Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca mesajlarıma şöyle cevap geliyor
    'CEBIMDE KREDI' ICIN ONCEDEN BASVURUNUZ BULUNMAKTADIR. TUM BANKACILIK IHTIYACLARINIZDA DENIZ'LI GUNLER DILERIZ. B016
    Ama müşteri hizmetlerine onay sorduğumda gözükmemektedir. Şubelere ulaşamıyorum, var mı yol gösterecek biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aldim kredi karti ama denizbank mobil uygulamada kredi kartim gorunmuyor. Henuz kullanmadim ondan mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi kartı verdi kredi onaylanmadı dedi. Dolandırıcılar kredi kartıyla 30 lira masraf çıkar zaten dedi. 180 lira çıkıyor. Her yere şikayet oluşturacağım.

• 100tl lik alisverisimi yaptım sadece fiş ile ilçedeki denizbanka gittim 8,43tl sigorta kesildi.parayi çekmek için ücretsiz olan banka kartı verdiler otomatik ödeme talimatı istenmedi.kredi kartı söylediler gelirse açıp kullanmak istemezseniz şifre almayın kırıp atabilirsiniz dediler şube içindeki bankamatikten 1990tl paramı çektim kredi kartı gelirse kuryeden teslim almam dedim bizi zor durumda birakirsiniz lütfen kırıp atın dediler sadece deniz mobil uygulamayi banka içinde sizden kurmanız isteniyor.oraya bir şifre geliyor krediyi onaylamak için gelen şifreyi temsilciye söylüyorsunuz hepsi bu kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adtemel A kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj normal kredi başvurusu yaptığınız için geliyor size. Şubeye gidip direk başvurun o kodla girip çıkıp çıkmayacağı bilgisini alırsınız. Mesaja cevap gelmese de sorun yok

• Arkadaşlar bana da mesajda ve mailde ret gelmişti haziran içinde bugün subeden bir daha kontrol ettirdim onaylandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crackerss1982 -- 9 Temmuz 2019; 21:41:28 >
  • Hala devam ediyor mu

• caloom kullanıcısına yanıt
    Bu ay sonuna kadar Evet

• arkaşlar bir sorum var hediye çekini alırken QR fast play ile ödeme yapabiliyor muyuz ? deniz bankın %10 +10 tl kampanyası ile kombo olur mu ?

https://www.denizbank.com/kampanyalar/dijital-deniz-firsatlari/fastpay-a101-kampanyasi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: sebatet

arkaşlar bir sorum var hediye çekini alırken QR fast play ile ödeme yapabiliyor muyuz ? deniz bankın %10 +10 tl kampanyası ile kombo olur mu ?

https://www.denizbank.com/kampanyalar/dijital-deniz-firsatlari/fastpay-a101-kampanyasi.aspx
    olabilir hocam. birçok fırsatçı, ben de dahil, atladık bu komboyu, siz deneyin isterseniz.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Fiş 4 kuruş olarak çıkıyordu en son yani olmuyordu

• -nothing2lose- - kullanıcısına yanıt
    Hocam olmuyor derken kredi mi vermiyor??

• sebatet S kullanıcısına yanıt
    Yok hediye çekini alırken fişte 4 kuruş olarak çıktığı için fastpay olmuyordu kredide sıkıntı yok

• Bu kampanya devam ediyor mu arkadaşlar? Son tarih 30 mayıs demiş ama devam ediyorsa faizsiz kredi imkanı şuan tam ihtiyacım okan şey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

olabilir hocam. birçok fırsatçı, ben de dahil, atladık bu komboyu, siz deneyin isterseniz.

Alıntıları Göster
    ben o muhabbeti yaptım
    hatta olamaz yalan söylüyorsun falan diyenlerde oldu fişi paylaşmama rağmen

a101 deki arkadaş hediye çekleri 4 kuruş gözüktüğünden bir çaydanlık geçirdi fiyat 99,99 oldu hemde fastpayden alışveriş yapmış oldum

yani kısaca hem kredi çektim ücretsiz hem sigorta masrafını denizbank kendi ödemiş hemde bana 10 lira para vermiş oldu :)

güzel kampanya :)

@sebatet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xquba -- 10 Temmuz 2019; 20:28:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

ben o muhabbeti yaptım
    hatta olamaz yalan söylüyorsun falan diyenlerde oldu fişi paylaşmama rağmen

a101 deki arkadaş hediye çekleri 4 kuruş gözüktüğünden bir çaydanlık geçirdi fiyat 99,99 oldu hemde fastpayden alışveriş yapmış oldum

yani kısaca hem kredi çektim ücretsiz hem sigorta masrafını denizbank kendi ödemiş hemde bana 10 lira para vermiş oldu :)

güzel kampanya :)

@sebatet

Alıntıları Göster
    o zaman ciklet alsan da olur belki.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    olmaz
    çünkü fastpay fiş tutarını çekiyor o nedenle çaydanlık ekledik 99,99 oldu
    bu arada çaydanlığı almadım :)
    o sadece fiş rakamını yükseltmek için
  • Xquba kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.