Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşlar, öncelikle konuyu açan arkadaşa ve destek olan herkese teşekkür ederim. Diyelim ki krediyi kullandım, para hesaba yattı, o parayı istediğim bankaya fastplay ile ücretsiz eft yapabilirmiyiz?
    Evet ben yaptim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200 kredi puanına bile kredi verdiğini söyledi
  • Bir sürü banka 20 bin, 30 bin TL krediniz hazır diye SMS gönderiyor. A101 kampanyasından Denizbank'tan 2000 TL kredi için SMS yolladım, sonuç olumsuz. Çok ilginç. Denizbank beni beğenmedi :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaelmaslim -- 19 Mayıs 2019; 11:20:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olumsuz olanlar yine de bankaya gitsin, manuel girdiğinde eğer sicil bozuk değilse veriyor ki örneği benim.
    Ayrıca SMS cevabı gelmese de gidin arkadaşım bu şekilde aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

beyler ilk önce kredi işini halledin ondan sonra a101 çeklerini alın,ben şubede bütün işlemleri hallettim onaylandı sonra a101 çekleri aldım gitti şubeye.
    Aynen ben de öyle yaptım.

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Sigara, kontör ve spot ürünler hariç geçerli hocam. Çekin altında ya da arkasında yazar.

• Gelen kısa mesajda başvurunuza mevcut bilgilerinize olumlu ya da olumsuz cevap veremiyoruz yanıtı geldi. Mail adresime ise red maili geldi. Bankaya gitsek hallolur mu acaba? Normalde 50.000 lira krediniz hazır diye mesaj gönderen banka 2.000 liraya red cevabı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

eğer bim gibi ise, hepsini bitirmen gerek
    ben 100 liralık kontör yüklemeyi düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Kontur dahil mi iyi öğrenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ıamonlyhuman

Gelen kısa mesajda başvurunuza mevcut bilgilerinize olumlu ya da olumsuz cevap veremiyoruz yanıtı geldi. Mail adresime ise red maili geldi. Bankaya gitsek hallolur mu acaba? Normalde 50.000 lira krediniz hazır diye mesaj gönderen banka 2.000 liraya red cevabı veriyor.
    Bankaya giidin bilgilerinizi güncellesinler krediniz hemen çıkar. Ayrıca A101 çekleri tek seferde kullanılması lazım o nedenle 25 TL şeklinde almanızda fayda var. Sigara telefon kontör vb kullanılmaz diye yazıyor üzerinde.

• Banka ya gittiğimizde hediye çekini mi gösteriyoruz yoksa fişi mi ? Fişte 4 kuruş yazıyor. Ödeme kredi kartı veya nakit alınıyor. Fastpay ile ödeme yapamadım

• Arkadaşlar hediye çeki bulamıyorum. Başka ilden isteyebilirler mi? Bu şekilde çözen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Fastpay olayı sıkıntı yapamıyor kasiyerler sistemde sorun var dediler normal almak zorunda kaldım.şuan bankadayım
    Kodu elle girsin. Kesin olayı öğrendiler üstleri olmuyor deyin demiştir. Kodu nereye okutuyorlar ürünlerin barkodu okuduğu yere mi??

• Denizbank.nakit zengini galiba.

• Arkadaşlar fiş yok ama 4 tane çek var götürsem kabul olur mu? Konyada fiş veremiyoruz diyorlar ama kredi kartı slip ve çekler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adaletli Türk -- 19 Mayıs 2019; 15:30:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimer

Banka ya gittiğimizde hediye çekini mi gösteriyoruz yoksa fişi mi ? Fişte 4 kuruş yazıyor. Ödeme kredi kartı veya nakit alınıyor. Fastpay ile ödeme yapamadım
    Muhtemelen bunun sebebi şu olsa gerek...

Şimdi a101 bize bu çeki satarken KDV yi devlete ödemesi gerekiyor. Daha sonra biz bu çek ile alışveriş yaparken de satılan ürünlerin KDV sini fişe yazdığı için (her bir ürün için farklı KDV oranlarını da düşünürsek) a101 2 kez KDV ödememek için bu çeki satarken 1 kuruş satış fişi düzenleyip satıyor daha sonra sattığı ürünlerdeki KDV için devlete vergi ödüyor...
    Bu sebeple satış fişindeki rakamı fastpay ile ödeyemiyoruz...
  • Neolayım N kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam çok teşekkür ederim

• simurg9492 kullanıcısına yanıt
    Bim ve şok ta böylebir uygulama yok,aldığın kart kadar ödeme yapıyorsun.50 ise 50,100 ise 100 tl ödüyorsun.

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Benimkisi sadece tahmin idi, neticede 2 kez vergilendirmeyi engellemek için bir şekilde düzenleme de yapmaları gerek... ya da kombin yapmayı engelleyici bir önlem de olabilir...
  • Merhaba arkadaşlar, İstanbul'da hangi A101 de çek var bilgisi olan var mı?

• simurg9492 kullanıcısına yanıt
    Migros için de böyle bir uygulama yok sanırım. Nakit veya kart dışında başka seçenek olmadığı için maalesef 20 TL avantajımız olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.