Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

A101'de satılacak Honor 9 Lite'ı inceledik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı
25
Cevap
1
Favori
3.553
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> A101'de satılacak Honor 9 Lite'ı inceledik!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60323 Mesaj
    Ürünü internet siparişi ile aldım, 9lite nin içinde standart kulaklık çıkmadı, A101 müşteri hizmetleri arayarak sorunumu bildirdim, ürün içinden kulaklık yok diyor!!! Siz bile ürünü incelerken içinde kulaklık olduğunu ifade ediyorsunuz, kaldıki 1500? az bir para değil, bu parayı ödeyen benim, ürün içinden malzeme aşıran A101.

eğer hata varsa düzeltilsin, telefonu açarken kameraya kayıt yaptım, elimde görüntü var, honortürkiye internet sitesinde iletişim kısmı bile yok, bu adamlar yarın nasıl servis hizmeti verecek? Muhattap yok, yardım etmenizi rica ediyorum. Donanım Haber camiasının yardımcı olacağını umuyorum... Saygılarımla
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    ben aldım her şeyi süper ama bir sıkıntısını keşfettim 4.5 g sıkıntı hız testi yaptıgımda 0.18 hız alıyorum 4 .5 g açık omasına rağmen müşteri hizmetleri teknoloji uzmanlarıyla görüşmeme rağmen hiç bir mğdalehede bulanmıyorlar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    SERVİS VE YEDEK PARÇA SIKINTISI OLUR MUTLAKA
    |
    |
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: netstat

arkadaşlar xiaomi mi a1 ve bu cihaz arasında kaldım. sizce hangisi daha mantıklı olur?

Hangisini aldin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Smashed

quote:

Orijinalden alıntı: netstat

arkadaşlar xiaomi mi a1 ve bu cihaz arasında kaldım. sizce hangisi daha mantıklı olur?

Hangisini aldin?

Alıntıları Göster
    mi a1 aldım 1300 liraya
    |
    |

• Misafir Üyelik
    60323 Mesaj
    YÜZ TANIMA SİSTEMİNE YER VERİLMEMİŞ. BEN ÜRÜNÜ SİPARİŞ EDERKEN YÜZ TANIMA VAR YAZIYORDU. KONU HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.