Şimdi Ara

A101 de bunu yapıyorsa ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
29.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
333 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 aydır fare almaya çalışıyorum. 3 ay önce perşembe günü farem bozuldu, internetten A101 de fare olduğunu öğrendim bugün gelmiş. Sabah gider alırım dedim. İlçedeki 6-7 mağazayı gezdim sabah 09.00 da. Hiçbirinde yoktu ( klavye / kulaklık vs hepsi var fare yok ) Sordum satıldı mı diye , yok bize hiç gelmedi dedi. Kimisi de bilmiyorum satılmış olabilir dedi. DEdim adamlar perşembe sabahı gidip aldılar bugün cuma, benim hatam vs. Birkaç gün geçti letgo da birkaç pc dükkanı 30 tl lik A101 faresini 50 tl den 10-15 tane satıyor . Aha dedim bunlar almış kısmet.

1 ay sonra g300s fare geldi 149TL. Ne olur ne olmaz perşembe günü gittim sabah 8 de bekledim kapıda. 9.00 da içeri girdim yine klavye kulaklık vs hepsi var , fare yok. Sordum, bize gelmedi dediler. 4-5 mağaza daha gezdim, aynı şekilde bize hiç gelmedi dediler. Bulunduğum ilçede en az 15 tane mağazası vardır. Wp gurubuna yazdı, diğerlerini gezme onlarda da yok dedi. Gelmemiş dediler. Birkaç gün sonra ne hikmetse letgoda pc dükkanları aynı fareyi 200Tl ye satar oldu.

Ve günümüz. Tekrar sabah kalkıp gittim. 30 tl lik fare . dükkanı adamlarla beraber açtım, fare var mı dedim, oraya bak dedi . Baktım reyonda klavye kulaklık var, fare yok. Nerede dedim gelmemiş dedi. Çıkıp yakınlardaki diğer mağazalara da gittim. Aynı şekilde onlar da gelmemiş dediler. En son dedim sizin bölge müdürünüz kim ? Ben 3 aydır fare alamıyorsam demekki bölge müdürünüz depolardan toplu alıp pc dükkanlarına satıyor . Bunun başka açıklaması yok . Birine gelmez ikisine gelmez 3 aydır 3 kere gelen ürün hiçbir mağazanızda yoksa bunu anca bölge müdürünüz yapar .

Ne zaman böyle bir ülke olduk , bunları denetleyen bir kurum yok mu ?

• Adam belki Gamepad ile oyunlarını oynuyor? Günlük basit işlerini yapmak için fareye ihtiyaç duyuyor?

Her şeyi geçtim sanane abi yani bize ne, adam isterse Hadron marka alır isterse Razer alır, nedir bu TC insanında olan çekememezlik.  

Arkadaş burda A101'de başına gelen bir olayı paylaşmış, sahip olduklarına göre insanları yargılama hakkınız yok.

Yapıyorlar dediğin olayı. Başımdan geçen benzer bir olayı aktarayım:
    Bim'e LG Bluetooth hoparlör gelecekti ve ben o gün açılış saatinden 1 saat önce dükkanın önünde beklemeye başladım. Zamanla sıra vs oldu, arabasıyla gelen oldu neyse sıra bayağı bir uzadı. Yaşadığım yerdeki Bim'i de ezbere biliyorum, nereye ne ürünü koyuyorlar aklımda kazıli zaten. Neyse kapı açıldı, pat küt içeri daldım direk olması gereken reyona gittim ama hoparlör rafta değildi. Olabileceği diğer yerleri kolacan ettim alelacele ama bulamadim. En son kasiyere sordum nerde bu hoparlör diye. Bana dediği şey:
    +Siz mi alacaksınız?
    -Evet ben alacağım.
    +Beni takip edin.
    Kasiyerle depoya gittik, içeri bir girdim rafta duruyor hoparlör. Çıkarmaya tenezzül bile etmemişler. İlk giren müşterilerden olmasam satıldı yada hiç gelmedi efendim diye beni yollayacaklardi.. Neyse raftan alıp kasaya geldim, ödemeyi yapıyorum, kasiyer birisine telefon açıyor:
    +Hasan bey merhaba, hoparlör satıldı bilginize. Şu şu adresteki bim'e giderseniz bulabilirsiniz daha sakin. İyi günler.
    Ben bu arada tabi göz kontağındayim kasiyerle, nasıl süzüyorum ama.. En son çıkarken açtım ağzımı yumdum gözümü..

Demem o ki evet böyle şeyler yapıyorlar, teknolojik alet konusunda ya kendilerine yada başkalarına ayırıyorlar ve siz açılıştan 2dk sonra gitseniz dahi ya satıldı yada gelmedi efendim oluyor..
  • Online al ozaman

https://www.a101.com.tr/elektronik/bilgisayar-bilesenleri/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K5onix K kullanıcısına yanıt

kargo parası var

• A-101 ve bim'le uğraşma aynı şeyi bende yaşadım.

Bunun a-101ve bimin kaşar olmasıyla alakası var bazı şubelere hiç götürmüyorlar kampanyalı ürünlerine bazılarınada eksik götürüyorlar.

zaman kaybı 20-30tl'nin lafını yapmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Eylül 2020; 9:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

A-101 ve bim'le uğraşma aynı şeyi bende yaşadım.

Bunun a-101ve bimin kaşar olmasıyla alakası var bazı şubelere hiç götürmüyorlar kampanyalı ürünlerine bazılarınada eksik götürüyorlar.

zaman kaybı 20-30tl'nin lafını yapmamak lazım

doğrudur da bunların yaptığı etik değil ve bir kurumun bunlara dur demesi lazım

• Ya 3 aydir bir fare icin mi ugrasiyorsun al hepsiburadadan falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 3 Eylül 2020; 9:57:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

doğrudur da bunların yaptığı etik değil ve bir kurumun bunlara dur demesi lazım

Alıntıları Göster

kim neden dur desin?

Türkiyedeki en büyük 15 zincirlerden biri bunlar.

Amerikan mahkemesi yok ki dava açabilelim devlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 3 Eylül 2020; 9:59:21 >
  • o kadar zengin değilim . Ayrıca aldığım fare 1 yıla kalmaz bozuluyor, ucuz olması en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

kim neden dur desin?

Türkiyedeki en büyük 15 zincirlerden biri bunlar.

Amerikan mahkemesi yok ki dava açabilelim devlere

Alıntıları Göster

herkes yolunu bulmuş, kim kimne kadar soyduysaya dönmüş devir

• o kadar zengin değilim diyorsun ekran kartı rtx 2070. 30 liralık fare almaya insan utanır

• quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

herkes yolunu bulmuş, kim kimne kadar soyduysaya dönmüş devir

Alıntıları Göster

işler böyle ne yazık ki

• everesenim ucuz oyuncu faresini en az 2 yil kullanmistim.ucuz diye hemen bozulacak diye bir kaide yok

• Yapıyorlar dediğin olayı. Başımdan geçen benzer bir olayı aktarayım:
    Bim'e LG Bluetooth hoparlör gelecekti ve ben o gün açılış saatinden 1 saat önce dükkanın önünde beklemeye başladım. Zamanla sıra vs oldu, arabasıyla gelen oldu neyse sıra bayağı bir uzadı. Yaşadığım yerdeki Bim'i de ezbere biliyorum, nereye ne ürünü koyuyorlar aklımda kazıli zaten. Neyse kapı açıldı, pat küt içeri daldım direk olması gereken reyona gittim ama hoparlör rafta değildi. Olabileceği diğer yerleri kolacan ettim alelacele ama bulamadim. En son kasiyere sordum nerde bu hoparlör diye. Bana dediği şey:
    +Siz mi alacaksınız?
    -Evet ben alacağım.
    +Beni takip edin.
    Kasiyerle depoya gittik, içeri bir girdim rafta duruyor hoparlör. Çıkarmaya tenezzül bile etmemişler. İlk giren müşterilerden olmasam satıldı yada hiç gelmedi efendim diye beni yollayacaklardi.. Neyse raftan alıp kasaya geldim, ödemeyi yapıyorum, kasiyer birisine telefon açıyor:
    +Hasan bey merhaba, hoparlör satıldı bilginize. Şu şu adresteki bim'e giderseniz bulabilirsiniz daha sakin. İyi günler.
    Ben bu arada tabi göz kontağındayim kasiyerle, nasıl süzüyorum ama.. En son çıkarken açtım ağzımı yumdum gözümü..

Demem o ki evet böyle şeyler yapıyorlar, teknolojik alet konusunda ya kendilerine yada başkalarına ayırıyorlar ve siz açılıştan 2dk sonra gitseniz dahi ya satıldı yada gelmedi efendim oluyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

o kadar zengin değilim diyorsun ekran kartı rtx 2070. 30 liralık fare almaya insan utanır

neden utanayım (: , oyunu ekran kartı açıyor, farenin pek önemi yok , 7 tuşlu olması yeterli benim için, ha öyle diyorsun da bir ara senin dediğin gibi düşündüm 149tl ye g300s almaya gittim a101 den onu bile alamadım.

• çok lol oynuyorum, bozulmadan kastım, sağ sol tık bir yerden sonra aşınıyor, heba oluyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Yapıyorlar dediğin olayı. Başımdan geçen benzer bir olayı aktarayım:
    +Siz mi alacaksınız?
    -Evet ben alacağım.
    +Beni takip edin.

Gün geçtikçe daha kötüye gidiyoruz , Allah sonumuzu hayır etsin

• Güzel ve para edecek şey olduğu zaman çalışanlardan müşterilere kalmıyor o ürünler.

• Zamanında 47 tl ye oyuncu mousesi almıştım hala onu kullanıyorum baya yıprandı orta yuvarlağı bozuldu ama daş gibi daş. A4 tech x7 f6

• Dolap alacaktım bu gün 2 tane a101 gezdim gelmedi bu teslimatta öğleden sonra gelecek bla bla dediler. Sahtekar bunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • goygoy06 kullanıcısına yanıt

muhtemelen her bölgede farklı ürünler mağazaya girmeden başkaları tarafından alınıyor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.