Şimdi Ara

A101 de Cep Telefonu indirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
3
Favori
1.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SamueL06 (3 mesaj) milliadam (2 mesaj) aqhuan (2 mesaj) dj.trust.06 (1 mesaj) D@rbeli M@tk@p (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (4 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> A101 de Cep Telefonu indirimleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar istanbul da a101 de bir mağaza müdürü arkadaşımdan aldığım bilgiyle konuyu açıyorum.

Stokta kalan telefonları çok cuzi fiyatlara veriyorlarmış ben bugün 1 mağazaya gittim bulamadım.
    Anlattığına göre Galaxy Alpha 499.50 TL galaxy A5 ( 2015 ) 499 TL Vestel Venüs 5.0 199.50 TL Vestel Venüs V3 224 TL
    Extra 55 inç uhd 3d smart led tv 1200 TL ( Markayı bana da belirtmemiş )

Ben bulamadım genel de mağaza çalışanları ve akrabalarına aldırmışlar ama yakın olan varsa en azından gidip bir bakılabilir.

1802 Mesaj
    bunun neresi sıcak fırsat acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 28 Aralık 2017; 21:58:30 >
    |
    |
    |
    |

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Netspeed WXPOLX referans kodu ile başvuru yap faturanı 12 ay 5tl az öde
  • Binbaşı
    1480 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar istanbul da a101 de bir mağaza müdürü arkadaşımdan aldığım bilgiyle konuyu açıyorum.

Stokta kalan telefonları çok cuzi fiyatlara veriyorlarmış ben bugün 1 mağazaya gittim bulamadım.

Anlattığına göre Galaxy Alpha 499.50 TL galaxy A5 ( 2015 ) 499 TL Vestel Venüs 5.0 199.50 TL Vestel Venüs V3 224 TL

Extra 55 inç uhd 3d smart led tv 1200 TL ( Markayı bana da belirtmemiş )

Ben bulamadım genel de mağaza çalışanları ve akrabalarına aldırmışlar ama yakın olan varsa en azından gidip bir bakılabilir.

Yalnız tv fiyatı efsoymuş yav.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    daha depodan reyona koymadan gidiyor fiyat değişimi ürünler size koklatırlarmı
    1 paket parfüm geldi kırmızı-mavi mağaza müdürü tester icin konulanı cekti aldı digerinide yardımcısı
    aldığınız malzemeye skt sine yırtık pırtık var mı ona dikkat ederek alın başka şey yazmayım
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

arkadaş bu gibi konularda da hep çalışanlar suçlanıyor. klasik laflar dönüyor sürekli de ya siz bu fırsatçılıkla çalışan olsanız siz almaz mısınız, eşinize dostunuza haber vermez misiniz sanki :)

Tam 1 a101 çalışanı :D
    Arkadaşlar merkez de kalmayabilir belki taşra kesimlerde mağazalar da bulabilirsiniz. Ben bir bilgi aldım sizlerle paylaştım.
    Bende bulamadım tamam ama arkadaşımın söylediğini sizlerle paylaşmak istedim. ( Arkadaşım öyle dalga geçecek bir tip değildir ciddi olmasa haber vermez zaten. )
    Yani olurda denk gelirseniz hatta gittiğiniz a101 mağazalarına da sorabilirsiniz A5 yada Alpha mevcut mu elinizde diye.
    Bulup alan olursa ne güzel işte yarı fiyatından bile aza almış olacaksınız.

valla bir tanıdğım bile yok hocam ya ama gerçekler yani suçlamayalım zavallıları, hiç boş bırakmadan çalıştırılıyorlar asgari ücretin belki az üstüne zaten
    |
    |
    SamueL06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Tv iyiymişte bırakmazlar.

Aslında arkadaşımın bana da söylediği telefonları belki personel ve personel akrabası & arkadaşından kalmaz bulamazsın ama tv lere yönel onları bulabilme ihtimalin daha yüksek demişti.
    Ya bi şansınızı deneyin derim ben denedim :)
    Ayrıca tv bulsaydım bende alacaktım dursun kenarda

bu yolu gösteren arkadaşınız size hangı mağazada/bölgede ne stok var bunuda çok rahat söyleye bilir sizi mağaza mağza dolastırıp yormazdı . Ayrıca 2 yıldan fazla süre önce satılan bir ürünü mağazada bulmak düşüncesiyle vaktınızı harcamayın.çok zor bulmanız.yazdıgınz modeller abartısız 2 yıl önce satıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dün gittiğimde çanak çömlek ne varsa pazar misali dökmüşlerdi marketin önüne. Tv olması gerektiği yerde yoktu ama bugün bi bakayım hocam.

|
    |

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.