Şimdi Ara

A101 de Mangal 44.95 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 44tl günümüz piyasasına göre uygun, 50tl para etmiyor :) eğer eti keyifle pişirip yemek istiyorsanız, webber veya guruss un kallavi mangallarından almanızı öneririm, tabi bunlar her yere taşıyabileceğiniz türden değil. Evde uygun bir yere kurup kullanabileceğiniz türde mangallar. Üzerinde derecesi, havalandırma pencereleri olan türden. Tabi bunları genellikle ete termometre batırıp derecesine göre pişirenler seçiyor :)
  • DreamSs kullanıcısına yanıt
    hocam webber üstünde de 10 liralık tavuk pişirilmez ki, capon wagyu biftek pişirceksin , onun da kg'si 3 bin tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam webber üstünde de 10 liralık tavuk pişirilmez ki, capon wagyu biftek pişirceksin , onun da kg'si 3 bin tl
    e tabi o kadar da abartmaya gerek yok, o kadar para verecek adam ustasından pişmiş alır yer restorantta :)
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    😂 Doğru valla.
    O mangalı alınca sürekli antrikot pişmesi lazım. 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

e tabi o kadar da abartmaya gerek yok, o kadar para verecek adam ustasından pişmiş alır yer restorantta :)

Alıntıları Göster
    onu da yapar ama haftasonu arkadaşlarıyla şile'deki yazlıkta, belediye ihalesini almak için yapacağı toplantıda da Weber ve wagyu , iyi gider
    yanına da ejderli smoothie

• quote:

onu da yapar ama haftasonu arkadaşlarıyla şile'deki yazlıkta, belediye ihalesini almak için yapacağı toplantıda da Weber ve wagyu , iyi gider

Alıntıları Göster
    bak aklıma soktun şimdi dur bi asfalt ihalesine girip geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

bak aklıma soktun şimdi dur bi asfalt ihalesine girip geliyorum

Alıntıları Göster
    çok fazla döşemeyin... asfaltı yani ....

• Burada 44 TL fırsat konusu var bizim A101'de bu bayağıdır 34 tl acaba alsam mı
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Bizim burada da 34.90 çıkıyor kasada ben aldım, işimizi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: zfb

Bizim burada da 34.90 çıkıyor kasada ben aldım, işimizi görür.
    bim 50 tl ye satıyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    İğrenç; kendilerinde kafa yapan şeylerden biri de söylediğiniz şey galiba, kalitesiz işleri sırf parası için paylaşmak ve bunun da güdülerini beslemesi gibi rezil detaylar. O paralarla çocuk yetiştiriyorlar bir de, mangalda çocuklarını bile yerler memeden düşerlerse

Mangallar çok iyi fiyatlara düşebiliyor, bu pahalı gibi...

• quote:

Öyle demeyin hocam weber'in giriş seviye barbekü mangalları var kömürlü ben 4 sene önce 400 lira civarı bir fiyata almıştım herhalde 5 sene daha kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kilo Moana -- 10 Ağustos 2019; 14:56:18 >
  • bugun gittim a101 den aldım mangal iş görür buyuklugu filan iyi ustundeki telide guzel portatif yer kaplamıyor fazla bunun gibi mangala 80 den asagı fıyat vermıyorlar.
  • metroda katlanır mangal var 30 liraydı hepsiburadada ki katlanır mizan mangal ile aynı ondan memnunum 70 liraya almıştım yer kaplamıyor
  • aldım güzel kullanışlı
  • Ben Bauhaus'dan 80-90 TL gibi fiyata yuvarlak ve kapaklı mangal almıştım. Ürün iyi ama şimdiki aklım olsa tel değil de ızgaralı olanlardan alırdım. Köfte pişirirken ızgaralılar daha iyi oluyor. Köfte için ızgaranın dümdüz değil biraz eğimli olması ve yağ haznesinin bulunması önemli. Örnek olarakhttps://www.hepsiburada.com/mizan-katlanir-mangal-pm-HB00000BEUU0 vehttps://www.enucuztoptan.com/ozen-yuksek-ayakli-celik-oluklu-piknik-mangali?search=mangal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0AEB06AB0 -- 12 Ağustos 2019; 18:20:32 >

• Troy kartla 30 tl indirim yazıyor. 14 tlyemi geliyor o zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yellerken sıkıntı çıkarıyormu. Bnde var buna benzer ama denemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the guardian14

Troy kartla 30 tl indirim yazıyor. 14 tlyemi geliyor o zaman
    Sepeti 150 TL Yaparsan ve Diğer Ürünleri Zaten Ederiyle Alacaksan Evet...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.