Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eylül ayına ait kredi için kullanılmamış fiş ile kredi alabilir miyiz ve daha önceden bu kampanyadan yararlanan tekrardan yararlanabilir mi?
  • SpyderS kullanıcısına yanıt
    Şimdi bankadayım,
    Fiş başvuru yapılan ay içinde olmalı.
    Kampanya Kasım sonuna kadar geçerli.
    Kredi 1 kez kullanılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Şimdi bankadayım,
    Fiş başvuru yapılan ay içinde olmalı.
    Kampanya Kasım sonuna kadar geçerli.
    Kredi 1 kez kullanılabilir.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Eşimin üzerine alalım o zaman.
  • Denizbank banka hesabı ya da kredi kartı açtırmadan bu kampanyadan yararlanabilen oldu mu acaba?
  • mkeynes M kullanıcısına yanıt
    Kkarti olmayabilir ama banka hesabı şart hocam.
    Çünkü para hesaba yatıyor ve kredi içinde ayrı bir hesap açılıyor. Hesap açılması içinde şubede sözleşme imzalaniyor.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam, haklısınız. Aidat kesebilecekleri alanları düşünüyordum da, kk zorunlu değilse hesapta da para yoksa kesebilecekleri bir yer yok sanırım.
  • 2.000,00 TL KREDINIZ HAZIRDIR. EN YAKIN SUBEMIZE NUFUS CUZDANINIZ iLE BIRLIKTE 30 GUN ICERISINDE BEKLIYORUZ. IHTIYACLARINIZA UYGUN URUN VE HIZMETLERIMIZDEN HABERDAR OLABILMENIZ ICINhttp://dnz.im/T3xjz UZERINDEN ONAY VEREBILIRSINIZ

Sms attım direk bu mesaj geldi öğrenciyim maaş bordrom yok. Gidince bir sıkıntı çıkar mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuz ayında bu krediyi bende kullandım. Kredi ile birlikte verilen kredi kartını kullanmadım ama içinde 50 lira bonus görünüyor. Şimdi bu kredi kartını kullansak hemen aidat yansır mı yoksa bir sene sonra mı yansır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahir26

Temmuz ayında bu krediyi bende kullandım. Kredi ile birlikte verilen kredi kartını kullanmadım ama içinde 50 lira bonus görünüyor. Şimdi bu kredi kartını kullansak hemen aidat yansır mı yoksa bir sene sonra mı yansır?
    Mantıken 10 ay kullanıp kapatınca yansımaması lazım. 12. ekstrede yansır ama bonus yüklemenin şartı olabilir.
  • Şimdi kesin ve net olarak yapılan ilk kampanyadan faydalananlar bundan faydalanamıyor değil mi?
  • İlkini kullanamadım red gelmişti kkb 1271 şuanda kullanabilir miyim çıkar mı ? deneyen var mı boş yere bankaya gitmeyim
  • Maaş bordrosu imza sirküleri felan isteniyor mu arkadaşlar

• Kredi kullanırken 2000 tl kapsamlı 1 senelik sigorta yapılmıs 6 ay dolunca kesilen 8-9 arasında paranın yarısını iade etti.

• Hem etinden hem sütünden her yerinden faydalanmışsınız

• Bu mesajdan gelen oldu mu ?

Daha 2 taksit var. Erken kapatmadım

BILGILENDIRME: SN. Xxx, Denizbank A.S. sahip oldugunuz kredinizi vadesinden once kapattiginiz icin kredinize tanimli olan xxxxx numarali Yillik Kredi Hayat Sigortasi policeniz de sona ermistir. Her turlu bilgi icin 0850 222 0 638 (MET) MetLife Iletisim Merkezini arayabilirsiniz. B016

Ve hesabıma 4.5 tl iade yapmışlar

• mkeynes M kullanıcısına yanıt
    evet ben almadım kart falan özellikle böyle istedim yetkiliden.Uygulamadan takip ediyorum hesabı

• Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    Hiçbir evrak istenmiyor hocam. Sadece kimlik kartınız ve 100 TL değerindeki alışveriş fişinizle gidiyorsunuz. 15 dk sonra hesabınıza 1991 TL yatıyor.
  • 10bin lira çekicem. ailede 5 kişi var . sizce çekmeye değer mi sıfır faizle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kredi için otomatik ödeme talimatı,kredi kartı,kmh(kurtaran hesap kredili mevduat hesabı) v.b bir şartı yoktur.şubede sizi kandırmalarına izin vermeyin.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.