + %10 almışsınız hocam
    Evet aynen öyle oldu. 125 yapmamin sebebi deniz bonus ekliydi fastpay de. Market kampanyasina da saydi 10 bonus da oradan gelecek. Güzel kombo oldu

• bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Benim merak ettiğim soru. . ?? Bilen varsa bir adım beri gelsin.

• arkadaşlar an itibariyle krediyi çekmiş durumdayım.
    2.000 tl. 6 ay vade, sıfır faiz. 9,65 tl hayat sigortası primi var.
    başka hiçbir masraf yok.
    bankodaki arkadaşların, otomatik ödeme, metlife, kredi kartı ıvır zıvır sorularını geçiştirin.
    krediniz 10 dk. içerisinde hesabınızda.
    ödeme her ayın 1. günü. ilk taksit 1 temmuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 15 Mayıs 2019; 15:24:52 >
  • Metlife ne hocam.siz ne dediniz

• Az önce çekti arkadaş. Hiç bir şart öne sürmedi mh. Sadece 14 tl sigorta aldı. Kart bile çıkarttırmadı. Direkt şubeden çekti 1986 tl yi. Miss. Şube ankara çetin emeç. Mhnin kampanyadan haberi bile yok. Öğrettik

• Ben de çektim az önce. 9.15 hayat sigortası kesintisi oldu sadece. Otomatik ödeme filan yok.
  • Ben de çektim, sadece 10,24 TL hayat sigortası kestiler ( Yaş 37) Başka kesinti yok. Kredi kartı yada başka ürün alma şartı yok, bana sadece kredi kartı sordular, şuan değil dedim, geçtim, sizde öyle yapın.

Ben çeki alırken yapıkredinin 125e 10 market ve a101de 75x3e 25wp kampanyasıyla kombo yaptım, her kartın kampanyası var şaun, sizde biriyle kombo yapmayı unutmayın.
  • Bankadayim. Az önce önümde 4 kişilik aile hepsi ayri ayri kredi çektiler. A101 kredisi

• Fastpay olayı sıkıntı yapamıyor kasiyerler sistemde sorun var dediler normal almak zorunda kaldım.şuan bankadayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fastpay bende de calismadi... Yarin tekrar deneyecegim
  • MEVCUT BILGILERINIZLE BASVURUNUZA OLUMLU YA DA OLUMSUZ YANIT VEREMIYORUZ. DETAYLI BILGI EDINMEK ICIN EN YAKIN SUBEMIZE BEKLIYORUZ. IHTIYACLARINIZA UYGUN URUN VE HIZMETLERIMIZDEN HABERDAR OLABILMENIZ ICIN UZERINDEN ONAY VERMENIZ GEREKMEKTEDIR. MERSIS

böyle sms gelipte şubeye gidip kullanabilen varmı kredi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler...

Hediye çekini 25 tl lik 4 adet alsam sorun olmaz değil mi?
  • İşsiz, kefilsiz, geliri babadan harçlığı olan öğrenciye verirler mi abiler ne dersiniz
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Verirler, ben de öyle aldım.
  • Çek almadan msj atsam olurmu ok derlerse cekialiriz bu şekilde deneyen oldu mu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.